Włochy zagroziły "opcją nuklearną" - 200 tysięcy islamskich migrantów może wyruszyć w głąb Europy!!!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przynajmniej od kilku lat głośno mówi się o niebezpieczeństwach, wynikających z przyjmowania tzw. uchodźców z krajów arabskich i afrykańskich. Turcja próbowała w przeszłości wykorzystać islamskich migrantów, aby wejść w struktury Unii Europejskiej, otrzymać wizy i kilka miliardów euro. Był to jawny szantaż, któremu UE nie uległa, jednak to jeszcze nie koniec naszych problemów. Teraz zislamizowane Włochy grożą Europie inwazją migrantów!

 

Od dłuższego czasu Włochy proszą o pomoc. Na terenie kraju przebywa już około 200 tysięcy obcokrajowców a z roku na rok przybywają kolejni. Żaden kraj europejski nie miał zamiaru pomagać w ograniczaniu napływu islamistów - sąsiednia Austria zapowiedziała nawet możliwość wysłania wojsk na wspólną granicę, aby powstrzymać nielegalną migrację. Włochy są osamotnione a jedyne udzielone wsparcie polega na sprowadzaniu kolejnych ludzi. Swoją rolę odgrywają tu organizacje pozarządowe, które zajmują się sprowadzaniem islamistów przez Morze Śródziemne, a podobno współpracują również z przemytnikami.

Źródło: MOAS.eu

Teraz wygląda na to, że Włochy będą szantażować kraje członkowskie Unii Europejskiej lub po prostu dokonają zemsty. Dziennik The Times podaje, że włoski rząd zagroził tzw. opcją nuklearną. Zakłada ona otwarcie granic dla 200 tysięcy migrantów i wysłanie ich na północ, czyli w głąb Europy, korzystając z układu z Schengen. Cierpliwość Włochów najwyraźniej dobiegła końca a premier Matteo Renzi zaczął brzmieć jak Erdogan. Polityk powiedział ostatnio, że Włosi nie mają moralnego obowiązku przyjmować ludzi gorszych od siebie. Groził również, że Rzym ograniczy środki finansowe dla krajów UE, które odmówiły pomocy. Jednak nawet to nie wywołało żadnej reakcji ze strony Unii Europejskiej.

 

Włochy są obecnie niczym wulkan. Wielka erupcja może nastąpić w każdej chwili, a wtedy strumień islamskiej lawy zaleje Europę. Dotyczy to również Czech, Polski i Węgier - państw, które odmówiły udziału w programie relokacyjnym. Cały ten projekt miał za zadanie przenieść islamskich migrantów z Grecji i Włoch do poszczególnych krajów, lecz okazał się wielkim niewypałem.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wielkim zagrożeniem może być włoska "opcja nuklearna". Pamiętajmy, że kolejne setki tysięcy uchodźców stacjonuje w Grecji. Z kolei Turcja ugościła kilka milionów migrantów. Jeśli Włochy otworzą swoje granice Grecja może dojść do wniosku, że jej również nikt nie chciał pomóc i tam także może nastąpić otwarcie granic. Erdogan wielokrotnie groził zerwaniem porozumienia z "faszystowską" Unią Europejską, która nie spełniła jego postulatów. W Europie robi się coraz niebezpieczniej i jedynym rozwiązaniem wydaje się być natychmiastowa deportacja wszystkich nielegalnych migrantów, co w chwili obecnej jest już niestety niemożliwe do zrealizowania.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

Sposób działania i myślenia

Sposób działania i myślenia Włochów powala na kolana bezmyślnością i chamstwem wobec innych krajów, no masakra intelektualna! Zamiast zapakować całe to gówno na statki i odesłać, to odławiają z morza dalej i szantażują innych swoją głupotą. Jeden duży statek pomieści spokojnie 1000-1500 brudasów, czyli przy 200 tys. jakieś 160-200 rejsów i po problemie, byle tylko sprawnie wyłapywać gówno w kraju...wystarczy rozpętać kampanię, że Włochy inaczej zbankrutują i innego wyjścia nie ma, tylko deport.

Echhh, logika w dzisiejszych czasach umiera.

Przecież UE i tak nikogo nie ukarze za takie działanie i odmowę przyjęcia, bo jest dogorywającym szwabskim tworem, który nie wyżyje bez dojenia innych krajów z kasy. Ajak kraje zaczną odłączać się od UE to bye bye UE.

2
0
Portret użytkownika Czarny Olo

Totalny burdel. Nic dziwnego

Totalny burdel. Nic dziwnego że ostatni wolni ludzie kryją się instynktownie w dżungli przed tym globalnym miszmaszem. 

0
0
Portret użytkownika Kimbur

Opcja italska jest taka, że

Opcja italska jest taka, że ściągają islamistów na siłę z wybrzeży Libii i ciągle im mało! Ilu chcą ściągnąć? Wystarczą 2 miliony czy trzeba więcej?

2
0
Portret użytkownika syriues

Taki byl zreszta cel.Wyslanie

Taki byl zreszta cel.Wyslanie w dany kraj tylu ludzi ,by nie mogli sobie z nimi poradzic.Jezeli inne kraje nie chca ich przyjmowac,bedzie to znaczyc ,ze dany kraj z uchodzcami zacznie miec konflikty wewnetrzne.Pozniej zarazi to inne kraje w poblizu.Tak dziala niestety choroba,ktora jakis koles wymyslil.

