kontrola umysłu przy użyciu mikro implantów w hipnozie na odległość, schizofrenia, broń psychotroniczna, piski w uszach, PSI

701 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
ser hijo (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Witam Na pewno jesteś bardzo,

Witam
Na pewno jesteś bardzo, bardzo inteligentną osobą. Na tyle inteligentną, aby wciąż weryfikować swoje doznania w oparciu o doświadczenie innych ludzi i nie utożsamiać się wyłącznie ze swoimi. 
Najprawdopodobiej jesteś jedostką o wysokiej wibracji. Powiedziałbym, że na 100%, bo tylko te posiadają zdolności, które w dzisiejszym świecie interpretowane są w sposób zły, a to za sprawą powszechnej dezinformacji. Osoby takie jak Ty nie mają punktu odniesienia, dlatego polegają na swoich własnych tłumaczeniach, które bywają zwodnicze. W wielu przypadkach jest tak u Ciebie. Ty, swoje pewne zdolności wypracowane na przestrzeni wielu żyć odbierasz jako sposoby manipulacji, inwigilacji i kontroli umysłu i ciała. Umiesz czytać ludzkie myśli na odległość, widzisz i słyszysz duchy, medytujesz skupiając się na Trzecim Oku (paraliże) i zapewne jesteś w stanie dokonywać rzeczy niezrozumiałe dla nauki. 
Problem jest taki, że prawdopodobnie odrzuciłeś duchowość, lub zmiksowałeś pewne rzeczy. Zamiast dążyć do kontroli nad umysłem, Ty wpadłeś w jego sidła. Niektóre z Twoich doznań można łatwo porównać z odczuciami ludźmi sprzed tysięcy lat, kiedy jeszcze nie myślało się o czipach i nanorobotyce. Z tym, że dawniej mówiło się o kontroli umysłu, jako o jednej z pożądanych rzeczy, gdyż można kontrolować umysł, ale swój (jeśli jesteśmy po jasnej stronie mocy). 
Ty się zastanawiasz, jak to możliwe, że coś takiego spotkało właśnie Ciebie, chłopaka gdzieś z małej miejscowości. Odpowiedź jest bardzo prosta, Ty się już z "tym" urodziłeś a z wiekiem to wszystko uwidacznia. Jesteś bardzo silnym medium. Jesteś atakowany przez różne byty a także przez część społeczeństwa, dlatego że stanowisz potencjalne zagrożenie dla nich. Nie wiem, czy już się zorientowaliście, ale na tej planecie nie inkarnują tylko zwykli ludzie. Jest tu cała gamma istot od demonów po anioły. Cała zawierucha ma miejsce dlatego, że człowiek ma tą niezwykłą sposobność (o której nic nie wie) do opuszczenia tego świata zarządzanego z polecenia Boga przez Archontów, o których wspomniałeś oraz przez Uniwersalny Umysł. Oczywiście nikt nie chce z naszych wielmożnych władców, aby ktokolwiek opuszczał ten świat, bo wtedy nie byłoby pożywienia dla nich i dalsza ich egzystencja nie miałaby sensu. Dlatego tu ta gra musi się toczyć, bo jest to świat dwoistości - dobra i zła. Szkoła i pole doświadczeń dla naszych dusz w drodze do doskonałości, do Boga, do wyższych światów, o wyższych wibracjach, tam gdzie nikt nie pasożytuje na naszych pragnieniach, złej karmie.
Ty jestes jedną z osób, które mogą tego dokonać a co najważniejsze, dać przykład innym. Z tego powodu właśnie masz przerypane. Gdybyś zrozumiał, że istnieje sposób, abyś Ty kontrolował sytuację, żyłoby Ci się dużo łatwiej.

ser hijo,  To co mówisz (o

ser hijo,  To co mówisz (o wibracjach, systemach, archontach) to są wierzenia  ruchu New Age założoneo i całkowicie kontrolowanego przez masonerie. Jeśli szukasz prawdy polecam Ci Biblię. 
 
youtube: Agenda New Age - Prof. Dr. Walter Veith 
 
 
       1 list św Pawła 5 "Wszyscy zaś wobec siebie wzajemnie przyobleczcie się w pokorę, Bóg bowiem pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje. Upokórzcie się więc pod mocną ręką Boga, aby was wywyższył w stosownej chwili.  Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was.  Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu! Wiecie, że te same cierpienia ponoszą wasi bracia na świecie.  A Bóg wszelkiej łaski, Ten, który was powołał do wiecznej swojej chwały w Chrystusie, gdy trochę pocierpicie, sam was udoskonali, utwierdzi, umocni i ugruntuje.  Jemu chwała i moc na wieki wieków! Amen."
 
 
         Tak jak już wspominałem to nie satelity, telefony, ufo czy implany was gnębią a szatan wraz z hordą swoich sług oraz demonów. Oni chcą byście podpisali cyrograf i stali się niewolnikami w tym życiu oraz po śmierci.  Klątwa zniewalająca (psychomachia) jest stara jak świat, artyści wielokrotnie opisywali to zjawisko w literaturze oraz sztuce. Słudzy diabła chcą byście wierzyli w takie głupoty o ufoludkach i mówili o tym innym, nie możecie dać sobie przykleić łatki wariata, czy jeszcze gorzej dać się zamknąć do szpitala - bo was już nie wypuszczą, nie możecie stracić wiarygodności. Jak dacie się wrobić w łatkę wariata to mogą was wrobić w coś złego i później zwalić na was winę. Miałem styczność z masonerią, takie sytuacje się zdarzają na co dzień.
 
 
          Trzeba prosić Boga o łaskę - Bóg jest potężniejszy niż diabeł.  Nie szukajcie pomocy w kościołach, bo jej nie znajdziecie, bezpośrednio trzeba się zwrócić do Wszechmogącego. Nie grzeszyć, modlić się, pościć, wybaczać, czynić dobro oraz głośić ewangelie, kto jak nie wy ma moc i wiedzę ostrzegać przed szatanem i jego chordom? Należy zrobić rachunek sumienia za jakie grzechy spadło to nieszczeście a później ostrzegać innych. Bóg obiecał swoim wiernym nagrode w niebiosach, więc jest o co walczyć. 
 
 
        Księga Ezechiela: 25,17. „Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, który w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę”.
 
 
       Oni udawają normalnych ludzi, więc wy też musicie udawać normalnych ludzi, nie gadac głupot które użyją przeciwko wam. Możecie w jakiś ważnych sytuacjach włączyć dyktafon wtedy pilnują swoje słowa. 
 
 
      Bardzo ważna rolę w tym teatrzku mają demony. To one podpowiadają najgorsze myśli, warto wiedzieć, że one znają do pewnego stopnia przyszłość dlatego mogą powodować, że słuchając radia czy oglądając telewizje będziecie myśleli, że mówią o was. Oni poprostu synchronizują umysł z otoczeniem w zły sposób. 
 
 
      Łk 24 Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem". 25 Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. 26 Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni.
 
 
      Odnoście implantów czy chipów: Biblia mówi, że mamy nie przyjmować znamienia besti (bez którego nie będzie można nic kupić ani sprzedać).. więc BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ODMOWY przyjęcia chipu. Spokojnie więc nikt was jeszcze nie zachipował. 
 

ser hijo (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Różnica między wiedzą a

Różnica między wiedzą a domniemaniami New Age jest kolosalna. To, czy ktoś jest pod wpływem jakichś prądów z ubiegłego wieku jest bardzo łatwo zrewidować - oni żyją pragnieniami, a my, czyli stara szkoła, aby podnieść nasze możliwości a zarazem ochronę przed różnymi bytami, swoje pragnienia, myśli i czyny kontrolujemy. 
O Archontach można poczytać w apokryfach (wiem, ze ich nie lubicie, bo są w stanie oryginalnym, a nie zdeformowanym i wyedytowanym tysiąc razy, jak Nowy Testament przez te wszystkie lata), wibracjami zajmował się choćby Pitagoras, ale wszystko wzięło się z czasów jeszcze starszych, tych biblijnych - gematria była znana na tysiące lat przed Chrystusem a język hebrajski to 22 litery a zarazem każda ma swoją wartość liczbową, ciekawe czemu nie? 
Także pomyliłeś się o kilka tysięcy lat łącząc mnie z ruchem, który odrzuciłem na samym początku mojej scieżki Smile
Nowa Era to właśnie była, zaczęła się, kiedy na świat przyszedł Jezus - Era Ryb, a ma o związek oczywiście z astrologią i ruchami na niebie. Przez kilkaset lat nawet symbolem Nauczyciela była ryba. Prawdziwy symbol chrześcijaństwa - Vesica Piscis, używany był przez kilkaset lat, później był wykorzystywany przy konstrukcji kosciółów i katedr (przy wejściach). Niestety z biegiem lat struktury kościelne zostały przejęte przez złe siły i symbolem Jezusa na powrót stał się krzyż.
Teraz nadchodzi Nowa Era, Era Wodnika - i jak sam Jezus stwierdził, mamy pójść za kolesiem niosącym wodę, aby wejść w nowy eon (erę). Jest to w Ewangeliach, które wszyscy znamy. Biblię, Koran, Torę, Kabałę, Talmud 10 Sefirot, Zohar, Wedy, Mahabharatę, Hadisy, księgi tybetańskie, księgi słowiaskie można studiować całe życie i nie wiedzieć nic, jeśli identyfikujemy się z jedną z nich, po prostu za mało jest w nich informacji o świecie, który przecież nie należy do tylko jednej grupy wyznaniowej. Natomiast teraz, kiedy wreszcie możemy, należy rozpatrywać naszą historię i egzystencję w oparciu o wszystkie działa kultur antycznych, filozofów i kronikarzy, astrologów i alchemików.
Poza tym - ludzie, którzy już poczynili pewne kroki, przestają wariować, a zaczynają rozumieć rzeczy takimi, jakie są, a nie takimi jak je widzą oczyma, dlatego też stawia się tu na poznanie duchowe, nietylko książkowe. Stawia się na doświadczenie, nie na wiarę w coś, czego nikt nie może potwierdzić. 
Prawdą jest, że żyjemy w świecie, w którym ścierają się dwa bieguny - dobro i zło - takie są też istoty zamieszkujące tę krainę, zarówno te widzialne, jak i te mniej widzialne, mimo iż są wyczuwalne. 
Te byty, jeśli są wystarczające złe a człowiek wystarczająco słaby psychicznie, realizujący swe niskie pragnienia, to jest dla nich łatwym celem. Mogą się pod taką osobę podpiąć, opętać, chwilowo przejąć kontrolę, namawiać, nagabywać, wyzywać - kierując go do upadku, do mordów, do samobójstw, czyli najgorszych czynów, jakich może dopuścić się wywyższony przez Boga człowiek. Człowiek, kóy zapomniał swą historię.. Eh. Takie czasy, takich ludzi niestety jest multum, ludzi owładniętych przez istoty ze świata eterycznego jest bardzo, bardzo dużo i wciąż ich przybywa. Sprzyja temu sytem, który zatracił najważniejsze wartości, oszukując nas od wieków. 
Oczywiście Szatan ma w tym swój ogromny udział, ale jest tylko jednym z wykonawców boskiego planu, szkoły życia zapewaniającej nam rozwój duchowy lub dewolucję ducha, wedle naszej wiedzy. Przecież Jezus już powiedział, kto jest władcą w piekle. Ale to już inna historia...
 
 

podsiadło (anonim)
Portret użytkownika Anonim
mam to samo kolego co ty

mam to samo kolego co ty tylko nikt w to nie wierzy,a najlepiej zrobić z takiego człowieka debila i po sprawie.musimy robić to co oni chcą!!!

W studio NTV Ewa Pawela i

W studio NTV Ewa Pawela i Witold Hake. Rozmowa, która poprowadził Janusz Zagórski dotyczy rządowych dokumentów na temat stosowania i przyjęcia do realizacji tzw. broni nieśmiercionośnych. Szczegółowo omówiono poszczególne projekty m.in. mikrofalowe bronie obezwładniające, laserowe systemy broni nieśmiercionośnych, nanotechnologii i chipów. To co jeszcze nie tak dawno wydawało się domeną SF, teraz praktycznie wchodzi do realizacji w Polsce. Wiele testów i eksperymentów na obywatelach RP odbywa się w naszym kraju, gdyż nie ma tu odpowiednich regulacji prawnych i można bezkarnie prowadzić tego typu działalność na zlecenie ośrodków z UE, USA.
Dokument z filmu do pobrania stąd kliknij

Sprzeganie człowieka z maszyna trwa w najlepsze, manipulowanie maszyną do której podłaczono człowieka jest dziecinne proste. Torturowanie bronią nieśmiercionośną także proste, zwłaszcza że zadanie człowieka sprowadza się do nadzorowania falami mózgowymi i głosem, całą reszte robi maszyna.
Podłączenie człowieka do maszyny przypomina ulepszony projekt pod nazwą JEDI (rozbudowany o algorytm interpretujacy obraz, tekst itp, czytający w głowie to co człowiek ma zamiar przeczytać, wystarczy patrzeć a w głowie niemy głos "mówi" co jest napisane, uwaga: bez próby czytania, po prostu patrzysz na wyraz i w głowie wiesz... słowa się same narzucają. Może być to zaletą ale jest torturą, ktoś trzeci to włacza i reguluje)

 

Profesor Wodzisław Duch wiceminister w ministerstwie nauki i powołanego na stanowisko wiceministra w ministerstwie nauki i szkolnictwa wyższego szkolictwa wyższego pisał kilka lat temu na swojej stronie o modelach matematycznych działania mózgu i procesów mentalnych, oraz o tym ze istnieją algotytmy odwzorowujace działanie w zasadzie każdej choroby psychicznej... 
Kto znajdzie lepsze wyjaśnienie i bardziej bezpośrednie przyczynowo-skutkowe zależności niż celowe oddziaływanie bronią psychotroniczną na osobach wrażliwych, uduchowionych, niebezpiecznych dla systemu z racji silnego potencjału po przebudzeniu... skutkiem fala schizofreników, chorób psychicznych... im bardziej wrazliwy tam mniej sobie radzi z skrajnie nisko wibracyjnymi myslami wkładanymi do głowy... prawdziwi psychopaci którzy są prawdziwym zagrożeniem dla ludzkości, dążą do wojny, agresji, zabijają zwierzeta w rzeźniach, katują je całe zycie, krzywdzą ludzi, chcą przymusowego szczepienia, liczą się dla nich tylko pieniądze, psychotronicy, naukowcy bez sumień... od takich "ludzi" schizofrenia trzyma się zdala.. dlaczego??? Fala schizofreników to w większości ludzie wrażliwi... gdyby nie sztuczne objawy są całkowicie normalni... jeśli nie chcą psychotropów to przez lata mają pranie mózgu.
Dr Łukasz Kamieński w swojej ostatniej książce rozdział rozpoczyna cytatem:
"Wszystko się odwróciło, jakbym żył w tym świecie, a o tamtym/dawnym zyciu/ tylko śnił
(...) Prawie nie pamiętam dawnego życia. Nie wiem, kim jestem"

Ten pan pisze w swojej książce:
"Czy możliwe jest oddziaływanie na mózg nie za pomocą stymulacji elektryczno-magnetycznej lub ultradźwiękowej, lecz za pomocą sygnałów przesyłanych z innego mózgu? Czy komputera w interfejsie mózg-komputer nie można by zastapić drugim mózgiem, „biologicznym komputerem?”
Innymi słowy, czy możliwe jest takie powiązanie dwóch mózgów, że aktywność jednego wywołuje analogiczne procesy w drugim?
Splątanie kwantowe?

