Należy przypomnieć Polakom przelaną krew za ich wolność

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

"Dopóki będziemy przedstawiali siebie i myśleli o naszych dziejach w kategorii wiecznych przegranych, czekających na obcą pomoc, to nigdy nie odzyskamy niepodległości i gatunku godnego życia oraz rozwoju".

 

Czego się boicie? Rozmawiając z ludźmi słyszę, że dzisiaj nic nie da się zrobić, ponieważ jesteśmy mocno powiązani gospodarczo z UE ... pomyślcie czy napewno? Ile jest "przemysłu" polskiego, a ile zagranicznego - czytaj: głównie niemieckiego? Pytam się was, czy o taką Polskę nasi przodkowie walczyli!? Żeby dzisiejsze pokolenia "nowoczesne" oddali Nasze ziemie z uśmiechem na ryju mówiąc - Lubie to!? Takiej Polski chcecie dla Waszych dzieci ?

 

"Odzyska ziemie dziadów wnuk" - takie powinno być nasze motto na co dzień. Walka się nie skończyła, chociaż wróg jest nie widoczny. Trzeba przeciwstawić się ohydnej propagandzie pod naszym adresem. Wmawiają nam: "Wy Polacy jesteście gorsi od wszystkich" albo "Daj Polakowi rządzić to sam się wykończy" - czy napewno? Przyzwyczali naród do strachu, tak to robi się z niewolnikami. A czy Ty Polaku jesteś niewolnikiem? Trzeba uwierzyć, że w naszych rękach jest potęga. Jedni zapytają - jak to przecież, jestem zwykłym człowiekiem, nie mam władzy. W rękach rodaków jest władza tylko musimy w to uwierzyć i przestawić się z myślenia niewolniczego na myślenie o naszej wolności. W tym miejscu trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie... czego chcemy - gonitwy za niepewną przyszłością, za pieniądzem, który nie ma wartości? Czy jak bezwolne golemy ufając, że jakoś to będzie... ale pamiętaj, to Ciebie nie ominie. Dla ilu z Was ważne są korzenie? Nie tylko rodzinne, ale przede wszystkim narodowe, Honor i Ojczyzna. Naprawiać trzeba od środka, a nie z dalekich rubieży zachodu.

 

Przestancie patrzeć to na wschód, to na zachód... tu i teraz zwróć swój wzrok na swój kraj. Nie bądz bierny Rodaku.

Polacy wysysają wolność z mlekiem matki. Rozumiemy jak mało kto, że wolność jest uniwersalnym prawem każdego człowieka. Jeszcze jest czas żeby się w końcu ocknąć i przestać pozostawać na usługach obcych mocarstw (nie pozwólmy, by obce interesy były bliższe niż nasze własne). Był taki czas kiedy ekspansja turecka na Europę była realnym zagrożeniem i każdy wie kto ich przegonił - niemal od zawsze byliśmy strażnikami prawa w naszej części świata. A dzisiejsze elity zachodu co robią? Masowo ściągają nachodzców na swoje ziemie prosząc się o wpier**l - i dobrze, mają do tego prawo, ale my nie mamy moralnego obowiązku pomagać w tym zidiocieniu. Zostawmy tych co nie podrodze było z naszymi interesami, zostawiając na nas na pastwe losu - niech się wykrwawiają.

 

Nie godzę się na to, by Polska była niemiecką gubernią.

Poska może wrócić w należne jej miejsce odebrane podstępem i przemocą przez zawszańców (bezpaństwowców) -  kiedyś podobny schemat doprwadził do rozbiorów. Nie pozwólmy, by nasz kraj był jak to jabłko - piękne z zewnątrz, a w środku zgniłe. Na pochybel warcholstwu wyzyskującym mój kraj. Jestem dumny z bycia Polakiem, ale nie czuję żeby moja Ojczyzna była w pełni wolna. (...) Demokracja to nie rządy ludzi tylko grup interesu - widzimy na co dzień jak to wygląda. Monarchia jest jedyną właściwą drogą którą powinny podążać wolne narody.


