Dziwne kręgi na radarowym zdjęciu wielkiej nawałnicy, która zaatakowała Polskę

Kategorie: 

Źródło: dobrapogoda24.pl

Potężna nawałnica z 11 sierpnia 2017 roku będzie z pewnością zapamiętana na długo. Nie żyje w sumie 5 osób, a ponad 2500 budynków zostało uszkodzonych. Wiatr położył też 40 tysięcy hektarów lasu. Ogromna burza widziana na radarze meteorologicznym zajmowała jedną trzecią Polski. Na niektórych zdjęciach radarowych widać dziwne kręgi, które zwróciły uwagę zwolenników teorii o broni klimatycznej HAARP i jej podobnych.

 

Skala burzy, która spustoszyła Polskę była ogromna. Wielu specjalistów było zaskoczonych jej gwałtownością, która przerastała wielokrotnie zwykłe burze. Czy to zatem możliwe, że Polska padła ofiarą stosowania broni klimatycznej? Mało kto wierzy w takie wyjaśnienie, ponieważ większość społeczeństwa nigdy nie słyszała o stosowaniu broni wyzwalającej huragany. Jednak ci, którzy o tym słyszeli zwracają uwagę na dziwne kręgi, które można było zauważyć zwłaszcza na zdjęciach odbić radarowych typu CMAX.

Dla wielu zwolenników teorii o broni klimatycznej jest to dowód, że ten ogromny system burzowy w stylu tropikalnym, mógł zostać wywołany sztucznie. Jeśli taka broń pozwalająca na generowanie kataklizmów takich jak huragany, rzeczywiście istnieje, to mogą mieć ją niektóre mocarstwa, przede wszystkim USA i Rosja. Wiadomo na pewno, że technologia taka była rozwijana i testowana od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. 

Amerykański uczony Moshe Alamar z Massachusetts Institute of Technology twierdzi, że obecnie istnieją już technologie pozwalające na kontrolowanie huraganów. Jego zdaniem najważniejsze jest sztucznie regulowanie temperatury w różnych częściach formującego się cyklonu. Kontrola ruchu jest kierowana do ogrzewania lub chłodzenia niektórych obszarów poprzez parowanie wody, za pomocą promieniowania mikrofalowego, albo za pomocą laserów. O możliwości stosowania broni klimatyczne przez niektóre kraje świata wspominało też wielu polityków i źródła kojarzone z CIA.

Instalacja HAARP na Alasce

Do oddziaływania na pogodę w różnych częściach świata miał być wykorzystywany osławiony HAARP, czyli system anten do manipulowania jonosferą. Istnienie tej instalacji na Alasce jest faktem, ale zakres jej możliwości nie jest do końca znany. Wiadomo na pewno, że za pomocą HAARP dokonuje się manipulacji jonosfery. Jest to warstwa atmosfery znajdująca się około 50 kilometrów nad naszymi głowami. Zawiera ona duża ilość wolnych jonów i elektronów, które chronią nas przed promieniowaniem kosmicznym. Wpływ jonosfery na klimat nie jest do końca poznany, ale przypuszcza się, że ma ona istotne znaczenie.

Radar "Oko Moskwy" w pobliżu rosyjskiej stolicy

Rosja również prowadziła badania jonosfery i budowano urządzenie zwane "radarem pozahoryzontalnym". Instalacja ta bywa też zwana "Okiem Moskwy". Wiedza o istnieniu tego systemu pochodzi jeszcze z lat osiemdziesiątych, czyli z czasów ZSRR. Trudno powiedzieć, czy projekt ten został zakończony, czy też rozwija się go do dzisiaj. Czy dziwne kręgi na zdjęciach radarowych mogą potwierdzać, że "Oko Moskwy" zostało użyte przeciwko Polsce?

 

Zdaniem ekspertów od meteorologii, pojawienie się na zdjęciach radarowych regularnych kręgów nie wskazuje wcale na to, że system połączony burz, zwany zjawiskiem Bow echo, który wystąpił w naszym kraju, został wygenerowany. To co wygląda na okręgi to zjawisko fizyczne, które nazywają oni Bright band. Ich zdaniem okręgi to skutek aktywności cząstek wody w atmosferze, które w formie kryształków lodu topnieją pokrywając się warstwą wody, co powoduje intensywniejsze odbicie części wiązki radaru i w konsekwencji pojawiają się takie okręgi.