"Od niedawna wydaje się to coraz bardziej realne. Postęp, jaki w dokonał się ciągu dekady od 1999 roku, kiedy przeprowadzano eksperyment, w którym sygnały odczytane z kory mózgowej szczura wykorzystano w celu wprawienia w ruch mechanicznego ramienia , umożliwił zastąpienie maszyny organizmem biologicznym. 
W eksperymencie przeprowadzonym w Harvard Medical School w Bostonie ochotnicy za pomocą myśli (nieinwazyjny interfejs FUS) poruszali ogonem szczura wprowadzonego uprzednio w stan narkozy. Badania te dowiodły, że możliwa jest bezpośrednia komunikacja między mózgami dwóch organizmów żywych.
Jeden z badaczy, Seung-Schik Yoo, przyznał, że coś w podobnym stylu będzie wkrótce można przeprowadzić w warunkach klinicznych między dwoma ludzkimi systemami nerwowymi.
Czego dowodzą te przełomowe eksperymenty? Po pierwsze, że informację pozyskaną z jednego mózgu można wprowadzić do drugiego mózgu, pobudzając tym samym jego aktywność. Innymi słowy, osiągalne jest sprzężenie dwóch mózgów a więc sytuacja, w której procesy nerwowe jednego mózgu zostają sprzężone z procesami innego mózgu. 
Po drugie, że tę wydawałoby się zupełnie fantastyczno-naukową ideę można będzie zastosować u ludzi i być może już wkrótce opatentować metodę wymiany informacji bez potrzeby używania telefonów, klawiatury, urządzeń rozpoznających głos albo innych wykorzystywanych współcześnie narzędzi. Po trzecie, że w biotechnologicznym interfejsie mózg-mózg drzemie ogromny potencjał wojskowy.
Bezpośrednie porozumiewanie się zrewolucjonizowałoby nie tylko komunikację wojskową, ale również charakter dowodzenia i kontroli."

 

xd (anonim)
Portret użytkownika Anonim
CHAD bądź inna " choroba psychiczna"

Dlaczego 5% ludzi na świecie tego doświadczyło a nie więcęj? Dlatego , że przy większym procencie byłaby to epidemia ktöra wzbudzałaby zbyt duże podejżenia. 

dzin (anonim)
Portret użytkownika Anonim
inwigilowany  od trzech lat

inwigilowany  od trzech lat nic sie u ciebie nie zmienilo.dalej wyzywaja,ponizaja i komentuja wszystko co widzisz? kilka osob dalo wpisy ze sobie z tym poradzili, m innymi przez rzekome zniszczenie botow rezonansem magnetycznym na ktory zbierasz od samego poczatku. jeszcze nie uzbierales ? a popalasz sobie pewnie caly czas. 

ble (anonim)
Portret użytkownika Anonim
inwigilowany, czekam na twoja

inwigilowany, czekam na twoja odpowiedz juz dluzszy czas. przechodze to samo od roku jednak na przelomie tego czasu mozna powiedziec jestem dalej od ciebie. caly czas slysze komentarze jakby ktos widzial bez przerwy wszystko co robie i do tego znal moje mysli. przyznam sie ze tez popalalem swego czasu, jednak po zapaleniu moje mysli trafiaja do "wiekszego grona odbiorcow", mozna powiedziec ze po zapaleniu jestem "aktywny". walcze z tym od przeszloroku. jeszcze nie stracilem pracy choc co chwila slysze "   on jest zwolniony", a po chwili "on juz jest zwolniony!" inny glos mowi "wykonuje wszystkie swoje obowiazki". slysze wszystko. slysze znajomych ale i tez glosy ktorych nie kojarze, ktore wyzywaja, oceniaja, groza itd. 24 h na dobe. bez przerwy ! pracuje na 4zm. 1200 m pod ziemia. kurga jak to mozliwe !!!! sa tez pozytywne komentrarze w wiekszosci rozpoznaje glosy znajomych ktorzy mi zle nie zycza. nikt w prost nie przyznal mi racji, ze to sie dzieje na prawde poza jedna osoba, jednak to bylo na samym poczatku, rok do tylu, wiec teraz nie jestem do konca pewien czy tak bylo. z drugiej strony przezylem kilka takich sytuacji ze jestem pewien ze ze czytam mysli kierowane w moja strone a reszta slyszy moje i do tego wszystko widza. bylo w temacie kilka rzeczy ktore rozwiazujaproblem. sprawdziles ktorekolwiek ? dolnyslask

ble (anonim)
Portret użytkownika Anonim
inwigilowany ciagle czekam na

inwigilowany ciagle czekam na odpowiedz !!!

Pewna bardzo uprzejma pani

Pewna bardzo uprzejma pani zadala pytanie na temat stosowanych w Polsce broni elektromagnetycznych, bardzo jej za to dziękuje.
Pytanie:
"Czy państwo polskie posiada strategie wobec nielegalnych badań tzn. testowania broni elektromagnetycznej na polskich obywatelach i czy wiadomo w jaki sposób pojawiły się te badania w naszym kraju??
Niektórzy badacze tego zjawiska jak Cheryl Welsch http://mindjustice.org/ pisze o takich niedozwolonych eksperymentach na obywatelach w Stanach Zjednoczonych, także o ukrywaniu tego problemu, trudnościach, a właściwie niemożności dochodzenia swoich spraw przez obywateli amerykańskich i właściwie niemożności obrony w tej sytuacji.
Chciałabym się zapytać jaki jest stan wiedzy na temat tego nowego zagrożenia, bardzo podstępnego, ukrytego, czy są wypracowane jakieś strategie rozpoznawania i przeciwdziałania, dziękuję."

 

-----------------------------------------
@ble u mnie to bardziej skomplikowane niż "gadają, poniżają i komentują" to jest sterowanie wrzucanymi do umyslu myślami i dopiero jest werbalna sugestia albo nieme werbalizowanie centralnie do odpowiedniego rejonu mózgu na odpowiednich częstotliwościach...
Cieszę się jeśli innym naprawdę się udalo...
Podaj mi jakiś dowód, przyklad inny niż słowny czy pisany anonimowo w internecie przez rzekomych ocalałych, że rezonans niszczy implant?

ble (anonim)
Portret użytkownika Anonim
inwigilowany opisalem ci

inwigilowany opisalem ci wszystko w skrocie. sam nie masz zadnych dowodow na rzekome implanty a wymagasz ich ode mnie. widze ze tutaj  nie znajde pomocy, czyli wg. mnie jest to rodzaj przebudzenia duchowego. ja po odstawieniu subst. psychoaktywnych nie ukrywam slysze nadal wszystko na moj temat lecz opinie sa inne, lepsze. juz wszystcy mnie nie ponizaja choc ciagle jestem oceniany ale mam to w dupie. przynajmniej staram sie miec to gleboko. twoja teoria o zdalnym sterowaniu chodz rozwqzalem wszystkie opcje jest niemozliwa. zaden moj znajomy nie zyczy mi zle. po co mialby to robic. 

Angelus (anonim)
Portret użytkownika Anonim
[email protected]

Oceniając artykuł nalezy kierować się zasadą "ostrożności procesowej" jeśli wtajemniczeni w wykładnię Prawa domyślają się o co chodzi...

 Artykuł albo jest wizją osoby z chorobą psychiczną ( schizofrenia) albo jest oparty na rzeczywistych doznaniach.

 W dobie obecnych osiągnięć technologicznych wszystko jest możliwe a więc tym samym prawdopodobne.

 Osobiście "nie wierzę" w "uprowadzenia",ale dopuszczam taką możliwość...

 W ten sposób jestem przygotowany na ewentualne zdarzenie...

glider (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Do Angelus

A bierzesz pod uwagę że schizofrenia może być sztucznie stworzoną jednostką chorobową aby wykluczyć ze społeczeństwa i odebrać wiarygodność tym, którzy przejrzeli system, znaleźli anomalie w nim i nie postanowili się z tym pogodzić ? Jeśli dali sobie później wmówić że są chorzy psychicznie to już wszystko poszło gładko, jeśli nie i ufają temu co widzą, słyszą i czują to śa zawieszeni w próźni i łamani na siłę tym wszystkim. To jednak tylko jakaś możliwość która ma sens, żaden pewnik.

Urządzenie do ochrony przed atakami elektromagnetycznymi

Jak się chronić przed szkodliwym promieniowaniem rezonansowym, psychotronicznym i ogólnie wpływającym negatywnie na mózg? Okazuje się że nasi naukowcy z wojskowej Akademii Technicznej opracowali takie przenośne urządzenie, ale czy można kupić gdzieś i za ile trudno znaleźć takie informacje, proszę o kontakt gdyby ktoś wiedział. 

 

"Pole magnetyczne i elektryczne

Pole magnetyczne może być dwojakie: stałe i pulsujące. Stałe pole magnetyczne, o sile 100010000 razy większej niż magnetyzm ziemski, wykorzystywane jest dzisiaj po części do leczenia wzrostu guzów nowotworowych, spadku białych ciałek krwi i zmian genetycznych. Już pole silniejsze 5000 razy od ziemskiego powoduje u ludzi pracujących w jego zasięgu pewną odmianę choroby morskiej połączoną z ostrymi zaburzeniami równowagi. Każdy ruch ciała znajdującego się w takim polu powoduje w mięśniach indukcję silnych prądów podrażniających nerwy i skutkujących blokadą możliwości swobodnego poruszania się.Tego typu wpływ na organizm planuje się wykorzystać przede wszystkim w generatorach pola magnetycznego umieszczanych na dnie na podejściach do portów wojennych do ochrony przed płetwonurkami. 

Przeprowadzone badania wykazały, że zapobiegać pogorszeniu samopoczucia mogą małe generatory pola magnetycznego noszone w kieszeni i dysponujące polem zmiennym regulowanym w zakresie od 3 do 14 Hz i natężeniu od 30 do 300 miliamperów na minutę. Tego typu generatory mają być wykorzystywane na stanowiskach dowodzenia, bojowych centrach informacyjnych okrętów wojennych, stanowiskach dowodzenia obroną powietrzną i wszędzie tam, gdzie obniżenie koncentracji oraz senność i bóle głowy prowadzić mogą do obniżenia szybkości i sprawności działania w sytuacjach, gdzie na podjęcie decyzji czasem potrzebne są sekundy.
 

Broń działająca w oparciu o fale elektromagnetyczne 

Pole elektromagnetyczne może się rozchodzić w przestrzeni z prędkością światła w postaci fali elektromagnetycznej. Współcześnie w zasadzie wszystkie segmenty widma fal elektromagnetycznych, począwszy od fal radiowych, poprzez mikrofale, promieniowanie podczerwone, światło widzialne, ultrafiolet, promieniowanie
rentgenowskie aż do promieniowania jonizującego, wykorzystywane są w broni wiązkowej (DEW - Directed Energy Weapon) 
(...)".

Cały dokument WATu do przeczytania tutaj: https://stopzet.files.wordpress.com/2016/08/nowe-technologie-i-urzadzenia-w-dziedzinie-walki-elektronicznej.pdf
 

Czyli wojsko ma, a czy obywatele mają prawo i możliwość chronić się przed atakiem energetycznym, czy wojsko może nam udostępnić takie urzadzenia? 