Czy polski Ród czeka na kolejnego bohatera narodu? Czy już się poddali uważając za przegranych???

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (8 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czy to lista skazanych do

Czy to lista skazanych do szeregu przed ceglanym murem? W tym wypadku z chęcią bym się podjął roli żydowskich katów w Katyniu... i się nie porzygał...

 Jeno nie w potylicę a w czółko pocałunek ołowiem bym złożył na te twarzyczki...

8
-2
Portret użytkownika ciemnogród

Króla Panocku my momy

Króla Panocku my momy

i cysorza który nim kręci, tyż momy.

Co było jest i będzie:

człowiek ofiarą i siłą sprawczą.

0
0
Portret użytkownika baca

prawda jest taka że wolność

prawda jest taka że wolność to najbardziej okrwawiony ochłap który trzeba wyrwać zaborcom z gardła - żadna gadka tego nie zrobi, żadna debata, żaden parlament, tylko państwo podziemne na wzór tego z II wojny światowej może coś tu zmienić, prawdziwe państwo gdzie sądy będą polskie, przywódcy Polacy i struktury polskie... ten syf NWO gdyby był tak mocny jak głosi propaganda to już dawno by wziął za morde świat... prawda jednak jest taka że to kolos na glinianych nogach trzymający się tylko w cieniu konspiracji - w blasku dnia okazuje się że król jest nagi i te całe NWO to tylko zgraja zdegenerowwnych pokurczy których w końc ktoś z jajami jak wszy wydusi...

gdyby Władimir pierdyknął pierwszą salwę a Trampek drugą to te NWO jeszcze dwieście lat świeciłoby jak reaktor w fukiszimie a świat byłby wreszcie wolny od tej zarazy...

jeden guzik dzieli NWO od odparowania i wcześniej czy później ktoś z jajami go wciśnie bo takie jest prawo Murphiego i zasady entropii kosmicznej Smile

7
0

 

Portret użytkownika Eva11

dlatego,ze tchorze oddali ta

dlatego,ze tchorze oddali ta wolnosc nie baczac na tych co krew przelewaja !

dlatego,ze z pokolenia na pokolenie tychorzy przybywa !
dlatego,ze sluchaja obietnic sojusznikwo i oddaja w ich rece to o co walcza Ci ,ktorych krew jest czysta ....

dlatego,ze tacy co szydza z ich pamieci moga bezkarnie sobie pisac swoja propagande na nowo !

ilu tu kpilo z pamieci Walczenych Polakow !

wymienic ?

3
-8

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Ractaros96

Zgadzam się oczywiście, już

Zgadzam się oczywiście, już od lat uważam, że supermocarstwa mają gdzieś wszystkich oprócz siebie, to naturalne w sumie - dbają o własny interes przede wszystkim. Np. w kwestii relacji z Rosją, które są chłodne od lat, trzeba by było okazać akt dobrej woli i...opuścić NATO. Zyskalibyśmy wtedy więcej przychylności od Rosji, niż stracili z USA, to takie chodzenie po linie. Trzeba dążyć do równowagii, lepiej mieć zrównoważone relacje dyplomatyczne, niż tyle samo zaciekłych wrogów, co sojuszników. Zrównoważona dyplomacja z naciskiem na to, że interesy Polski mają pierwszeństwo. Tak powinno być. Ważna też byłaby ochrona polskich technologii przed wykupieniem ze strony zagranicznych firm. Mamy ogromny potencjał, ale bez tej ochrony naukowcy sprzedają swoje patenty za bezcen. Oczywiście jak takiemu człowiekowi zagraniczna firma zaproponuje 5 mln zł za patent, to taki człowiek może być ustawiony na resztę życia i się nie zastanawia nawet, ale gdyby zbudować przemysł korzystający z tego patentu, to byłby on warty 100 razy więcej. Trzeba do kwestii technologii podchodzić z patriotyzmem. Możemy firmom wynajmować patenty, ale ich nigdy nie sprzedamy.