 

Wyjaśnienie to wydaje się logiczne, ale z pewnością nie przekona wszystkich. Broń klimatyczna ma to do siebie, że jej zastosowanie może być niezauważalne dla zaatakowanego kraju. Wszyscy domyślnie winią naturę i tak zwane "zmiany klimatu". Bez względu na to czy ten wielki system burzowy stworzyła natura czy pomógł jej w tym człowiek, było to niewątpliwie zjawisko wyjątkowe i niezwykłe zwłąszcza pod względem siły zniszczenia. Miejmy nadzieje, że długo nie doświadczymy czegoś podobnego.

 

Czytaj również:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/armia-rosyjska-wciaz-ma-bron-klimatyczna
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pakistan-oskarza-pentagon-o-manipulacje-klimatem-za-pomo...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iranski-prezydent-oskarzyl-zachod-o-stosowanie-broni-kli...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bron-klimatyczna-prawda-czy-mit
 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Deal with it

Nie ma sensu opisywać, bo i

Nie ma sensu opisywać, bo i tak przez wielu zostanie to nazwane "bajeczką", "bzdurami" czy "swoją śpiewką".

2
0
Portret użytkownika Taki

Ten kto pisze ze Te zjawisko

Ten kto pisze ze Te zjawisko to Naturalne sa ....albo nie douczeni Albo po prostu Trole zeby Temat zamydlic ....

Anlagi takie Jak HAARP ...istnieja w Rosji, Norwegii ,Niemczech...sa zainstalowane niedaleko Berlina ,Monachium  Kto jest wlascicielem ....?????? Na pewno  CIA ....i nie wiadomo kogo JESZCZE....

prosze zobaczyc takie Same Kolka sa na zdieciach w Australii.

Ktos bawi sie w Boga i chce Polske Rzucic na Kolana...!!!!!!

Moze bedzie mozna zobaczyc z ktorego Miejsca sie to Rozchodzi ...Tam na pewno stoja ANTENY na 100%..

8
0
Portret użytkownika Eva11

,,Ktos bawi sie w Boga i chce

,,Ktos bawi sie w Boga i chce Polske Rzucic na Kolana...!!!!!!,,

ci sami ktorzy probuja tego od dawien dawna ...

2
-5

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Zenek ;)

https://www.salon24.pl/u

https://www.salon24.pl/u/tradycyjnaeuropa/800608,kulturowe-wzbogacenie-europy-czesc-ii-muzulmanie

Malik cześć 2 - islamiści

To co ważne to BY ZROZUMIEĆ iż to co si przyjęło uważać za "POCHODZĄCE OD ALLAHA"

w RZECZYWISTOŚCI pochodzi od BELIARA (kolejnej mutacji egipskiego reptoida SEBKA/ GEBA)

Islam Allaha (w wersji WIELKI LACH) to GNOSTYCZNY ISLAM jaki już w krajach tzw arabskich PRAWIE NIE WYSTĘPUJE gdyż go wybiła AGRESYWNA ŻYDOWSKA WERSJA islamu "objawionego" przez pedofila Gabriela (GEBA)

Biblijna rodzina hitlerowców (kosmicznych agresorów) wygląda następująco
---NIERZĄDNICA MARYJA... MACIORA (LOHA ) WSZELAKIEGO NIERZĄDU, znana jako MATECZKA PLEMIENIA DANA,
---jej hitlerowskie dziecię aBEL jaki przy ponownym powrocie na ziemię został PRZENAZWANY na NOE
---jego hitlerowskie potomstwo pape HAMÓW (HAMITÓW) znanych dziś jako żydzi
---abraHAM znany też jako BELzebub..... WŁADCA BIBLIJNEGO ROBACTWA....
---ów BELiar - znany jako Gabriel (kolejne ziemskie przejawienie hitlerowca aBLA.. ) rysowanego jako krokodyl (reptoid) stwora jaki ŚLUBOWAŁ WYMORDOWAĆ BIAŁA RASĘ już 3400 pne.... zresztą

Wyłuszczenie w nazwach żydowskich bożków słowa BEL jest CELOWE bo to jeden z WYRÓŻNIKÓW ich HITLEROWSKIEGO NASIENIA

podobnie jak św KRZYŻtof......ten sam jaki wojska Bizancjum a później Świętego Cesarstwa Hitlerowców Niemieckich prowadzał na Słowian.

i jakiego powrotu, wpierając WYCZEKIWANIE POWROTU Chrystusa, elity i polityczne i religijne WYCZEKUJĄ. Oni wyczekują ale.... PAPE ŚWIATOWEGO NAZIZMU znanego jako judaizm.....