Ofiara (anonim)
Portret użytkownika Anonim
UTK

Wiem jak to jest, staczanie się po równi pochyłej i taka bezradność i nie wiedza czego chcą. Gromadziłam środki samobujcze i słuchałam marszu pogrzebowego i to mi dawało poczucie bezpieczeństwa i ulge. Straszyli mnie że będę w ciąży , gadali mi o dzieciach. Nieznani mi ludzie rozmawiali ze mną o dzieciach . Gdy szłam spać albo chciałam się uczyć , czytać... wydawało mi się jakby duch wtykał mi penisa do ust. Nie było w tym podniecenia . Po przebudzeniu czułam tylko usta( Nigdy nie spałam z mężczyzną ani nie byłam w żadnym związku bo zawsze byłam zajęta pracą książkami ,studiowałam psychologie) a tu nagle jakieś duchy próbują mnie wykorzystać... Widziałam wtedy  luksusowe samochody dookoła mnie gdy wychodziłam z domu. Ignorowałam to i  czekałam na moment aż mi to przejdzie,   wycofywałam się z życia społecznego, zrezygnowałam z wychodzenia z domu, nie wiedziałam co się dzieje. Ignorowałam to zamknełam się w pokoju do momentu aż na stronie startowej pojawił się artykół o haarp. Działo się jeszcze wiele rzeczy nie pamiętam wszystkich.  Wtedy zaczełam szukać pomocy i ludzi którzy tez mogli stać się ofiarami tego procederu.  Dodam że  pochodze z rodziny katolickiej , i to była pierwsza sytuacja w której doświadczyłami zboczenia seksualnego o którym nawet nie miałam pojęcia.

 

Ofiara (anonim)
Portret użytkownika Anonim
UTK

Dodam jeszcze że zmuszali mnie do wykonywania czynności po to by ją zakłócać i niszczyć jej efekty . Było dla mnie jasne że jestem w eksperymencie Pawłowa o wyuczonej bezradności (jeszcze zanim trafiłam na strone o haarp)  

Ofiara (anonim)
Portret użytkownika Anonim
UTK

Niszczyli każdą prace jakiej się podjełam więc zoriętowałam się że jestem w eksperymencie Pawłowa o wyuczonej bezradności zanim jeszcze pojawił się artykuł o haarp.

 

GRYMviking (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Mam od dwoch lat "kolegow"...

Jestem w sposob bezprawny,bestialski inwigilowany od dwoch lat!! Zniszczono mi zdrowie i zycie! Pozbawiono pracy, domu, przyjaciol... Postanowilem dowiesc prawdy za wszelka cene!! Podaje swoj mail /[email protected]/  oraz moj numer +46735776613. Nazywam sie Slawomir Miszczak, mieszkam na stale w Stockholmie.., a raczej przebywam, bo dzieki bandyckim,hitlerowskim metodom pozostal mi namiot na malej wyspie, gdzie i tak probuje sie mnie zlikwidowac(czyt.: OD**BAC!!).. Jakby wrak i smiec ktorego stworzyli ze mnie im nie wystarczal! Schowalem sie w szpitalu psychiatrycznym, bo lepiej jest strzezony niz wiezienie! Udaje paranoje i psychoze jakoby zwiazana z problemem alkoholowym, czyli tzw "GLOSY W GLOWIE".. i dojde lub razem dojdziemy prawdy o tych skur***lach grzebiacych w mozgu i wiedzacych wszystko o nas od kolebki, lepiej niz my sami! Mam dosc zagladania w dupe gdy robie gowno!!!

Damian (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Mam ten sam problem

mam ten sam problem i to wszystko co jest tu opisane przezywam tak samo i tez nie wiem co z tym zrobić o to moj nr telefonu gdyby ktoś miał jakiś pomysł zrobienia coś z tym i jak to wyciagnać.... 

Mikroskop Cyfrowy

Skóra TI w dużym powiększeniu - niezbywalne objawy ataków bronią wiązkową, laserową

https://www.youtube.com/watch?v=JDWcb0fdOLo 

Moja skóra w dużym powiększeniu, polecam obejrzeć

kasia (anonim)
Portret użytkownika Anonim
zaatakowana przez wtogów w realu bądz sekte

witam ja padłam ofiarą impulsów od przeszło roku mam obok głosy sterują mna myślami czynami nawet robili ze mną seks czyli wirtualnie siedział na mnie i kochał się nie wiem co robic bo trwa to do dziś jestem osoba żyjacą z bogiem przeszkadzają mi w modlitwach wszystko się zaczęło w 2013 kiedy kościół w krakowie zapłacił mi mieszkanie i dali mi z sekty natanka faceta póżniej dokładnie w 2015 na łagiewnikach w krakowie zrobili mi pranie mózgu czyli miałam wyrzec się kościoła i nie zrobiłam tego ale koszmar trwa gadają w myślach do mnie przeszkadzają masturbacje mi wsprowadzają mam tego dosyc rozumiem to jestem po badaniach psychiatryczny jest ok ale oni są do nie zniesienia pójdę do koscioła i słysze wszystko co poprzedniego dnia robiła co powiedziałam na głos i w myslach jest to kobieta i gfacet całt czas te same nie wiem czy za duzo wiem i kościol to zrobił czy sekta  natanka bo on był z niego miałam tam halucynacje które nie miały miejsca w tym saktuarium jakieś łamania jakies głosy nmie wiem ale postanowiłam napisac bo mam dzis wrazenie ze zrobił to kosciół wspołracujacy z natankiem chce przestrzec wszystkich nie korzytajcie z pomocy jakiejkolwiek kościoła oni pomogą a póżniej za dużo wiesz i ba czasami się boję ale mam boga wsobie wiem ze nic mi się nie sytanie sekt uprwiali przy krzyżyku masturbacje przy adoracji nadzyy księdza to miałam przed oczami jak chce ktoś być ciekawy podaje eimail chetnie podam kto i jak mam dosyć tego rozwalają mi życcie [email protected]

J (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Aby radzić sobie z tym,

Aby radzić sobie z tym, trzeba koncentrować się na czynnościach które się wykonuje, nie wykonywać ich automatycznie, zachowując zdrowy rozsądek i nie odlatywać. Za każdym razem kiedy to wraca, starać się to przełamywać i ignorować. Człowiek odróżniający dobro od zła, powinien żyć tym dobrym i nie dać się otwierać innym ludziom. 

sender (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Wywiad wojskowy

Większość społeczeństwa jest werbowana przez wywiad wojskowy (byłe SB), a ci, którzy nie zostali zwerbowani służą im za ofiary. Te pojeby mają typową psychopatię(zaburzenie osob. typu B), a swoim ofiarom przypisują schizofrenię (zaburzenie typu A). Mi to zrobili rzekomo za to, że obrażałem ludzi z wywiadu wojskowego (w szkole średniej) oraz z powodu problemów psychicznych się "opier&@[email protected]łem". Obecnie jestem uznany przez ZUS za "całkowicie niezdolnego do pracy" z powodu psychozy. Miałem świetne oceny na studiach, robiłem gry 3D, obecnie też nad jedną pracuję. Na uczelni studiował wywiad wojskowy i szybko się mną zajęli, bo wbrew ich zaleceniom nie ukrywałem przed wszystkimi moich zdolności intelektualnych. Sąsiedzi mnie stalkują z dwóch sąsiadujących mieszkań. Żadna policja ani sąd raczej tej sprawy nie załatwi, a psychiatrzy często z nimi współpracują i ochoczo przepisują psychotropy, choć sami są z wywiadu i wiedzą co się dzieje. Raz te psychole gwałciły mnie w mieszkaniu, zadzwoniłem po policję, policjantki wysłuchały mojej wersji, a psychole pokazały im podpisaną zgodą na robienie mi wszystkiego (oczywiście to jest nielegalne). Próbowałem uciec z własnego mieszkania przed maltretowaniem, a policjantki mnie dorwały i siłą zaciągnęły z powrotem, żeby pojeby z wywiadu mogły mnie gwałcić dalej. Policja służy wywiadowi, jest mu podległa, więc marne szanse na cokolwiek. Kamery w mieszkaniu, z których widziałem nagrania gwałtów, poukrywane w ścianach. Podsłuchy, pełny dostęp do prywatnego komputera. Znają wszystkie hasła, mogą w każdej chwili otworzyć zamki wytrychami i wejść do mieszkania, gdy wyjdę do sklepu. Podają środki wywołujące amnezję w formie zastrzyków. Wszystko ma wyglądać na schizofrenię. Manipulują treścią snów przez wydawanie poleceń, które powodują generowanie obrazów (marzeń sennych). Potrafią też manipulować emocjami, ale to wszystko w moim odczuciu jest robione bezsprzętowo, za pomocą zwyczajnej telepatii, z którą mam do czynienia od 11 roku życia (obecnie 30 lat). Próbują okraść mnie z tworzonego projektu przypisując mi plagiatowanie, które ich zdaniem daje im prawo do przejęcia mojej własności (planują też przejąć mieszkanie). Na studiach też mnie okradali. Zbierają wszelkie możliwe dane o osobie od wszystkich osób, od których się da (wiedzą nawet, kiedy jako dziecko się zesrałem w spodnie). Rodzina, znajomi ze szkoły, nauczyciele siedzą w wywiadzie wojskowym i używają telepatii na ogromne odległości, ewentualnie działa to na zasadzie sieci wielowęzłowej i sygnał jest przekazywany od osoby do osoby. Ich nic nie rusza, więc nie ma sensu liczyć na ich sumienie. Moim zdaniem te testy mają sprawdzać odporność psychiczną człowieka, chęć przetrwania, to jak ludzie będą próbowali sobie z tą sytuacją poradzić, dlatego celowo zwracają na siebie uwagę. To są typowe "tępe ch0je", co znaczy, że nie rozumieją co robią i często się zastanawiam, kto w tym układzie jest faktyczną ofiarą wywiadu wojskowego (uważam, że obie strony na tym tracą, bo z nich zrobili puste gówno). Ciągle mi obiecują, że naprawią mi uszkodzenia ciała, które mi uczynili, ale prawdopodobnie tylko chcą mnie podtrzymać przy życiu, które już próbowałem sobie odebrać. Wywiad twierdzi, że ma podpisany ze mną dożywotni kontrakt, który w świetle prawa i tak jest nic niewart. Mają wtyki wszędzie, więc lekarze, plicja, pracownicy administracji często wykonują ich polecenia. Niedługo idę do psychologa, żeby o tym opowiedzieć i ciekaw jestem reakcji, czy zacznie pieprzyć, że nie mam dowodów, czy się zgodzi, że w Polsce w ogóle mamy tajne służby. Grozili mi też śmiercią, jeśli sprawę zgłoszę do sądu, bo jak twierdzą "oni nigdy nie przegrywają". Oskarżyli mnie o bycie zboczeńcem, pedofilem, pederastą, gejem i na wszystko mają spreparowane dowody. Kazali mi ruchać 13-sto latkę, bo jak nie to oskarżą mnie o jej zgwałcenie, po czym powiedzieli, że jestem skończony (nie pierwszy raz). Zgwałcili mnie publicznie w sklepie, tramwaju, autobusie, supermarkecie, na zajęciach na uczelni i chyba bardzo ich wkurwia, że się nie zabiłem, jakby nie mogli zrobić tego sami. Jak najbardziej sterują erekcją, potrafią też wywołać telepatycznie zawał. Zrobili mi jakieś 6 zastrzyków w okolice serca, po których miałem anomalie pracy mięśnia sercowego z leżeniem na podłodze, bo ból był nie do wytrzymania. Nakazali mi wykonywanie słabo płatnej pracy, ale z powodów zdrowotnych nie mogę podjąć nawet takiej. Zapowiedzieli, że jeśli zarobię na grze komputerowej, to tak mnie załatwią, że nie będę pamiętał, że w ogóle miałem jakieś pieniądze.

Racjonalista (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Wywiad wojskowy

Sender, ale powiedz mi jaki motyw miałby mieć te wszystkie osoby aby Cię prześladować, dokuczać, itd? To się kupy nie trzyma. Rozumiem, że czasami jakiś tam może się trafić złośliwy sąsiad czy "kolega" na studiach, ale żeby wszyscy się na Ciebie uwzięli? To nie jest możliwe.
 Rzeczywiście wygląda to na jakąś psychozę czy zespół urojeniowy, podobnie jak u przedmówców. Zdradzę Ci pewną właściwość ludzką. Ludzie jak coś robią to zwykle aby to coś robić muszą mieć motyw. Motyw czyli racjonalną i realną potrzebę wykonania tego czegoś. Jaki motyw może mieć taka ilość ludzi aby Ci ciągle dokuczać, prześladować itd? Oczywiście żadnego, bo to wszystko tkwi w Twojej głowie. Jednak jak Ciebie o tym przekonać - to ja nie wiem. W każdym razie nikomu nie chodzi aby to wyglądało na schizofrenie, bo i po co. Ty ją prawdopodobnie masz. Ciekawe, że jakoś mimo żyję ponad 40 lat mnie się takie coś nie przydarza. Wy wszyscy macie jeden charakterystyczny zwrot sugerujący poważne schorzenie psychiczne. Używacie słowa w 3 osobie liczby mnogiej do określenia kogoś, kto miałby się tym całym szkodzeniem zajmować. Jacy ONI?? Kto to są ONI? Nie ma żadnych ONYCH. W wojsku, policji, straży pożarnej czy szpitalu pracują zwykli ludzie, a nie żadni ONI, którzy rzekomo dybią na Ciebie. Zamiast pisać tu na necie, sensowniej byłoby zapisać się do specjalisty i wykonać wszelkie  badania. Polecam!!!