9
-2

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika nazwisko

Ani PO ani PiS; innymi

  1. Ani PO ani PiS; innymi drogami, POPiS osiąga ten sam cel. Polska jest zalewana Ukraińcami zamiast Arabami.
  2. W odróżnieniu od wszystkich innych odlotów polskich delegacji rządowych, nie było w prasie i internecie żadnych reportaży ani filmów and zdjęć ani opisów odlotu polskiej delegacji do Smoleńska z prez. Kaczyńskim.
  3. Hangar, z którego nastąpił rzekomy odlot został zrównany z ziemią.
  4. Są zdjęcia satelitarne miejsca rzekomego rozbicia się samolotu z Polakami zrobione kilka dni przed tą rzekomą katastrofą. Miejsca gdzie póżniej znalazły się szczątki pokazywanego na zdjęciach i w filmach samolotu są precyzyjnie przykryte białymi płachtami tak jakby zostały wyznaczone na umieszczenie tam szczątków samolotu.
  5. Niemiecki dzienniarz dowiedział się, że w zgładzeniu polskiej delegacji współpracowały niemieckie, polskie i rosyjskie służby specjalne. Ludzi zamordowano, samolot zniszczono. https://www.youtube.com/watch?v=gnIqGP5HzA4
  6. Wrak ciągle jeszcze nie został Polsce oddany. Minister Macierewicz (Icek Singer) podtrzymuje ‘jedyną słuszną’ wersję wydarzeń chociaż niewątpliwie zna prawdę. On też chce jeszcze trochę pożyć. Trudno mu się dziwić. Ciemne moce nie patyczkują się.

http://zamach.eu/100728%20Katastrofa,%20ktorej%20nie%20bylo/Katastrofa.htm

3
0
Portret użytkownika Sentinel

Polska jest w koncu wolna po

Polska jest w koncu wolna po latach ruskiego terroru. Polityka polega na kompromisach, zaleznosciach, powiazaniach i kontraktach - jezeli wam sie wydaje ze Polska moze sama sobie odgrodzic sie od Swiata i pielegnowac swoj dobrobyt to zwykli z was zaprzancy, balamuciaze i siewcy glupich nierealnych hasel. Bratamy sie z zachodem bo to jedyna alternatywa na normalnosc przy jednoczesnym zarzadzaniu w naszym stylu. Jakos upojony policjant UE nie czycha na Polakow myslacych inaczej - niczym sowieci w prlu ktorzy czuli sie tu jak u siebie i mordowali dla przyjemnosci TFU!

0
-10
Portret użytkownika babka

Jeszcze zapomniałeś dodać,że

Jeszcze zapomniałeś dodać,że na półkach był tylko ocet i musztarda.Tych waszych bredni nie da się już czytać.Kolejny cud nad Wisłą trzeba odnotować.Blisko 40mln-owy naród przeżył komunę na occie i musztardzie. Zachód wyłazi ze skóry, żeby zdobyć rynek wschodni, a my im to ułatwiamy odwracając sie od Rosji ku ich wielkiej radości,zamiast wykorzystując swoje polożenie współpracować z zachodem i ze wschodem .Budować dobrobyt rozwijając gospodarkę.

Za ,,komuny ,, było ,,strasznie,,każdy miał dach nad głową(nawet Cyganów zapędzili do bloków),każdy miał pracę.Pensje były co prawda nie za wielkie, ale za to była darmowa służba zdrowia,zniżki na leki,wczasy, kolonie, deputaty itd.

Dzisiaj mamy wolność.Wolno być bezrobotnym, bezdomnym.Można żebrać,  obnosić się z dewiacjami ,można odbierać dzieci rodzicom.Wolno nam niewolniczo tyrać na zachodzie, a na komisariatach mordują  polscy policjanci.