5
-1
Portret użytkownika anonim

Polska sprzeciwia się UE w

Polska sprzeciwia się UE w wielu aspektach. Mamy bardzo "kontrowersyjne" zdanie na temat przybyszy z afryki itd. Kilka miesięcy Jod 131 w europie, w Polsce największy poziom. Teraz burza która napewno naturalna nie była. To się nazywa szantaż i wywieranie presjii przez silniejsze państwo. Tzw. cicha wojna w XXI w. 

10
0
Portret użytkownika keri

Ten szantaż ma cechy wojny

Ten szantaż ma cechy wojny klimatycznej. Wygląda więc jak inspirowany przez SZA, która taki szantaż stosuje wobec wielu krajów od kilkunastu lat.

8
0
Portret użytkownika Lopatka

Droga redakcjo. Dlaczego

Droga redakcjo. Dlaczego pisząc artykuł o radarze CMAX, nie zainteresowaliście się jak właściwie powstają te skany? Wciąż gorąco do tego zachęcam, to może zobaczycie jak bardzo się tym artykułem skompromitowaliście.

0
-8
Portret użytkownika eskka

Na tłumaczenia dla prostego

Na tłumaczenia dla prostego ludu nie warto zwracać uwagi.  Nawet się nie wysilają wypisując kolejne głupoty: przypadkowe ułożenie kryształków, rzadkie zjawisko atmosferyczne i podobne brednie.

Efekt bez wątpienia sztuczny,  ktoś urządził sobie u nas poligon doświadczalny. Ruscy umieścili na orbicie wielkie zwierciadło i nie powiedzieli po co. Może po  to żeby Pan Bóg się przeglądał. 

 

11
-4
Portret użytkownika eskka

Do tego żeby skoncentrowaną

Do tego żeby skoncentrowaną wiązkę  energii odbić i skierować w określone miejsce na Ziemi.  Wychodzi to taniej  i prościej niż umieszczać silny akcelerator na orbicie, zapewnić mu zasilanie sterowanie itd.

Teoria o wszechobecnym zastosowaniu fal em (radiowych) moim zdaniem jest niesłuszna. Fale radiowe łatwo jest wykryć i zostawiają ślady. Na pewno ujawniły by się na liniach energetycznych i innych urządzeniach.  Ktoś kto manipuluje pogodą może mieć do dyspozycji inne środki: promieniowanie podczerwone czyli lokalny wzrost temperatury lub odwrotnie, sposób na lokalne gwałtowne oziębienie. Ten drugi sposób wypisz wymaluj pasuje do sztucznego wywołania nawałnicy lub huraganu, tak jak u nas  ostanim razem.

 

 

6
0
Portret użytkownika Jajcarz

Ich zdaniem okręgi to skutek

Ich zdaniem okręgi to skutek aktywności cząstek wody w atmosferze...

Co za pierdoły. I dlatego układają się w geometryczne wzory? Od początku lata obserwowałem na niebie różne nienaturalne "harmonijki", kolory i smugi do przesady. Były do tego stopnia natrętne, że nawet wyraziłem w domu opinię, że chyba coś się szykuje. Ciekaw jestem tylko: to już koniec, czy dopiero początek?

10
-1
Portret użytkownika XaX

Te kręgi to artefakty

Te kręgi to artefakty spowodowane bliskością radaru dopplerowskiego, zwykle się pojawiają różne dziwne wyniki i nie ma co dorabiać do tego jakiś wydumanych teorii. 

3
-6
Portret użytkownika Jajcarz

To chyba mamy w Polsce jedyny

To chyba mamy w Polsce jedyny na świecie radar dopplerowski, bo przejrzałem dziesiątki, może i setki zdjęć chmur z radaru dopplerowskiego i niczego podobnego nigdzie nie widziałem.

PS
Widać jak byk. To nie są żadne artefakty, tylko taka jest struktura chmur.

7
-1
Portret użytkownika keri

Astronomowie mówią w takich

Astronomowie mówią w takich przypadkach o złudzeniu optycznym. Znaczy nie należy ufać temu co się samemu widzi, tylko nałukofcom i specjaglistom, którzy robią zainteresowanym małe pranie na tę okoliczność Smile

5
0
Portret użytkownika Jajcarz

Dokładnie tak nas tresują już

Dokładnie tak nas tresują już od dziesiątków lat. Zawsze to co widzisz, racjonalnie pojmujesz, dociekasz... jest mylne. Bezwzględnie słuszne jest tylko to, co Ci powiedzą "autorytety".