Sender (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Wywiad wojskowy

Okreslenie "ONI" bierze sie z ich wlasnego sposobu mowienia o sobie "MY", nawet jesli mam do czynienia z jedna osoba - jest to typowe zjawisko psychologiczne - dywersyfikacja odpowiedzialnosci. Czesto tez uzywaja slow "WSZYSCY", "WSZYSTKICH", "NAS". To ludzie z wywiadu funkcjonuja jakby mieli powazne zaburzenia psychiczne i owszem, maja motyw. Wiekszosc zdarzen, ktore maja miejsce jest nagrywana i umieszczana w Internecie na tzw. "DEEP WEBIE", gdzie zwyrole z calego swiata moga sie zalogowac za oplata w postaci bitcoinow i ogladac zbiorowe gwalty na ludziach i inne "eksperymenty". Sluzby zrobily sobie ze stalkingu nieoficjalne zrodlo prywatnego dochodu. Wiem o tym wszystkim glownie dlatego, ze mam dobra pamiec i srodki wywolujace amnezje z czasem przestaja dzialac. Zeby Ci sie cos takiego przytrafilo, musialbys sie znalezc w otoczeniu takich ludzi na dluzszy czas, a wtedy oni zrobili by sobie z Ciebie "wlasciwy" uzytek, jesli nie umialbys sie obronic. Przydatne sa rowniez te nagrania do szantazowania ludzi, gdyby odniesli sukces zawodowy. Motywem jest tu rowniez zazdrosc i zemsta. Nie jest tych ludzi wcale tak wielu. W moim otoczeniu bylo to mniej wiecej 5% osob, ktore spotkalem, ale oni znaja siebie nawzajem i nekaja czlowieka calymi latami. Sami czesto przyznaja, ze robia to, zeby podokuczac slabszemu, ale z czasem przyjmuje do bardzo brutalne formy i eskaluje do zbiorowych gwaltow w miejscach publicznych. Wielu z nich to homoseksualisci i tak jak Ted Bundy mscil sie na kobietach z powodu odrzucenia, tak oni potrafia mscic sie na mezczyznach, na punkcie ktorych czuja sie gejami. Wielokrotnie mi mowili "Ty robisz z nas gejow", a ja po prostu nie chcialem miec ich za kolegow, rozmawiac z nimi czy w ogole miec z nimi cokolwiek wspolnego. Takie odrzucenie dzialalo na nich jak plachta na byka i skutkowalo wieloletnimi przesladowaniami, bo niejednokrotnie wypominalem im to publicznie.

Z ksiazek tez wiem, ze ludzie nie maja najczesciej motywow racjonalnych, tylko emocjonalne i poza pieniedzmi, glownie o to tutaj chodzi.

Elegancik (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Pytanie

Mówisz że masz w głowie mikro czipy i robociki... Wyjaśnij mi jak one funkcjonują bez źródła zasilania.. W końcu coś musi je zasilać prawda?

 

Pan Elegancik (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Artykuł odnośnie kontroli umysłu
to już 4 lata...

Równo 4 lata temu, około godziny 8 rano zostałem wyrwany ze snu, mając jeszcze zamknięte oczy słyszałem przyciszającą się muzykę gdzieś przy głowie, dziwny był brak mojego zdziwienia ;p że muzyka która grała blisko nagle sama cichnie... Moim zdaniem wprowadzono mnie w stan hipnozy jak jeszcze spałem, a osoba indukująca hipnozę zaprogramowała określone wydarzenia, czynności które wykonam jak wstanę. Wstaję, słyszę śmiechy, jakieś szybkie wypowiedzi, podchodząc do drzwi słyszę centralnie w głowie rozbawione głosy miejscowych osób, byłych znajomych i była z nimi dziewczyna, 3 lub więcej osób (pisze to z pamięci, notatki zachowane). Jedna z osób pyta się ewidentnie mnie "jak nas słychać" śmiejąc się, ja milczę, inna osoba mówi że słyszy, pierwsza że słabo słyszy i żeby go trochę podgłośnić, słyszę jak robi się głośniej... (fajnie ze "choroba" psychiczna tak sie zaczyna) Chcieli i chcą władzy nade mną, wiec destabilizują gromadząc bazę głównie skrajnych myśli, dewiacji emocjonalnych. Wracając do tamtej sytuacji, zaczęli komentować jakby opisując zaistniałą sytuacje jako dobrą, jest w porządku, że ja dziwie się że ich słysze, ewidentnie papugowali werbalnie moje podświadome myśli. Ja milcząc wyszedłem z pokoju ale dalej słyszałem jak komentują każdą myśl którą prawdopodobnie podświadomie pomyślałem wykonać, podświadomy umysł to gaduła, reaguje na otaczające mnie bodźce wzrokowe, a oni nadawali temu swoje werbalne określenia, porządkowali chaos mojej podświadomości, katalogowali pierwsze myśli, nagrywane na komputer, który za kilka tygodni miał posiadać taki zasób moich myśli, zachowań z przeprowadzanych w najbliższych tygodniach całonocnych tortur psychofizycznych, a w ciągu dnia zwykłe czynności komentowali i prowokowali tak bezwzględnie w ohydny sposób i nakładając spreparowane ich myśli, natarczywie, z siłą pulsacyjnych pradów, by na chwile wyłączać i nagrać jedynie moje skrajne stany emocjonalne, gdy jeszcze bylem roztrzesiony tym wszystkim. Za to co mi zwyrodnialcy wyrządzali w mojej głowie przy pomocy komputera i syntetycznej telepatii, narzucanych i podgłośnionych fal mózgowych tylko najsurowsza kara się należy. Większość osób sobie nie wyobraża co oni byli i nadal są w stanie wyrządzać w mojej głowie od 4 lat. najgorsze myśli, najobrzydliwsze i to w spowolnionym tempie, cierpisz niemożliwe tortury bo oni chcą wolnego w sercu człowieka złamać, chcą sobie nagrać wolnego człowieka uległego, jak jęczysz z bólu PSYCHICZNEGO, ogarnij to wyobraźnią, poczuj, bo ja nie mogę, dziś nie mam uczuć, moja mowa ciała nawet nie reaguje, wszystkim sterują fale elektromagnetyczne. Mi kasują takie traumatyczne wspomnienia i na nowo przechodziłem to samo... a ścierwa włączały mi swój śmiech każąc mi myśleć że aktualnie się śmieją ze mnie, cierpiącego. To jest skurwysyństwo najwyższego stopnia, wstyd mi za osoby które podają im rękę, splunąć na te ścierwa nie zasługują, a gapiom też będzie dane poznac sprawiedliwość, decyzje jakie podjęli, tchórzostwo, Bóg nie lubi tchórzy. Wszystkich widziałem z uśmieszkami na ryjkach, w tej ekstazie dokładnie w momencie jak mnie dotkliwie psychicznie, jeszcze podprogowo lub fizycznie torturują, oni swoim zaqchowaniem zdradzają że wiedzą co za tortury psychiczne mi determinują zanim się jeszcze wydarzą, jeden wielki spisek.
Po niedługim czasie komputer przejął kontrole nad ciałem przez zdecydowanie silniejsze sygnały mózgowe pochodzące z komputera. To komputer wraz ze sztuczną inteligencją nadzoruje każdy proces przetwarzania danych w moim mózgu, wykrywa bodźce w moim organizmie nad którymi zawiesza się, cofa do punktu parę sekund temu, na każdym kroku spowalnia mój umysł dławieniem elektromagnetycznym, w zwolnionym tempie odtwarza film neuronalny, demencja, zniedołężnienie to dobre określenie. Fala stojąca lub coś podobnego jest mi podsuwana abym z niej korzystał, robią to inne osoby za mnie w mojej głowie, wpadam w trans że zapominam przestać. Fala stojąca, taki kłębek wielkości piłki do bilarda kontroluje pracę mózgu, pełni podobna funkcję co kursor myszy w komputerze. Umożliwia patrzenie na siebie umysłem (bez obrazu) jakby odczuciami. Komentarz, dźwięk, brzmienie, paraliżowało mózg, powstrzymywało myślenie, pewne pulsacyjne fale EEG zamieniały mnie w słuch... myślicie że po 4 latach wiele się zmieniło? robią to samo,troche wiecej podprogowo, dalej słysze komentarze z tych samych kierunków, częściowo przychodzi zrozumienie co mówią, ale ewidentnie coś innego mówią niż rozumiem niby z ich słów. Rozumiem podprogowy przekaz który jest nadawany jedynie w momencie jakiegoś dźwięku, brzmienia, np głosu, szczekania psa, jest np sobie zwykła rozmowa jakichś osób w oddali ale W RYTMIE wypowiedzi osoby na której charakterystyczny głos operatorzy przekierują moją uwagę/komputerową fale stojącą sprzężoną z moim mózgiem, szybko następuje kalibracja brzmienia do nadawanie elektromagnetycznych impulsów w takim samym rytmie jak brzmienie. Algorytm transmituje mi do głowy przekaz myślowy w rytmie głosu do którego dostroili maszynę/uwagę/reakcje mózgu przy pomocy fali skalarnej, początkowo to bardzo przypomina halucynacje, bo słów podprogowych nie słychać, a mózg reaguje na słowa, są to myśli nieadekwatne do słyszanych 'uszami' bądź w głowie słów. Dodatkowo ci świadomi, wszyscy w grupie, jak na sygnał czekają w milczeniu, słuchają jaki program "film" jest mi właśnie włączany do podświadomości, po czym jak na sygnał wracają do rozmowy a w brzmieniu ich głosu stopniowo wyzwalają się podprogowe i słyszalne komentarze, myśli do nich przypisane są nakładane na moje fale mózgowe, są moje bo oni je ze mnie kiedyś je wyizolowali, przez to że nie mam pamięci reaguje na nie przeważnie. Ale czesto odkrywam że już były i przy odrobinie szczęścia mój umysł przestaje być zainteresowany rozmową z papugą.
Kluczowy jest moment wypowiadania komend wykonawczych, czy przenoszących uwagę w otagowane miejsca, celem zawieszenia na nim uwagi przypominającej bardzo głęboki stan transowy, paraliż świadomości, ale to nie przeszkadza by kodować określone zachowania w podświadomości, do wykonania jak odzyskam świadomość. Ważne też to że kodują pytanie, albo odpowiedź na nie zadane jeszcze pytanie...oni je sobie przeglądają w swoich umyslach lub włączają mi film jak reagują na upokarzające rzeczy...

POLECAM TEGO AUDIOBOOKA

To o czym pisałem od poczatku, w co wielu nie wierzyło, lub świadomie zamydlało temat, okazuje się że jest opisane w książce wydanej własnym nakładem w 1995 roku, a wczoraj ukazała się pierwsza część audiobooka. Bardzo polecam, mega dawka informacji, bardzo zbieżne z tym o czym opisuję od konca 2013 roku w różnych miejscach na przestrzeni internetu. 

Autor książki od 11 lat prosi o pomoc, bez skutku.
"O pomoc prosił już rząd Kanady, polskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz Sprawiedliwości. Napisał list także do prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Wszelkie listy pisane są dość emocjonalne. Autor martwi się o swoje życie." wiecej tutaj: http://www.telewizjapolska24.pl/PL-H23/3/1313/sluzby-specjalne-jak-mafia-czy-lech-szewczyk-jest-szalencem-czy-wrecz-przeciwnie.html  