Europa skoro jest zrzeszona,powinna i ma obowiazek pilnowac swoich granic i kazdy z jej czlonkow jezeli graniczy ze wszystkich stron jak Niemcy Francja Austria i inne powinny klasc na to pieniadze,by zaden nielegalny imigrant sie nie dostal

Ale jezeli taka Merkel z glebi Uni ze srodka,z kraju w ktorym jej nic nie grozi zacznie krzyczej hej hej Witajcie ,no to kraje balkanskie Wlochy kraje graniczace beda miec problemy.

Po co to jest?

Po to tylko by rozwalic ten caly system,by demokracja przestala istniec i zastapic ja monarchia.

Jednego wielkiego Antychrysta.Ktory jest maly jak kurz ,ktory mozna zdmuchnac

3
0
Portret użytkownika NanoRurka

Włochy już dawno utonęły w

Włochy już dawno utonęły w imigrantach... A ich straszenie iż otwierają granicę to kiepski żart ze względu na to że granice mają ciągle otwarte.

6
0

Wake up people

Portret użytkownika PawełS

Otwarte ale Austria pilnuje

Otwarte ale Austria pilnuje granic. Jeśli Włochy dałyby obywatelstwo tym imigrantom, wtedy jeden po drugim mogą sobie bez problemu przechodzić przez granice całej UE. Również do nas. Proponuje powrót do paszportów i zamkniętych granic. 

1
0
Portret użytkownika Bulldog

Spokojnie. Nikt Cię nie

Spokojnie. Nikt Cię nie zaatakuje bo żyjesz w biednym kraj. Tu nie ma socjalu a Polacy to murzyni Europy. Zamiast produkować broń - pomóż rodakom.

 

0
0
Portret użytkownika abc

Dawać ich! Austryiacy i

Dawać ich! Austryiacy i Szwajcarzy sobie poradzą;-) Więc do Francij wszyscy pójdą.....

2
0
Portret użytkownika inzynier magister

zachodnie mafie okupujące

zachodnie mafie okupujące Polskę cały czas nas atakują i oskarżają o mordowanie Żydów w czasie II wojny, dołączyli do nich polskojęzyczne marionetki które chcą naszej zgóby ! należy wszystkich enwuowców pulicznie plujących na nasząOjczyznę szybko odwołać ! "Popularny wśród internautów portal społecznościowy, chcący uchodzić za ostoję wolności słowa, po raz kolejny zastosował cenzurę. Tym razem powołując się na zasady dotyczące publikacji reklam, Twitter zablokował kampanię informacyjną PCh24.pl dotyczącą apelu do polskich władz o odwołanie Rzecznika Praw Obywatelskich.Pełniący tę funkcję Adam Bodnar nie raz już skompromitował się swoimi medialnymi wypowiedziami czy jednostronnymi decyzjami. Jednak w ostatnim czasie przekroczył kolejną granicę, twierdząc w jednym z programów telewizyjnych, że naród Polski brał udział w realizacji Holokaustu. Takie słowa nie mogły pozostać bez echa. Na platformie protestuj.pl uruchomiona została akcja, która ma skłonić przedstawicieli władzy do odwołania Adama Bodnara z funkcji RPO. Apel podpisało już ponad 12 tys. obywateli.Akcja była promowana przez portal PCh24.pl na Twitterze w formie reklamy. Portal – uważający się za ostoję wolności słowa – uznał jednak, że zaproponowane treści są niezgodne z zasadami dotyczącymi publikacji reklam (Twitter Ads policies) i je zablokował.Oto treść zablokowanej kampanii:„Odwołać Adama Bodnara z RPO! Tysiące osób wysyłają maile z apelem do PIS, PO, K15, N, PSL. Tu możecie dołączyć:  http://www.protestuj.pl/odwolac-adama-bodnara---apel-do-sejmu,77,k.html?ka=004082 …”To nie pierwszy tego rodzaju przypadek ingerencji Twittera w wolność słowa. W lutym portal aż trzykrotnie zablokował podobne wpisy PCh24.pl, dotyczące protestu w sprawie wystawiania spektaklu „Klątwa” w stołecznym teatrze.Nie wiadomo jaką dokładnie polityką kieruje się Twitter, bo akcje czy to w obronie sumienia lekarzy, czy w obronie ks. prof. Tadeusza Guza – organizowane także na platformie protestuj.pl – nie wzbudziły sprzeciwu administratorów Twittera. Czyżby zatem chodziło o sprzeciw wobec bluźnierstwa, rozwiązłości i zakłamywania polskiej historii?" http://www.pch24.pl/ostoja-wolnosci-slowa-czy-cenzor--twitter-ponownie-blokuje-kampanie-pch24-pl,53126,i.html#ixzz4n64knmdw

7
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika John Moll

Zapomniałeś o dwóch rzeczach.

Zapomniałeś o dwóch rzeczach. Poniższy talizman ma czarodziejskie moce - daje 100% do odporności na arabusów. Do tego świńskie torpedy nowej generacji. Must have!

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania świnia islam

4
-1

Strony

Skomentuj