Włochy zagroziły "opcją nuklearną" - 200 tysięcy islamskich migrantów może wyruszyć w głąb Europy!!!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przynajmniej od kilku lat głośno mówi się o niebezpieczeństwach, wynikających z przyjmowania tzw. uchodźców z krajów arabskich i afrykańskich. Turcja próbowała w przeszłości wykorzystać islamskich migrantów, aby wejść w struktury Unii Europejskiej, otrzymać wizy i kilka miliardów euro. Był to jawny szantaż, któremu UE nie uległa, jednak to jeszcze nie koniec naszych problemów. Teraz zislamizowane Włochy grożą Europie inwazją migrantów!

 

Od dłuższego czasu Włochy proszą o pomoc. Na terenie kraju przebywa już około 200 tysięcy obcokrajowców a z roku na rok przybywają kolejni. Żaden kraj europejski nie miał zamiaru pomagać w ograniczaniu napływu islamistów - sąsiednia Austria zapowiedziała nawet możliwość wysłania wojsk na wspólną granicę, aby powstrzymać nielegalną migrację. Włochy są osamotnione a jedyne udzielone wsparcie polega na sprowadzaniu kolejnych ludzi. Swoją rolę odgrywają tu organizacje pozarządowe, które zajmują się sprowadzaniem islamistów przez Morze Śródziemne, a podobno współpracują również z przemytnikami.

Źródło: MOAS.eu

Teraz wygląda na to, że Włochy będą szantażować kraje członkowskie Unii Europejskiej lub po prostu dokonają zemsty. Dziennik The Times podaje, że włoski rząd zagroził tzw. opcją nuklearną. Zakłada ona otwarcie granic dla 200 tysięcy migrantów i wysłanie ich na północ, czyli w głąb Europy, korzystając z układu z Schengen. Cierpliwość Włochów najwyraźniej dobiegła końca a premier Matteo Renzi zaczął brzmieć jak Erdogan. Polityk powiedział ostatnio, że Włosi nie mają moralnego obowiązku przyjmować ludzi gorszych od siebie. Groził również, że Rzym ograniczy środki finansowe dla krajów UE, które odmówiły pomocy. Jednak nawet to nie wywołało żadnej reakcji ze strony Unii Europejskiej.

 

Włochy są obecnie niczym wulkan. Wielka erupcja może nastąpić w każdej chwili, a wtedy strumień islamskiej lawy zaleje Europę. Dotyczy to również Czech, Polski i Węgier - państw, które odmówiły udziału w programie relokacyjnym. Cały ten projekt miał za zadanie przenieść islamskich migrantów z Grecji i Włoch do poszczególnych krajów, lecz okazał się wielkim niewypałem.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wielkim zagrożeniem może być włoska "opcja nuklearna". Pamiętajmy, że kolejne setki tysięcy uchodźców stacjonuje w Grecji. Z kolei Turcja ugościła kilka milionów migrantów. Jeśli Włochy otworzą swoje granice Grecja może dojść do wniosku, że jej również nikt nie chciał pomóc i tam także może nastąpić otwarcie granic. Erdogan wielokrotnie groził zerwaniem porozumienia z "faszystowską" Unią Europejską, która nie spełniła jego postulatów. W Europie robi się coraz niebezpieczniej i jedynym rozwiązaniem wydaje się być natychmiastowa deportacja wszystkich nielegalnych migrantów, co w chwili obecnej jest już niestety niemożliwe do zrealizowania.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Dokładnie.

Dokładnie.

Właśnie o czymś takim myśłałem. Smile

4
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika Akamai

Niekoniecznie.

Niekoniecznie.

Powojenne morale to było coś. 

"Komuniści" sprytnie je wykorzystali przy odbudowie kraju.

4
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika keri

Czas wybrać finałową piosenkę

Czas wybrać finałową piosenkę i finałowy wpis na znz.

Acha, teraz jest moda na zakopywanie kapsuły czasu, czyli pojemnika z rzeczami charakterystycznymi dla danego okresu.

Co wrzucamy do kapsuły?

6
-1

Nie komentuję do czasu zniesienia niesłusznie zablokowanego konta UPAdliny. Przyczyną 3 banów dla UPAdliny, dwu dla Medium oraz dla Anioła Prawdy była e11.

Portret użytkownika Eva11

moze symbole - wojny

moze symbole - wojny nienawisci wrogosci zazdrosci materializmu wandalizmu i zamordyzmu ?

i totalnej slepoty !

0
-5

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Finałowy wpis:

Finałowy wpis:
Było śmiesznie, było strasznie, było mądrze, było głupio - ale kto by pomyślał że Kononowicz miał rację: że nie będzie niczego Biggrin hahaha
Finałowa piosenka ze względu na video do tematu i całokształt końca tej cywilizacji przez jedno wielkie kłamstwo.
https://youtu.be/P7YMI39sObY?list=PLUdnyzzH9FlZW64JQJ5y5jYT0S8t5FMCN
Raczej nic nie zakopie, by następni nie zgłupieli od tego co znaleźli, cokolwiek by to nie było, spowodowało by lawinę bajek i kłamstw całej ich reszty...

6
0
Portret użytkownika keri

Prorocy zwykle byli

Prorocy zwykle byli wyśmiewani Smile

Pink Floyd na razie na pierwszym miejscu na liście Smile

5
0

Nie komentuję do czasu zniesienia niesłusznie zablokowanego konta UPAdliny. Przyczyną 3 banów dla UPAdliny, dwu dla Medium oraz dla Anioła Prawdy była e11.

Portret użytkownika inzynier magister

wszystko idzie zgodnie z

wszystko idzie zgodnie z planem masona Pike ! Należy wzmocnić obronę modlitewną przed strukturami zła ! Niech nas ma w swojej opiece Jezus Chrystus, Duch Święty i Maryja Dziewica !!!

4
-3

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MiamiVibe

Ehe, oni na nas z maczetami i

Ehe, oni na nas z maczetami i bronią dostarczaną z zachodu, a my z modlitwą do trzech postaci do wyboru Smile To w końcu się modlić czy czekać na mitycznego mesjasza ? Obie te opcje to pewna śmierć.

6
0
Portret użytkownika jendrek

Tak to prawda, ale nie bojcie

Tak to prawda, ale nie bojcie sie ludzi bo oni moga wasze cialo zabic,ktore i tak umrze.Bojcie sie tego co cialo i dusze moze zgladzic.

 

2
0

Strony

Skomentuj