Fragment 1 części audiobooka:
20:30 "(...)Niestety skutkiem badań prowadzonych nad mózgiem opracowano metody, którymi w sposób sztuczny można ingerować w naturalny cykl pracy mózgu. W taki sposób można spowodować, że człowiek nawet mało inteligentny, będzie zachowywał się rażąco, będzie miał inne nawyki i odruchy niż te których w naturalny sposób się nauczył. Gdyby nie znał on wspomnianych technik, nigdy nie domyśli się w jaki sposób tak się stało. Znajdzie przy tym na wytłumaczenie powstałych u siebie zmian wiele innych nieprawdziwych przyczyn. 
Jest już wiele opracowanych technik wpływania na psychikę człowieka, czyli sterowania, manipulowania nim w sposób sztuczny. Niektóre z tych technik znane sa od dawna, ale wciąż z dużym skutkiem stosowane." Obecnie techniki te znacznie ulepszono wzbogacając przemyślnymi urządzeniami elektronicznymi a ich ośrodki dyspozycyjne znajdują się w służbach specjalnych krajów, ale także innych organizacji. Stanowią one składnik tzw metod operacyjnych, którymi służby specjalne wykonują pewne rutynowe czynności. Niestety ale w Polsce wielu pracowników służb specjalnych posługuje się tymi metodami w celach przestępczych, przy organizowaniu i prowadzeniu działalności mafijnej. Zgarniają w ten sposób olbrzymie łupy. Jednym z najbardziej tradycyjnych sposobów, którymi bardzo skutecznie daje się manipulować psychika jest hipnoza, najbardziej tez wiarygodnie, biorąc hipnozę jako przykład, da się podane w niniejszej publikacji działanie wytłumaczyć. W uproszczeniu hipnozę można określić jako stan psychiczny polegającym na częściowym lub całkowitym pozbawieniu kogoś świadomości. W tym stanie łatwo daje się przejąć kontrole nad psychiką człowieka który wykona dosłownie każde polecenie zadane mu przez hipnotyzera. Jeżeli np. hipnotyzer każe mu odpowiadać na zadane pytania zgodnie z prawdą to zrobi to CHOĆBY BARDZO TEGO NIE CHCIAŁ. W ten sposób zdradzi największe nawet tajemnice, jak również powie z najmniejszymi nawet szczegółami w jaki sposób popełnił przestępstwo. Wprowadzony w hipnozę człowiek wykona tez polecenia innych ludzi, jeżeli tak poleci mu zachować się hipnotyzer. W rozważaniach na temat hipnozy często powtarza się pytanie, czy bardzo przyzwoita panienka rozbierze się czy nie, gdy poleci jej to zrobić hipnotyzer. Przeważnie i to także w publikacjach twierdzi się że nie rozbierze się, prawda jest jednak taka że na pewno taka że rozbierze się a także zrobi wszystkie inne czynności, które poleci się jej wykonać. Będa to także takie czynności które przy normalnym stanie czynności na pewno by nie wykonała a nawet brzydziłaby się o tym rozmawiać. To samo dotyczy się każdego innego człowieka. Ci którzy twierdza że jest inaczej po prostu maja zbyt mała wiedzę na ten temat lub starają się zakłócić prawdę. Są bowiem tacy, którzy dla własnych interesów chronią prawdę na temat tej wiedzy przed wiadomością publiczną. Powód jest taki, że umiejętności posługiwania się ta wiedza dają im władze nad innymi ludźmi, zwykle sprawowaną w sposób podstępny. Ponadto stosując ta wiedzę w celach przestępczych osiągają olbrzymie łupy. Jeżeli człowiek nie wykonuje wszystkich czynności tak jak poleca mu to zrobić hipnotyzer, np takich które uwłaczają jego godności, znaczy to ze nie jest to pełna hipnoza. Wtedy częściowo działa świadomość i hamulce moralne, dlatego może nie wykonać czynności rażąco sprzeczne z jego zasadami moralnymi. Są różne stadia i rodzaje hipnozy, a uzyskuje się je w zależności od rodzaju zaaplikowanych osobie cech zahipnotyzowanej środków. Zależy to w jakim celu i do wykonania jakich czynności chce się użyć wprowadzonego w hipnozę człowieka. Środki używane w tym celu są typu psychotropowego, a najprostszym z nich jest alkohol. doznania przeżyte w hipnozie są podobne jak te w czasie naturalnego snu. Przy stadium hipnozy zachowań świadomości, człowiek zwykle pamięta co robił, gdy jednak wprowadzono go w hipnozę podstępnie, wtedy nawet jeśli pamięta co się z nim działo, wtedy i tak na pewno uzna ze to co robił było snem. Przy głębokich stanach hipnozy zwykle nie pamięta się wykonanych czynności. Ponadto hipnotyzer przed wyprowadzeniem z hipnozy prostym poleceniem może zapomnieć cały przebieg wydarzen, czyli to co zahipnotyzowany widział i zrobił. Polecenie takie brzmi np. za minutę obudzisz sie i nie będziesz pamiętał gdzie byleś, co robiłeś, i kogo w tym czasie widziałeś. Ponadto dla lepszego zatuszowania czynności wykonanych w hipnozie, hipnotyzer może przy tym polecić człowiekowi aby w zamian pamiętał całkiem inne zdarzenie np. jakiś sen z przeszłości. Wystarczy jednak ponownie wprowadzić tego człowieka w hipnozę, nawet po wielu latach po czym wrócić pamięcią do tamtego czasu a wtedy wszystko dokładnie powie, tak jakby się to zdarzyło przed chwilą. Wprowadzonemu w hipnozę człowiekowi można polecić wykonać różne czynności znacznie później nawet po wielu lat, nawet gdy już będzie przy pełnej świadomości. Jest to tzw. programowanie człowieka, lub uwarunkowywanie. Używa się tez terminu "robienie kogoś", mówi się wtedy że ktoś go zrobił, żeby tak sie zachował, aby wykonał te czynności. Inaczej mówiąc jest to sztuczne manipulowanie psychiką człowieka, sterowanie nim, wysługiwanie do czesto obcych mu interesów. Zaprogramowany w sztuczny sposób człowiek wykona wiele czynności szkodząc nawet sobie i przyjaciołom. Zorientuje się że postąpił źle dopiero gdy program przestanie działać. jeżeli jednak nie wie w jaki sposób to się stało i jak to działa, będzie pewny że to z własnej woli był aż tak niepoprawny.(...)" 27:50 
https://www.youtube.com/watch?v=NIv6wh07NnI 

https://www.youtube.com/watch?v=NIv6wh07NnI

 

kasia (anonim)
Portret użytkownika Anonim
jestem w tej samej sytuacji

wierzę ci bo mi zrobili to w saktuarium bozego miłosierdzia i natanek w krakowie to do nie wytrzymania 

Sender (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Ludzie utalentowani

Trochę nie na temat, ale niemal śmieszył mnie fragment o handlowaniu pracami ludzi zdolnych w tej książce. Jednak przeżywam to osobiście nawet dzisiaj, więc coś opowiem. Stalkerzy z wywiadu siedzą w sąsiednich mieszkaniach w bloku i twierdzą, że "chcą wnieść swoje życie na wyższy poziom". Kradną co się da z mojego komputera i z ich wypowiedzi wynika, że faktycznie tym handlują przez Internet Biggrin !!! Kłamią, że są współtwórcami moich modeli 3D i postaci, i zmyślonego świata do gry komputerowej. Ustalają, co będą mówić w sądzie i robią podobno nawet udawane szkice koncepcyjne, które posłużą za dowody ich "talentu". Cały czas czytają moje myśli (podobno to ja im nadaję własne wizje) i przywłaszczają sobie jako ich własne. Przeciętnie taka gra jaką tworzę, ma małe szanse na sukces, a im się wydaje, że zostaną cytuję: "bilionerami" - tak powiedzieli. Rzeczywiście mają niskie morale, bo jak to ujmują "nie dopadła mnie jeszcze szara rzeczywistość". Są to, jak mówi książka, osoby z zaburzeniami psychicznymi, w jakiś sposób zaprogramowane do jałowego życia spędzonego na bezsensownym eksploatowaniu drugiego człowieka dla prywatnej korzyści, wbrew interesom Polski. Biorę agentów wchodzących w skład mafii za zdrajców naszego kraju, jako, że działają na szkodę naszego narodu i osobiście uważam, że ujawnianie ich "tajemnic", z którymi się wszędzie obnoszą, doprowadzi w końcu ten kraj do stanu względnej normalności.

Polecam podejść do tego z dystansem i poczuciem humoru, bo o ile ci ludzie kiedyś wydawali mi się straszni, teraz mnie zwyczajnie śmieszą, gdy zrozumiałem, że mają psychikę upośledzonych dzieci, które same nie rozumieją, co właściwie robią i tylko dlatego są do tego zdolne.

Szamanka (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Może Wam to pomóc...

http://wingmakers.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=240&Itemid=530

http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_tau_ceti_cz1.html

Poczytajcie to i poszukajcie w necie zwłaszcza dużo o reptilianach a zrozumiecie tą całą kontrolę, a by unicestwić te nadajniki polecam nabyć Wam orgonit

Sender (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Zbiorowy onanizm

Uważam, że padliśmy ofiarami zbiorowego onanizmu społecznego, który bierze się z niespełnionych ambicji życiowych grup ludzi, chcących sobie podnieść poczucie własnej wartości przez grupowe prześladowanie wybranych do tego celu osób. Wybierają sobie osoby o wysokich standardach życiowych (np. dobrze wyglądające, inteligentne, bogate, moralne, utalentowane itp.), na tle których czują kompleksy, a jednocześnie są w stanie te osoby bezkarnie skrzywdzić. Krzywdzą nas dlatego, że w akceptowalny społecznie sposób nie są w stanie osiągnąć celów zaspakajających ich zazdrość na naszym punkcie. Za każdym razem, gdy zobaczą u nas jakąkolwiek przewagę wywołującą u nich poczucie niezaspokojonej ambicji, uruchamia się w nich mechanizm prowadzący do zrobienia sobie dobrze naszym kosztem, aby przywrócić poprzedni poziom samooceny.

J (anonim)
Portret użytkownika Anonim
100% racji

Już dawno doszedłem do tego samego o czym piszesz, że system w którym wszyscy żyją jest ustawiony tak że ci czujący się gorsi i pospolici, świadomie bądz nie niszczą tych "innych". Na to jest pełne przyzwolenie społeczne.

Skruszony (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Mind control

Jestem swiecie przekonany ze ten caly blog lacznie z poniektorymi komentarzami prowadzony jest przez ludzi ze Sluzb Specjalnych i ma na telu dezinformacje spoleczenstwa i wpajanie ludziom steku bzdur ...wiadomo nie od dzisiaj ze rzeczy zwiazane z technologia mind control sa stosowane nie od dzisiaj mysle tutaj o projekcie HARP i calym temacie odnosnie tej technologi a niedowiarkom proponowalby przeczytac ksiazke dr.Rauni Kilde-Jasne Swiatlo w Ciemnosci Tunelu