Za komuny było tak źle, że w mojej gminie jak ktoś raz na wiele lat odebrał sobie życie to była sensacja na całą gminę.W dzisiejszym dobrobycie takich przypadków mamy kilka rocznie.

 

8
-1
Portret użytkownika UPAdlina

Polska nie jest wolna. Jest

Polska nie jest wolna. Jest pod butem żydo-anglo-uSSmańskiej kliki banksterskiej, która wyniszcza ją od 89 roku, czego efektem jest obecny status Polski określony przez byłego ministra spraw wewnętrznych jako "państwo istniejące tylko teoretycznie". Zachód obecnie to gniazdo dewiacji, degeneracji i bandytyzmu. Bratanie się z nim to dołączenie do tego szamba. Za czasów żydo-komuny też było wielu takich płatnych agentów reżimu, którzy wmawiali wszystkim Polakom, że są wolni i na drodze do dobrobytu. Czasy się zmieniły i zmienił się władca, który obecnie zasiada w faszyngtonie, ale płatne zakłamane reżimowe trolle nadal dwoją się i troją, aby robić ludziom z mózgów wodę. Ale LUDZIE SIĘ BUDZĄ i możecie pogadać tylko sobie a muzom.

6
-1

Znajdzie się kijeczek na banderowski ryjeczek !!

Portret użytkownika rosario22

Prawda jest taka,że sama

Prawda jest taka,że sama Polska przeciwko planowi NWO nic nie ździała.To tylko taki lekki opór.

Wiele polskich polityków jest na usługach korporacji zachodnich,pewnie na większość,nawet tych z pisu są haki.Islam ma kasę i płodzi się.My nie mamy nic.Polki dają tyłka arabom,a i większość tutaj forumowiczów przy poznaniu chętnej na seks ładnej arabki przeszła by na islam i głosowała na szariatowskie partię.Że jihady na to nie wpadły,hm.... . Zresztą co tu mówić o wolności ,prawie do wolności skoro już nie jesteśmy całkiem niepodlegli.Czas kiedy polska zniknie z mapy to może .... 100 lat,bo Francja czy Niemcy to max 50 moim zdaniem

9
-3
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Prawda jest taka, że gdybym

Prawda jest taka, że gdybym był Prezydentem Polski 10 lat, to dzisiaj dałbym rozkaz ataku na Niemcy,  Francję i zająłbym je zanim zdołaliby uwierzyć w coś takiego. Rozjebałbym UE w 2 tygodnie.

 Te kraje nie mają ani armii ani sprzętu a rządzący nimi to cioty i pedały.

Działanie z zaskoczenia daje zwycięstwo... Smile

9
-2
Portret użytkownika sceptyyk

Generale AMR, po swoim pdboju

Generale AMR, po swoim pdboju, poznał byś inną "prawdę"... A mianowicie - żydowskie centra finasowe w Szwajcarii, Londynie i NY, doprowadziły by Twoją armię i naród, do takiego stanu, do jakiego doprowadziły obecnie Wenezuelę. Owoc jeszcze nie dojrzał - na wszystko przyjdzie czas...

3
-6
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Zydowskie cele w Szwajcarii,

Zydowskie cele w Szwajcarii, byłyby celen nr.1!

Po upadku Szwajcarii reszta by zakwiczała. To własnie Szwajcaria rządzi światem i z niej są korzenie zła. Londyn  padłby prawem domina

 Szwajcaria i Watykan!

7
-2
Portret użytkownika ajwaj

"a i większość tutaj

"a i większość tutaj forumowiczów przy poznaniu chętnej na seks ładnej arabki przeszła by na islam i głosowała na szariatowskie partię.Że jihady na to nie wpadły,hm..."

no właśnie.  Taki dżihad to ja rozumiem, a nie jakieś ciężarówki. Nawet bym to jakoś rozreklamował, żeby dotarło do tych decyzyjnych arabusów.
No i do czego to doszło, że nawet w sprawach dżihadu biali muszą podpowiadać bardziej opalonym...

4
0

Strony

Skomentuj