Stali się tak bezczelni, że kiedyś widziałem w telewizji (dawno, gdy jeszcze miałem telewizor) jakiegoś buca, który bełkotał jakieś bzdury a pod nim był pasek z nazwiskiem i opisem "autorytet moralny". Biggrin No to jak miałem trzymać w domu to gó...no?

5
-1
Portret użytkownika keri

Chacha, ja nie dość, że nie

Chacha, ja nie dość, że nie mam telewizora od wielu lat, to jeszcze czepiam się każdego, kto ma Smile

Oglądanie tv to przejaw niewolnictwa i zamiany mózgu w galaretę.

4
0
Portret użytkownika Jajcarz

Wszystko jedno. Zobaczyliśmy

Wszystko jedno. Zobaczyliśmy strukturę chmur, która na pewno nie jest naturalna a teraz, usiłują to zamulić "racjonalnym" bełkotem w rodzaju: złudzenie optyczne, masowa halucynacja, balon meteorologiczny, stopiona konstrukcja wieżowców, smugi kondensacyjne, globalne ocieplenie, kryzys finansowy...

6
-1
Portret użytkownika eskka

Niektóre tłumaczenia teori

Niektóre tłumaczenia teori spiskowych brzmią bardziej niewiarygodnie od samych teorii. Kręgi spowodował sam radar a autorzy tego zdjęcia o tym nie wiedzieli i umieścili je jako rzeczywiste zaobserwowane zjawisko. Czyli ci którzy obsługują ten radar nie widzą jak on działa.

Te kręgi mają średnicę dziesiątków kilometrów,  nie wiem jak ten radar to interferował.  Musiał by mieć podobne rozmiary.

8
0
Portret użytkownika Zenek ;)

Może odpowiedź leży tu.... w

Może odpowiedź leży tu.... w polinowskiej delegaturze nadludzi torah....

"Polski HAARP w natarciu. Oto główny sprawca modyfikacji pogody w Polsce.
https://pl-pl.facebook.com/LOFAR-Polska-1563705297192954/

Przed powstaniem LOFAR, nikt nie słyszał o takich anomaliach pogodowych.
Sprawdźcie co takiego odkryli „polscy” nałukofcy astrofizycy. Zero efektów w badaniu „kosmosu”, ale 100% w modyfikacji pogody.

Jak działa technologia. Potężna moc fal elektromagnetycznych o odpowiedniej częstotliwości wysyłana z 10 000 anten systemu LOFAR, rozmieszczonych na terenie Polski, odbijana jest od firmamentu który znajduje się na wysokości ok. 100 km nad naszymi głowami.Fale te wracają na Ziemię wywołując po drodze takie właśnie anomalia pogodowe. Więcej na ten temat wiedział Nikola Tesla, który przeprowadził eksperyment, zwany katastrofą tunguską.
https://www.tajemnice-swiata.pl/nikola-tesla/"

całość
https://www.monitor-polski.pl/newsbook-tajemnicze-morderstwa-lekarzy-holistycznych/comment-page-2/#comment-282961

LUDOBÓJCA z LOHAR..... LOHA to jedno ze starożytnych określeń na maryje, Nierządnicę Pijaną Krwią Świętych jakiej żydzi (i inni ich bracia w sodomie) SKŁADAJĄ OFIARY Z ZAŻYNANYCH DLA NIEJ LUDZI chociażby w Bohemian Grove..... Taki smaczek....

7
-1
Portret użytkownika Medium

Q: 

Q: 

Insider, what can you tell me about Nikola Tesla? 

Do you think he completed/failed his 'mission ' here on Earth? 

 

A: 

All knowledge is passed on, Tesla 's was too to him, they are not his original ideas. 

2 insiders passed on to him the knowledge, knowing Tesla would use it to advance the plan 
(which was alive then) to gain control over the energy resources from certain bloodlines by 
dimishing their value with "new" technology. 

Tesla made it public to the wrong people and ended the whole thing. 
Clever individual, not so clever human. 

Insiders from the minority must be vigilant, because of these kind of events. 

https://archive.org/stream/TheRevelationsOfAnEliteFamilyInsider2005/TheRevelationsOfAnEliteFamilyInsider2005_djvu.txt 

Z angielskiego przetłumaczcie sobie sami.

4
0

Strony

Skomentuj