skruszony (anonim)
Portret użytkownika Anonim
mind control

Witam wszystkich sympatykow oraz tych wszystkich ktorzy w jakikolwiek sposob staraja sie tuszowac cala sprawe i zamiatac ja pod dywan nie zamiarzam tutaj uswiadamiac co po niektorych o fakcie zwiazanym z moja poczytalnoscia czy tez chorobami psychicznymi ale mie o tym mowa wstawiam ten komentarz z mysla o wszystkich niedowiarkach ktorzy wysmiewaja ten temat i cala tematyke zwiazana z mind control i pragne zakomunikowac ze dopiero w dniu dzisiejszym przejrzalem sobie internet i zaczolem drazyc temat odnosnie osoby Pana Grudzinskiego...i zgadnijcie do czego w tym momencie doszedlem...okazalo sie ze ow Pan płk Tomasz Grodzinski jest zastepca Szefa Kontrwywiadu a panowie Piotr i Marek ktorych imiona wymienione byly przeze mnie w programie to nie kto inny tylko Pan Piotr Bączek szel kontrwywiadu ktory nie posiada nawet stopnia wojskowego i Pan ppłk Marek Utracki i oto mamy komplet trojke Panow ktorzy rzadza kontrwywiadem Polskim i to ma sie nazywac demokracja przez duze D...zenada apeluje w tym momencie do Pana Ministra Macierewicza azeby osobiscie zajol sie cala sprawa bo jezeli ci Panowie wraz z cala ekipa z deszyfrazu kontrwywiadu oraz cala reszta mysle tutaj o sekcji kontrwywiadu radioelektronicznego https://pl.wikipedia.org/wiki/Kontrwywiad_radioelektroniczny https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82u%C5%BCba_Kontrwywiadu_Wojskowego debatujących w miedzy czasie o sprawach zwiazanych z bronia elektro magnetyczna i ogolnie tematyka fal emr o metodach zwalczania tych fal i procedurach ewentualnych zagrozen i ekranowaniem budynkow tajnych baz wywiadu Polskiego ktory ma za zadanie blokowac i rozpraszac sygnal fal emr to bedziemy mieli juz caly zarys sytuacji i skoro ci Panowie bez jakiejkolwiek przyczyny w bardzo prosty i prozaiczny sposob potrafia wtargnac do glowy kazdemu czlowiekowi bez zadnej konkretnej przyczyny itd to radzilbym calemu Rzadowi Polskiemu lacznie z Panem Prezydentem Duda przestudiowac temat i zajac sie tematem VATu na powaznie chodzi mi tutaj o wszystkie nieprawidlowosci z nimi zwiazane jestem elektronikiem i poniekad znam temat wiem jak to wzsystko funkcjonuje i w jaki sposob mozna podlaczac komputery z przetwornikiem emr ktory konwertuje sygnal i przetwarza go na mowe...przy odpowiedniej modulacji komputerowej w Stanach Zjednoczonych powstal system komputrerowy ktory po przeskanowaniu jednego slowa potrafi skopiowac ludzki glos i modulacje z dokladnoscia 100 procent ale to tylko tak przy okazji jako przyklad moge tutaj podac przypadek Martina Pistoriusa ktory za posrednictwem komputera z przetwornikiem emr bez jakichkolwiek dodatkowych urzadzen po odpowiednim zsynchronizowaniu mozgu z komputerem komunikuje sie z ludzmi za pomoca mysli poprzez Ow komputer z odpowiednim modulatorem na roznego rodzaju sympozjach itd https://youtu.be/Ak-Y56SfkS0 zreszta ow komputer otrzymal od pewnego instytutu z Niemiec ktory zajmuje sie tego typu falami ktory pragnol pozostac anonimowy paza tym uwazam ze Pan Martin Pistorius nie jest chyba w pelni swiadom o fakcie iz koputerem w ktorego jest posiadaniu po odpowiedniej synchronizacji czestotliwosci podczas snu jest w stanie zgrywac swoj sen i np odtworzyc go sobie nad ranem podczas porannej kawy wniosek....jesli jestem schizofremikiem i wiem o takich rzeczach o ktorych kompletnie nie ma nic w internecie na ten temat to niby skad mam wiedziec o takich rzeczach jestem taki itteligentny czy po prostu wiem o tym z wlasnej autopcji i znam sie troszeczke na elektronice chetnie poslucham teraz co po niektorych i podyskutuje z tak zwanymi hejtami oplacanymi przez wyzej wymienionych panow i radzilbym Pana Politykom tzn Panu Prezydencie Dudzie Pani Premier Beacie Szydlo Panowi Ministrowi Macierewiczu Panu Kaczynskiemu i calej reszcie o blizsze przyjrzenie sie calej sprawie i technologi fal emr bo na dzien dzisiejszy nie jest do konca powiedziane ze Panowie z ekipy Pana Piotra Baczka nie siedza im w glowach i to zupelnie po cichu gdyz z tego co mi wiadomo istnieje cos takiego jak sygnal jedno kierunkowy ktory nie powoduje jakichkolwiek sygnalow i nie mozna tego zdiagnozowac w jakikolwiek sposob dopiero po odpowiednim przeskanowaniu mozna stwierdzic czy w danym momencie nikt aktualnie nie siedzi na danej czestotliwoci mysle tutaj o odpowiednich skanerach zastosowania wojskowego np firmy aaronia...aaronia.com najlepszy skaner tej firmy jest w stanie zlokalizowac emitowany sygnal i radzilbym politykom zaiteresowac sie tematem i przestac myslec ze im nic ani nikt nie jest w stanie zagrozic bo w tym calym systemie jest pewien myk...dopuki nie wiesz i nie zaczniesz sie interesowac tematem zyjesz spokojnie w pelnej nieswiadomosci pragne tutaj dodac iz jestem w posiadaniu zdjec i nagran ktore w pelni skompromituja co po niektorych ludzi zwiazanych z Kontrwywiadem Polskim i o kilku innych ciekawych rzeczach zwiazanych z tymi ludzmi i cala tematyka i gotow jestem udzielic im szczegolowych informacji na ten temat oraz poinformowac ich w tym momencie o mozliwosci pelnej wspolpracy z odpowiednimi sluzbami w tym kraju tak tylko na marginesie pragna wspomnec azeby wszystkie sluzby poczawszy od Panow z ABW Biura Ochrony Rzadu CBŚ Policji lacznie z Panami i Paniami z Rzadu zdali sobie w koncu sprawe z faktu iz nasz Kochany Wywiad i Kontrwywiad jest w stanie wlamac sie do glowy uzyskac wszystkie informacje i wykorzystac je dla wlasnych celow i szantazowanie co po niektorych wysoko postawionych osobistosci w koncu ci Panowie sa z tak zwanych sluzb informacynych jak wskazuje na to nazwa mowie tutaj o sekcji kontrwywiadu radioelektronicznego zreszta czytanie w myslach to nie jest szczyt osiagniec tych Panow jestem w stanie udowodnic tym Panom z Kontrwywiadu ze sa w posiadaniu pewnego programu ktory nie tylko potrafi szczytac ludzkie mysli co powszechnie juz wiadomo ale rowniez jest w stanie szczytac mowe osoby ktora aktualnie jest skanowana powiem wiecej jestem w stanie udowodnic i skonfrontowac ta informacje z Naukowcami ktorzy zajmuja sie ta technologia a nawet podac konkretne przyklady w jaki sposob sie to uwidacznia mysle tutaj o namacalnych rzeczach...i apeluje teraz do wszystkich Naukowcow zwiazanych z tym tematem ktorzy wiedza i maja pelna swiadomosc tego o czym pisze ze nie tylko zczytywanie mysli poprzez satelite jest mozliwe podlaczanie sie poprzez komputer za posrednictwem satelity ale rowniez zczytywanie mowy osoby przeskanowanej w czasie rzeczywistym oczywiscie istnieje cos takiego jak sygnal zwrotny jeszcze ale co po niektorzy laicy nie beda wiedziec o czym w tym momencie pisze...bardzo ciekawa lektora jest ksiazka Pani Dr.Rauni LENA luukanen Kilde-Jasne Swiatlo w Ciemnosci Tunelu a tak na koniec ci Panowie Myslr tutaj o Panie płk Tomaszu Grudzinskim i jego swicie postanowili mi teraz umilac czas w zupelnie inny sposob tzn wlamywac mi sie na konto na f.b zmieniac hasla ustawienia odczytujac moje prywatne wiadomosci itd mam porobione screeny odnosnie logowan aktualnie mieszkam w Angli ...a logowania sa z okolic Warszawy wiec moze odpowiednie sluzby w Polsce zainteresuja sie w koncu tematem i do mnie dotra z laski swojej gdyz nazwisko i tytul Pana pł Grudzinskiego znalazlem dopiero w dniu dzisiejszym zrezsta imiona Piotr i Marek tez nie byly mi obce na zakonczenie pragne wspomniec o Pani Elizie Dobroniak z ktora osobiscie rozmawialem i gdyby nie fakt ze od samego poczatku postanowilem z siebie robic przyslowiowego debila bo to byl jedyny sposob na to azeby dowiedziec sie cos blizej na temat tych ludzi i po prostu zbytnio sie przu mnie wyluzowali nie wiedzial bym tych wzsystkich rzeczy i szczegolow o ktorych wiem dzisiaj pisze o tym z pelna swiadomoscia i premedytacja Pani Elizka Dobrowiak ktora przedstawila mi sie na poczatku jakoby pochodzila i mieszkala w Lodzi skad tez pochodze w czasie kiedy Panowie ci robili ze mna rzeczy o ktorych nie chce opowiadac ani tez pamietac Pani ta stwierdzila ze pracuje w ubespieczeniach mieszka w wynajmowanym mieszkaniu i po krotkiej rozmowie smiala mi zaproponowac wspolprace tutaj zacytuje...czy wiesz kto mnie przysyla i czy bylbym w stanie rozpoczac wspolprace z nimi ale kiedy po dluzszej konwersacji zorientowala sie ze jednak ma doczynienia z w miare kumatym gosciem bo nie potrafilem juz udawac pojebanego w zwyklej konwersacj po prostu sie rozlaczyla i koniec tematu podczas rozmowy byla rowniez mowa o wspolnym spotkaniu tzn moim z nia lacznie z moja byla dziewczyna a kiedy zaproponowalem wspolna rozmowe na video stwierdzila ze nie ma juz internetu a karta i numer tel na ktory do niej aktualnie dzwonie jest wzieta w abonamencie i ze jest na jej wujka...zenujace...film z wywiadem ktory zostal zamieszczony w sieci nagle znikl a tel pozostal wylaczony wrocil do sieci tuz przed moim wyjsciem z wiezienia...mozna sie tylko domyslac czemu...po mojej wizycie we Wroclawiu i rozmowie z Panem Redaktorem Zagorskim film ten zostal usuniety z playlisty tv ntv i tak po cichu sobie mysle w tym momencie ze po tej mojej publikacji Pani niby Eliza Dobrowiak bedzie miala odwage wniesc przeciwko mnie pozew sadowy o znieslawienie jestem gotow na konfrontacje tak w nawiasie proponowalbym przestudiowanie sobie calego wywiadu z ta Pania i odniesienie sie do fragmentu 40,min i 45 sec a oto tel do tej Pani Elizy Dobrowiak zeby co po niektorzy nie mysleli ze konfabuluje +48 608-645-833 i prosilbym odpowiednie sluzby o sprawdzenie tego numeru i cala reszte
https://youtu.be/Flxy22DvXTY
kiedy najwyrazniej znudzona jest juz caly komentarzem redaktor Zagorskiego oczywiscie zwracam sie tutaj przy okazji do roznego rodzaju sluzb zreszta caly ten wywiad z ta Pania i rzeczy o ktorych ona opowiadala to jeden wielki stek bzdur mysle ze w tym momencie odpowiednie sluzby w naszym kraju powinny zaiteresowac sie ta Pania i zebraniem bilingow i logowan w tamtym czasie skoro opowiadala mi ze jest w domu i aktualnie jest w wynajmowanym mieszkaniu w Lodzi na chojnach poza tym chialbym wspoimniec o jednaej bardzo waznej rzeczy mianowicie uswidomilem sobie w pewnym momencie ze skoro przeciwko mojej osobie prowadzone sa takie dzialania jeteem inwigilowany pod kazda postacia a ci wszystcy Panowie byli swiecie przekonani ze jestem tak zwanym debilem to przyjdzie taki dzien kiedy ci Panowie mysle tutaj o szefostwie teraz juz wiem ze chodzi o kontrwywiad beda chcieli osobiscie mnie zobaczyc i przekonac sie na wlasne oczy kim jest ten facet ktory nimi w tak perfidny sposob manipuluje nauczylem sie jednej bardzo waznej rzeczy od tych Panow...najlepsza bronia jest deinformacja dlatego tez celowo robilem z siebie idiote nawet podczas mojego nagrania dla tv ntv i dlatego tez postanowilem osobiscie porozmawiac z Panem Redaktorem Zagorskim zeby nie bylo zadnych niedomowien i insynuacji odnosnie mojej poczytalnosci dlugo nie trzeba bylo czekac juz kilkukrotnie bedac w Polsce zwrocilem uwage na pewnego Pana ktory przykul moja uwage ostatnie nasze spotkanie mialo miejsce na Lotnisku w Poznaniu w listopadzie ubieglego roku wczesniej widzialem gp juz kilkukrotnie wysoki postawny gosciu lekko siwiejacy z wasem geste krzaczaste brwi w dosyc drogim zegarku i jestem o tym w tym momencie swiecie przekonany ze prawdopodobnie jest to ktorys z Panow z samej gory z Kontrwywiadu pragne tylko dodac ze nigdy w zyciu w jakikolwiek sposob nie widzialem zadnego z tych Panow tzn chodzi mi teraz o Pana Baczka Grudzinskiego i Utrackiego mysle ze sie nie myle i ze na pewno osoba ktora opisalem jest jedna z tej trojki zreszta mozna chyba wszystko sprawdzic poprzez monitoring ktory zainstalowany jest na lotnisku i wcale nie bylbym zdziwiony ani zaskoczony faktem gdyby nagrania z tego dnia po prostu zniknely w tym momencie wiec po raz kolejny apeluje z tego miejsca do odpowiednich sluzb azeby zajeli sie temate i zaczeli skrupulatnie przeswietlac tych Panow i dokladnie przestudiowac temat mind control bo nie jest do konca powiedziane ze w tym momencie oni sami nie sa skanowani przez tych Panow a potem sa szantazowani myslac ze mieli najwidoczniej roznego rodzaju podsluchy zamontowane nie wiadomo gdzie to juz nie te czasy kiedy jedyna rzecza na jaka stac bylo nasz Polski wywiad i kontrwywiad bylo monitorowanie telefonow czy tez kompoterow a nastepnie szantazowaniu ich samych i zalatwianiu roznego rodzaju spr i radzilbym tym wzsystkim panom zapoznanie sie systemem z tematyka systemu HARP ktory to system ma za zadanie miedzy innymi rozpraszaniem i zalamywaniem sie fal wysokiej czestotliwosci mowie tutaj o falach emr majacym na celu zaklocanie owych fal poprzez odbijanie ich o jonosfere caly system stworzono przede wszystkimdo celow wojskowych a Panowie z VATu debatuja sobie o mozliwosciach przeciwdzialania tym falom i nie sa w stanie nic z tym zrobic gdyz musieliby oni stworzyc w Polsce system podobny wlasnie do systemu HARP tylko w jaki sposob podac teraz opini publicznej wiadomosc ze taki srzet jest aktualnie w posiadaniu kazdego wywiadu na swiecie tych ktorzy przygldaja sie tematowi i poszukuja kolejnych dowodow i sensacji zarazem proponowalbym przejrzenie Bloga Invigilowany ofiara kontroli umyslu i kilku innym ...mysle ze co bardziej inteligentni ludzie sledzacy temat nie beda zaskoczeni faktem ze ow blog stworzony zostal tylko i wylacznie dlatego azeby deinformowac spoleczenstwo i utwierdzac wzsystkich w tym ze ci wszystcy ludzie lacznie ze mna oczywiscie sa osobami niepoczytalnymi i utwierdzac ich w przekonaniu ze takie rzeczy sa tylko i wylacznie przejawem naszej wybujalej fantazji dezinformacja w wykonaniu tych sluzb miala ma i bedzie miala na celu robienie z ludzi niedouczonych nieuswiadomionych idiotow rozwine temat przy kolejnych moich wejsciach...pozdrawiam wszystkich niedowiarkow hejtow oraz tych ktorzy na bierzaca sa w temacie a wszystkim tym ktorzy zyczliwie wypowiadali sie na moj temat serdecznie dziekuje i pozdrawiam...c.d.n A tak zupelnie na sam koniec mojej dyspoty...i nie chcialbym teraz w jakikolwiek sposob niczego sugerowac ale skoro sluzby z kontrwywiadu radio elektronicznego zajmuja sie zbieraniem informacji poprzez tego rodzaju fale itd to ile informacji i roznego rodzaju waznych lub mniej waznych informacji jest w posiadaniu wywiadu i kontrwywiadu Polskiego ile rzeczy musi byc na dyskach twardych w tajnych bazach nalezalo by teraz po prostu zdobyc nakazy rewizji i wtargnac do tych tajnych baz i zabezpieczyc wszystkie materialy ...kontynujac mysle ze najprosciel jest sie wlamac do glowy zwyklemu obywatelowi ale najciekawsze rzeczy mozna wyciagnac od politykow ludzi z rzadu i ludzi z tak zwanych sluzb mysle tutaj o ABW ludziach z Biura Ochrony Rzadu i calej reszcie a informacje zbierane przez tyle lat zawieraja czestotliwosc osoby zeskanowanej imie nazwisko oraz wszystkie potrzebne informacje na ich temat...wiec radzilbym konkretnym sluzba o szczegolowe zapoznanie sie z tematem poniewaz zbierane informacje na ich temat z pewnoscia beda kiedys wykorzystane...Przepraszam wszystkich ze moje bledy stylistyczne ale jestem lekko poirytowany zaistniala sytuacja...pozdrawiam

 

Kilu (anonim)
Portret użytkownika Anonim
@skruszony - to jest wywiad

@skruszony - to jest wywiad szydofski-i sra Ela, nic nie zrobisz bo te kurfy chcą depopulacji Polaków by przejąć Polskie ziemie celem przeprowadzki i sra Ela do naszej Ojczyzny!

Nigdy się to im nie uda!!! Polska jest była i będzie Ziemią Słowian!!! Rdzennych Słowian każdej nacji narodowej, tak więc jeśli szytofskim służbą się wydaję iż są panami naszej ziemi ,to są w błędzie !!! na ich sposoby otumanienia Słowian , Słowiańskie Służby mają sposoby! a obecny szytofski rząd już nie długo będzie spierdalał z tymi swymi służbami z naszego Slowiańskiego kraju tam, gdzie wysyła im co miesiąc Polskie pieniądze i nadaje Polskie odznaczenia państwowe kondonom narodu wybranego który sam się wybrał.Czołem Wielkiej Polsce i Słowiańszczyźnie.

Polecam na youtube:NTV niezależnatelewizja,Monitorpolski,Porozmawiajmy.pl,Sumienie Narodu, Telewizja Narodowa,Tagentv,Jerzy Zięba.

Umberto (anonim)
Portret użytkownika Anonim
mind control

Kontrwywiad radioelektroniczny (radiokontrwywiad) (RKW) – jest to rozpoznanie systemów i urządzeń związanych z przekazywaniem informacji za pomocą, z udziałem fal elektromagnetycznych oraz przechwytywanie i analizowanie emisji tego promieniowania, które może nieść ważne informacje dla interesu Polski (opisywane hasło jest związane z Polską) w tym Jej bezpieczeństwa i zdolności obronnych. Działalność radiokontrwywiadowcza to także prowadzenie czynności mających na celu eliminację tych zagrożeń oraz przeciwdziałanie rozpoznaniu własnych środków radioelektronicznych i teleinformatycznych przez obce służby specjalne.

Do działań radiokontrwywiadowczych zaliczyć można wykrywanie, analizę pracy, zdolności, zastosowania i określanie lokalizacji obcych urządzeń elektronicznych związanych z transmisją danych (radionamierzanie).

Działania techniczne realizowane poprzez rozpoznanie radiowe w ramach kontrwywiadu radioelektronicznego ukierunkowane są nie tylko na neutralizowanie szkodliwej działalności obcych służb wywiadowczych (szpiegostwo), ale także terrorystycznej i przestępczości gospodarczej, będącej zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa, potencjału obronnego oraz interesów narodowych.

W prawie polskim kontrwywiad radioelektroniczny zapisany jest w art. 5 ust. 1 pkt 5 Ustawy z dnia 9 czerwca 2006 r. o Służbie Kontrwywiadu Wojskowego oraz Służbie Wywiadu Wojskowego[1]. Kontrwywiad radioelektroniczny w siłach zbrojnych to zabezpieczenie żołnierzy i obiektów wojskowych przed zagrożeniami opisanymi powyżej, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą, w szczególności w rejonie działania polskich kontyngentów wojskowych.

Ze względu na charakter pracy służb specjalnych, informacje o metodach pracy, używanym sprzęcie czy sukcesach kontrwywiadu radioelektronicznego nie są publikowane, a literatura dokumentalna zajmująca się tą problematyką jest niedostępna. Odnośniki do tego tematu można znaleźć w dokumentach opisujących działalność służb specjalnych PRL, jednakże jest to wiedza nieaktualna.

Wątki radiokontrwywiadowcze są często wplatane w fabułę filmów fabularnych o tematyce kryminalnej i szpiegowskiej.

W Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej radiokontrwywiad (w skrócie zwany RKW) prowadziły dwie instytucje: Wojskowa Służba Wewnętrzna MON i Służba Bezpieczeństwa MSW. Obecnie jedynie następca kontrwywiadowczy WSW dysponuje zdolnościami w tym zakresie, natomiast utraciła je następczyni kontrwywiadowcza SB.

Spis treści

Kilu (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Dlatego, trzeba zmienić

Dlatego, trzeba zmienić konstytucję Polski!!! ,obecna bolszewicka konstytucja III RP powstała na bierutowskiej koncepcji w 1945r, jest konstytucją nie ważną!!! w/g prawa międzynarodowego!!! POLSKA jest dla POLAKÓW!!! - RDZENNYCH POLAKÓW!!! i Tylko konstytucja z 23kwietnia 1935r ,jest PRAWDZIWĄ RDZENNĄ POLSKĄ  KONSTYTUCJĄ II RP!!!.

Wprowadzenie konstytucji IIRP, ZAGWARANTUJE WSZYSTKIM RDZENNYM POLAKOM -BEZPIECZEŃSTWO !!! międzyinnymi również inwigilacje elektroniczną!!!,owa konstytucja IIRP jasno określa stanowisko wobec ZDRADY PAŃSTWA POLSKIEGO!!! - za zdradę państwa Polskiego jest tylko jeden wyrok - ŚMIERĆ!!! - dlatego , wszystkie rządy i prezydenci po 1989r, panicznie boją się tej konstytucji , ponieważ to nie POLSCY PATRIOCI!!!

Takie rzeczy dzieją się na NASZEJ ZIEMI , ponieważ jest nieuregulowane prawo konstytucji IIRP, a nadal obowiązuje prawo bolszewickie-nkwdowskie , które to prawo kaczyński sam nazywa morderczym,zatem sami siebie obrażają.

Wszyscy CI którzy słyszą cudze głosy , muszą sobie wyrobić tzw. podzielną uwagę,- nie słuchać tego co te kondony na siłę WAM mówią,ja słuchałem/am muzyki ze słuchawek, staram się skupić na muzyce i wykonywać codzienne czynności,na początku było trudno,po 2tygodniach -znudziło im się wciskanie szytofskiego kitu,obecnie coś mi tam pierdolą ale dociera to do mnie 5te/10te,sram na nich, wyzywam ich również od takich samych jak oni mnie, ogólnie mam na nich wyjebane!!! - piszę wulgarnymi słowami bo tak prościej -pretensje miejcie do nich nie do mnie,wulgarny text to wynik choroby dwubiegunowej ,która powstała przez tych huji .Poniżej zamieszczam linki które pomogą Polskim Slowianom odzyskać Polskę i wyleczyć się z chorej inwigilacji szytofskobolszewickofaszystowskiej,trzeci link zawiera 3 filmy.

https://www.youtube.com/watch?v=Na5AnYPP5XI

http://porozmawiajmy.tv/popisowe-ustawki-sadowe-jan-zbigniew-hrabia-potocki/

http://porozmawiajmy.tv/konkrety-z-londynu-jan-zbigniew-hrabia-potocki/

skruszony (anonim)
Portret użytkownika Anonim
mind control

Witam wszystkich serdecznie po krotkiej przerwie nawiazujac do tematu przeanalizowalem sobie kilka rzeczy w wolnym czasie i zaczolem sie gleboko zastanawiac nad nastepujaca rzecza czemu Pan Slawomir Witek w programach u Pana Zagorskiego oraz na swoim blogu nie wspomina nic o sprzecie oraz programie ktory jest w sprzedazy detalicznej mniej wiecej od 2010 roku a wrecz przeciwnie informuje opinie publiczna i zarzeka sie ze taki sprzet po prostu nie istnieje firma nazywa sie IntendiX ktora to oferuje swoim potencjalnym klientom sprzet ktorym to po odpowiedniej konfiguracji mozemy komunikowac sie z komputerem za pomoca mysli odpowiedni program przetwarza nasze mysli na mowe za posrednictwem modulatora i w komputerze mozemy uslyszec wlasne mysli wiec pytam sie teraz Panie Slawku kochany skoro Pan jest takim znawca tematu i tak skrupulatnie i szczegolowo potralil Pan wszystko opowiedziec i opisac zna sie Pan na tej calej technologi dosyc dobrze dysponuje Pan taka wiedza na ten temat to pytam sie Pana z tego miejsca czemu nie powiedzial Pan ludziom o istnieniu takiego sprzetu nie od wczoraj sprzetem tym mozna ukrucic tym Panom mysle tutaj o Kontrwywiadzie Radio Elektronicznym wszelakie techniki zwiazane z tak zwanymi glosami w glowie o ktorych Pan tyle opowiadal i ktorych ponoc jest Pan ofiara oto link http://www.intendix.com/   a oto link do artykulu o tym sprzecie i zalaczonym do niego programie z prawie pelnym opisem http://gadzetomania.pl/25327,rozmawiaj-z-komputerem-za-pomoca-mysli autor nie wspolnial tylo o jednym fakcie iz prawdopodobnie po odpowiednim skonfigurowaniu tego sprzetu czyli po zeskanowaniu czterech faz naszych czestotliwosci mozgowych w fazie bodajze delta program potrafi w czasie rzeczywistym odtworzyc nasz sen tzn przetworzyc go na forme werbalna za pomoca modulatora na stronie producenta nie ma niestety podanej ceny tego produktu jest tylko informacja iz nalezy wyslac imeila aby dowiedziec sie wszystkich szczegolow nawiazujac do mojego pierwszego imeila do Pana w ktorym to pisze ze jestem w stanie Panu pomoc itd tak dlugo zwlekal Pan z odpowiedzia po czym najzwyczajniej w swiecie mnie Pan zbyl najwidoczniej nie jest Pan zbytnio zainteresowany skoro w taki sposob Pan reaguje idac dalej tym tropem dziwi mnie bardzo fakt iz opowiada Pan dokladnie to samo czego ja doswiadczylem wspominal Pan rowniez o nastepujacej rzeczy ze program ten nie jest w stanie analizowac jezyka Angielskiego co jest oczywiscie wierutna bzdura mniej wtajemniczonym pragne tylko przypomniec iz aktualnie mieszkam i pracuje w Angli oczekuje Pan konkretow odemnie odnosnie dowodow itd bedac sam ofiara tej technologi zadal Pan mnostwo pytan u siebie na blogu oraz w imeilach do mnie ale slowem nie wspomnial Pan o Pani Elizie Dobrowiak z ktora osobiscie rozmawialem https://www.youtube.com/watch?v=Flxy22DvXTY&t=49s ktora to smiala czelnosc zaproponowac mi wspolprace z wyzej wymienionymi Panami o czym zreszta wczesniej wspominalem zachecam wszystkich z tego miejsca do przeczytania moich wczesniejszych komentarzy w tym temacie na blogu Pana Slawomira Witka i nie tylko https://thoughtsnotmine.wordpress.com/2017/04/22/legenda/#comments i jezcze jedna bardzo wazna rzecz wpadlem na to juz jakis czas temu kiedy Pan Slawomir Witek goscil w studiu u Pana Redaktora J.Zagorskiego i opowiadal o rzekomym spotkaniu i rozmowie z Panem Krzysztofem tzn Inwigilowanym w temacie przekazania jemu osobiscie implantow ktore ponoc mial zamontowane badz wszczepione jeden wielki stek bzdur tak sie zastanawiam czemu Pan Inwigilowany osobiscie tego nie zrobi nikt tego Pana nie widzial na oczy a Pan pisze ze jest swietnie znany w kregu tak zwanych stalkerow czyli tak wlasciwie kogo mam wrazenie ze raczej tylko z bloga pt Inwigilowany http://inwigilowany.blogspot.co.uk/ zreszta na tym ze blogu zostalo usuniete wiekszosc rzeczy od momentu jego powstania tak na zakonczenie jestem w trakcie zakupu urzadzenia firmy Neuro Sky o nazwie Mind Wawe a moim celem jest sprawdzenie paru rzeczy sprzet ten ma wiele zastosowan mozna nim miedzy innymi sterowac grami za pomoca mysli ale glownym moim celem jest sprawdzenie czy urzadzenie to po odpowiedniej konfiguracji bedzie w stanie wylapac cokolwiek z otoczenia bez uprzedniego zakladania na glowe opaski ktora wylapuje impulsy elektryczne mozgu idac dalej jesli moja teoria jest wlasciwa to uwazam ze bedzie to przelom odnosnie tego tematu i ukrocenie co poniektorych praktyk tym Panom na zakonczenie wspomne tylko o fakcie iz przez dlugi okres czasu tego typu strony odnosnie sprzetu oraz technologi mind control byly skutecznie blokowane i nie mialem dostepu do jakichkolwiek informacji na ten temat oto link do strony firmy Neuro Sky http://neurosky.com/ zastanawiam sie teraz tylko czemu Pan Slawomir Witek bedac tak inteligentnym czlowiekiem sam nie wpadl na podobny pomysl odnosnie tego o czym wyzej napisalem a wrecz przeciwnie deinformuje ludzi opowiadajac im iz sprzet tego typu po prostu nie istnieje w najblizszym czasie zamierzam opublikowac kolejne spostzrezenia odnosnie sprzetu i tego co udalo mi sie sprawdzic a tak juz zupelnie na zakonczenie kiedy wpadlem na ten pomysl odnosnie tego sprzetu i tego co zamierzam sprawdzic po rozmowie z moja przyjaciolka ktora w temacie jest ze mna od samego poczatku nagle wzsystko ucichlo jak reka odjol pragne tylko nadmienic iz przez bardzo dlugi okres mialem spokoj ale od czasu mojej wizyty u Pana Zagorskiego w studiu ataki na moja osobe przybraly barzdo derastyczna forme i aktualnie mam swiety spokoj nasuwa sie tylko pytanie czego ci zwyrodnialcy bo nalezy o nich wlasnie w ten sposob mowic tak naprawde sie przestraszyli mozna sie tylko domyslac pozdrawiam wszystkich serdecznie i obiecuje drazyc temat i o wszsystkim informowac...cdn

Umberto (anonim)
Portret użytkownika Anonim
mind control

Dl wszystkich niedowiarkow oraz hejtow Dla wszystkich niedowiarkow oraz hejtow w dalszym ciagu podtrzymuje swoja teze iz blog pt inwigilowany ofiara kontroli umyslu prowadzony jest przez ludzi z kontrwywiadu radio elektronicznego badz tez ludzi przez nich podstawionych i mial glownie za zadanie dezinformowanie opini publicznej oraz wmawianiu wszystkim o rzekomej niepoczytalnosci osob uwiklanych w tematyke mind control https://youtu.be/en_RbBRGnmEserdecznie pozdrawiam

Umberto (anonim)
Portret użytkownika Anonim
mind control

Dla mnie jest wszystko jasne i dosyc klarowne sprzet taki wraz z calym oprogramowaniem jest juz dostepny na rynku od 2009 roku wystarczy tylko podlaczyc to do nadajnika mysle tutaj o satelitach ewentualnie nadajnikach gsm i td…i gotowe mozliwosci jest od groma napisalem do firmy IntendiX odnosnie szczegolow oraz kosztow tego urzadzenia

Umberto (anonim)
Portret użytkownika Anonim
mind control

Dla mnie jest wszystko jasne i dosyc klarowne sprzet taki wraz z calym oprogramowaniem jest juz dostepny na rynku od 2009 roku wystarczy tylko podlaczyc to do nadajnika mysle tutaj o satelitach ewentualnie nadajnikach gsm i td…i gotowe mozliwosci jest od groma napisalem do firmy IntendiX odnosnie szczegolow oraz kosztow tego urzadzenia

Sender (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Wywiad wojskowy

Chciałem przeprosić za nieprzemyślane przypisywanie odpowiedzialności wywiadowi wojskowemu, bo najprawdopodobniej zajmują się tym organizacje pozarządowe i jak mnie poinformowano w organizacji walczącej o prawa człowieka, wywiad wojskowy mógłby być pomocny w ściganiu sprawców tego precederu.

Typowym dla działalności przestępczej w takich sytuacjach jest podawanie się za kogoś innego w celu zdezinformowania człowieka i narobienia mu problemów, więc z własnego doświadczenia polecam nie działać pochopnie na podstawie swoich domysłów, jeśli jest się podobnymi metodami prześladowanym.

Wydaje mi się, że zamiast rozkminiać problemy techniczne, w tym przypadku należałoby pomóc ludziom w takiej sytuacji i np. skierować ich (lub samemu się udać) np. do Amnesty International lub podobnej organizacji.

Piekielny Pikachu (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Seriously?

https://www.youtube.com/watch?v=L2HhJxBL1CA 

TADAM! oto imić Inwigilowany, na poczatku podaja nawet jego imie i nazwisko, gdzie indziej mozna sie dowiedziec ze pochodzi z Zachodniopomorskiego... i tak dba o swoja prywatnosc.. po co komu jakis kontroler czy inny wirtualny stalker jak sam upublicznia swoje dane wszem i wobec.. lecz sie czlowieku i nie mieszaj w glowach innym chorym ludziom..

J (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Kontrola

WItam. Również doświadczyłem podpbnych rzeczy. Z własnych obserwacji i analiz uważam że ofiarami stają się ludzie: wierzący w Boga, ambitni, szczerzy, starający się pilnować własnego życia, wierzący w związek przyczynowo-skutkowy, potrafiący myśleć logicznie i posługujący się logiką, co jest bardzo niebezpieczne dla systemu przeznaczonego dla owiec którym zostało wbite do głowy że zamiast własnym życiem mają się zajmować relacjami międzyludzkimi.

Jeśli ktoś doświadczył opisywanych wcześniej przypadków, lepiej dla niego aby starał się z tym jakoś żyć i poza internetem nie mówił o tym NIKOMU w realu. Z miejsca staje się schizofrenikiem i opinia idzie dalej w świat. Nikt od tej chwili nie będzie traktował już go poważnie, choćby nawet wynalazł perpetuum mobile.

xd (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Wkurzyles nie tych ludzi co trzeba.

Chcesz pogadac...

Ella (anonim)
Portret użytkownika Anonim
Prosba

Czy ktos z was moglby mi opisac jak oni wszczepiają ten implant? Cokolwiek co kontroluje człowieka fizycznie, czy rzeczywiscie mozna go wykryc urzadzeniem wyjrywajacym podsluchy? Moja historia zaczela sie w roku 2013, walcze z Polskim hipnotyzerem i całą brygadą jego demonow oplaconych na moją smierc. Otoz jestem swiadoma ze podlaczaja mnie pod rozne urzadzenia bo jestem razona pradem co noc, i inne ciekawe tortury sa na mnie przeprowadzane, ale ze implant?! Walcze od rana do rana, zamknieta przed calym swiatem, huja doprowadzam do szalu mam wlasna sile, ale odciac sie nie moge? Moze i mi to wszczepili? Jak to wykryc?

bemowo piskie (anonim)
Portret użytkownika Anonim
OD PRL DO WOLNEJ NIEPODLEGŁEJ SUWERENNEJ III RP

Opisując świadectwo kontroli umysłu z wiadomych względów nie będę podawał personaliów prześladowców :nazwisk ,stopni wojskowych ,zajmowanych stanowisk , dat wydarzeń, czy wdawać się w analizy co by było gdyby . Z doświadczenia wiem że jak bym nie postąpił, czy pomyślał i tak było by źle , w myśl rozumowania funkcjonariuszy komunistycznego reżimu wg. zasady „dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf „.Dlaczego, współczesne powody, więcej na przykładzie zachodnich służb specjalnych w art. Carl Clark – były członek brytyjskich służb specjalnych MI-5. Kontrola umysłu w moim przypadku była realizowana jednocześnie z prześladowaniem rzeczywistym, zamiarem kamuflowania kontroli umysłu. Przygotowanie do prowokacji w tym celu wykorzystano znajomych z którymi miałem nazwijmy to dobre kontakty , po latach okazało się że byli tajnymi współpracownikami służby bezpieczeństwa, wyczytane na tzw.(„lista Wildsteina”). W kulminacyjnym okresie prześladowania” kapusie” po latach zostali cudownie przebudzeni by aktywnie brać udział prześladowaniach mojej osoby. Z perspektywy lat dzisiaj nie mam żadnych wątpliwości ,złudzeń zostałem wypatrzony, wytypowany , przez służby specjalne PRL jako obiekt doświadczalny do kontroli umysłu, zarazem kozioł ofiarny. Osaczony 24/7 natrętnymi , informacjami na temat nazwijmy ” instytucja zagraniczna” , o której nigdy wcześniej nie słyszałem , sam jej nie wymyśliłem . Zasięgając informacji jako nastolatek ,tym samym dałem się „podejść „, co za tym idzie służby specjalne w swoim mniemaniu uzyskały „pomówienie” , które zostało ponownie wykorzystane , poprzez podkładanie tzw. czasopism . (3 lata później) Oficjalnie o istnieniu rzekomego „pomówienia” na które powoływało się WSI po raz pierwszy dowiedziałem się podczas pobytu w Anglii od byłego szyfranta armii brytyjskiej .Po powrocie do Polski w żaden sposób nie mogłem się do tego odnieść ,ponieważ wg. prawa nie było to przestępstwo. W innym przypadku podważyć „pomówienie” , było by to trudne ze względu na tzw. solidarność zawodową ubeków,esbeków powiązanych z nadzwyczajną kastą , co znalazło potwierdzenie kolejnych latach prześladowania ale dotyczyło innego zdarzenia . Dokładniej miejsca pracy, należy zaznaczyć ze nigdy nie miałem wobec nikogo żadnych złych intencji, zamiarów, nigdy nie przeklinam , nie obrażam nikogo , nigdy nie szukam zaczepek itd . Nadal prześladowany,podpuszczany , pomawiany , po wielu latach nazwijmy doszło do nadzwyczajnej dwuznaczności .Poważne w swoich skutkach zdarzenie nie wiem w jakim stopniu, przyczyniło się do rozwiązania(„redukcji”) Wojskowych Służb Informacyjnych, eufemistycznie „On winny tamten winny ale nigdy WSI”. Znaleźć się „między Scyllą a Charybdą”. Od tego wydarzenia zaczęło się dla mnie piekło , prześladowanie weszło fazę ekstremalną tym razem „oficjalne” udziałem kontroli umysłu ,czytania myśli, Gang Stalking choć w tamtym okresie nie wiedziałem jeszcze z czym mam dokładnie do czynienia . Od początków mojego prześladowania zawsze interpretowałem, moje myśli są znane. Należy zaznaczyć większości miejsca pracy, zamieszkania jak i inne okoliczności nie były przypadkiem. Dziwne pokrywały się z moimi myślami , wprost moje myśli były czytane , a to co zaplanowałem ,zamierzałem osiągnąć było niszczone(np: w/w pobyt w Anglii) ,kolokwialne wszystko wywracać,dosłownie niszczyć życie . Trudno jest udowodnić , tym bardziej wykazać istnienie kontroli umysłu ponieważ są to doświadczenia subiektywne dotyczą one tylko ofiary , jeszcze trudniej jest wyartykułować tak by czytelnik odbierał opisywane wydarzenia jak ofiara z ang. target. W pierwszych latach prześladowania nie miałem możliwości konfrontacji własnych doświadczeń poza kilkoma przeczytanymi książkami (dziwne sami ,przynosili )n.t. podświadomości ,intuicji. Wnioski ,po przeczytaniu cudownych książek, czytelnik odnosi wrażenie, że posiadł wiedzę na temat nie ograniczonych możliwości umysłu ,dostał patent na „Sukces” w rzeczywistości większość treści w tych książkach są to zawoalowane , możliwości kontroli umysłu .Polega to na tym,nie będąc niczego świadoma ofiara kontroli umysłu, która stosuje w praktyce techniki dojścia np: do w/w „Sukcesu” ,tym samym staje się bardzo podatna na kontrole umysłu , synchronizuje myśli, są one pożądane przez operatorów kontroli umysłu , taką ofiarą łatwo się steruje,programuje do określonych zachowań. Rozczarowanie przychodzi wtedy gdy ofiara dostanie do zrozumienia że wszystko co osiągnęła jest fikcją .Nie wiadomo ile osób popełnia samobójstwa , popada w nałogi, ile jest zaginięć ofiar .Nie świadomym niczego ofiarom wydaje się, jak zerwą wszystkie kontakty, wyjadą gdzieś daleko to wszystko zmieni się na lepsze ,problem sam zniknie . Nic bardziej mylnego ofiara jest identyfikowana online niezależnie od miejsca przebywania na świecie . Nie ulega wątpliwości jest wiele ofiar kontroli umysłu ,którym czyta się myśli w najlepszym przypadku nigdy się o tym nie dowiedzą. Wiadomo że dla każdej ofiary jest inny schemat prześladowania , inaczej prześladuje się osobę bezrobotną,robotnika,biznesmena czy polityka ,naukowca.Trudno zgadywać jakie dokładnie intencje ,zamiary mają prześladowcy , wiadomo oni zawsze mają przewagę , oprawcy mają poczucie bezkarności ,wyzwalają się w nich najbardziej nieludzkie zachowania wobec ofiar kontroli umysłu. Natomiast ofiara jest bezbronna nie wie kto ją prześladuje , najczęściej po takich doświadczeniach , gdy szuka pomocy w instytucjach państwa, dowiaduje się że kontrola umysłu z ang. Mind Control nie istnieje, „nikt o niej nie słyszał nie widział”. Gdzie powinna szukać pomocy ,najlepiej sugeruje wstęp w art. Generał KGB o broniach psychotronicznych. Wraz z możliwością dostępu do internetu, po wielu latach prześladowania konfrontując własne doświadczenia z artykułami nie miałem żadnych złudzeń ,kontrola umysłu jest faktem , nie jest to fantastyka naukowa z ang. s-f. Wpisując w przeglądarkę internetową hasło :czytanie myśli człowieka , znalazłem art. Alan Yu Wolność osobista i umysłowa , następnie art. Mikroimplanty, kontrola umysłu i cybernetyka – Dr Rauni-Leena Luukanen-Kilde, dalej art. Zorganizowany Stalking na stronie Stopzet opisywane tam treści dokładnie odzwierciedlały, korespondowały to czego doświadczyłem ,doświadczam .Na marginesie nie wierzę we wróżby, numerologie ,UFO, itd. Z rozczarowaniem mogę stwierdzić nigdzie do tej pory nie znalazłem żadnego tekstu ,który by opisywał realne możliwości ochrony przed kontrolą umysłu. Jak na razie wobec tego bestialstwa pozostaje jedyna nadzieja , cytat Gandhi Mahatma „Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.” Bemowo Piskie

Obchody III Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu

Zaproszenie na obchody III Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu

Niezależna telewizja internetowa NTV, kanał MIND WARS PL oraz stowarzyszenie polskich ofiar elektronicznego nękania i gangstalkingu STOPZET zapraszają 8 lutego 2018 roku na obchody III Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu organizowanego po raz kolejny na antenie NTV w rocznicę śmierci dr Rauni Luukanen-Kilde, charyzmatycznej demaskatorski strategii Nowego Porządku Świata.

W tym roku naszymi zagranicznymi gośćmi będą czołowi obrońcy praw człowieka ze Stanów Zjednoczonych walczący z totalną inwigilacją, elektronicznym zniewalaniem całych społeczeństw i zakusami transhumanistów dążących do „ulepszenia” naszego gatunku przy pomocy między innymi sztucznej inteligencji.

Zaprosiliśmy zarówno przedstawicieli organizacji zrzeszających ofiary tajnych eksperymentów z bronią psychotroniczną czy neuronową, jak i weteranów amerykańskich służb specjalnych (NSA, CIA), którzy widząc w jakim kierunku zmierza świat po 11 września 2001, zrezygnowali ze swoich eksponowanych stanowisk i apanaży. Pomimo nacisków i prześladowań stanęli po stronie współobywateli, także tych najciężej poszkodowanych przez system, czyli po stronie ludzkich królików doświadczalnych wykorzystywanych bez ich woli i wiedzy w wojskowych programach bezdotykowych tortur czy kontroli umysłu.

8 lutego wspólnie opowiedzą nam o swoich doświadczeniach oraz o zagrożeniu, jakim dla każdego mieszkańca naszej planety jest możliwość zdalnego sterowania jego centralnym systemem nerwowym. Zapytamy ich także o sposoby powstrzymania tej globalnej opresji generującej skalę cierpienia, jakiej nie wymyślili nawet ludzie pokroju Orwella czy Huxleya.

Na końcu poprosimy o wspólną modlitwę i wizualizację płynącą z naszych serc i umysłów, która siłą miłości unieszkodliwi to złowrogie oprogramowanie zamieniające wolnych ludzi w marionetki.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej info pod linkiem:
http://stopzet.org/2018/02/03/zaproszenie-obchody-iii-miedzynarodowego-walki-kontrola-umyslu-8-ii-2018r/

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
 _  _  ______  _       
| \ | | |____ | | |
| \| | / / | | _ _
| . ` | / / | | | | | |
| |\ | / / | |____ | |_| |
|_| \_| /_/ |______| \__, |
__/ |
|___/
Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII