Zmarł David Rockefeller - jego siódme przeszczepione serce nie wytrzymało

Kategorie: 

Źródło: Internet

Dzisiaj zmarł David Rockefeller, miliarder i "filantrop", uważany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W tym roku 12 czerwca obchodziłby swoje 102 urodziny. Był on jedynym człowiekiem na Ziemi, która regularnie przeszczepiał sobie serce. Przeszedł aż siedem operacji przeszczepu tego organu. 

 

 

David Rockefeller, urodził się w 1915 roku, był najstarszym członkiem rodziny Rockefellerów. We wrześniu 2015 roku, jego majątek oszacowano oficjalnie na 3 miliardy dolarów, ale był on uważany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi świata.

 

Jego pierwsza operacja przeszczepu serca miała miejsce w 1976 roku po wypadku samochodowym. Doszło wówczas do zawału serca i pilnej potrzeby transplantacji, którą przeprowadzono w ciągu zaledwie 24 godzin. Podobno już w tydzień po operacji David uprawiał jogging. Podczas gdy Rockefeller bez większego problemu otrzymał nowe serce, obecnie w samych Stanach Zjednoczonych ponad 122 tysiące ludzi znajduje się na liście oczekujących na przeszczep, a średnio 22 osoby dziennie umierają ze względu na brak dawców organu.

 

Jednak on zrobił to siedem razy!!! Gdy w 2015 roku 99 letni David Rockefeller obudził się po otrzymaniu szóstego serca, powiedział dziennikarzom, że "za każdym razem gdy dostaje nowe serce, czuje się aktywny i żywy". Siódmy i jak się okazało ostatni przeszczep serca miliarder otrzymał w zeszłym roku w sierpniu. 

 

Poza tym w 1988 i 2004 roku przeszedł też transplantacje nerek. Krążyły opowieści, że na podratowanie swojego zdrowia nestor rodu Rockefellerów wydaje miliardy dolarów. Bywał przez to nazywany prawdziwym "wampirem". Dzisiaj jego bezprecedensowa walka o przetrwanie się zakończyła. David Rockefeller zmarł w swoim domu w Pocantio Hills w stanie Nowy Jork.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)


Komentarze

Portret użytkownika SN69ll

CHWD wszystkim wielkim

CHWD wszystkim wielkim rodzinom...ostatecznie wszyscy oni wylądują w piachu i niczego z sobą nie zabiorą...a nie wiedzą co dostaną po śmierci...w "nagrodę"...

2
-2
Portret użytkownika Kimbur

Niestety, ale takich istot

Niestety, ale takich istot jak ten jest jeszcze zbyt wiele na Ziemi. I szkodzą na potęgę! W imię rozwoju gospodarczego czyli zniewalania ludzi. 

2
-1
Portret użytkownika Szkarłatny Leon

no nareszcie jakaś dobra

no nareszcie jakaś dobra nowina na tym portalu, pan ładny się zepsuł , a taki prawie że nowy , po generalnym remoncie był.  teraz czas na sorosa, brzezińskiego i kilku innych sk..wieli. mam jednak przeczucie, że w jego miejsce jak głowy hydry wskoczą trzy kolejne takie (o ile nie gorsze) "indywidua"

3
-2

 

"Nie istnieje, sprawa, zjawisko, a nawet żadna rzecz dopóty, dopóki w sposób swoisty nie zostały nazwane. Władzą jest więc moc swoistego nazywania..."

Portret użytkownika Wiitek

.. i tak powstał SkyNet

.. i tak powstał SkyNet Biggrin
albo kosiarz umysłow 2 w realu bo w koncu wszystkie filmy sci-fi maja podstawy ze swiata realnego

0
0
Portret użytkownika Stefans777

Dobrze prawisz, h.jowi

Dobrze prawisz, h.jowi zabrakło napędu to pokazało że możesz mieć kasy jak lodu ale zycia nie kupisz i każda szuja i k.rwa pęknie jak balon i h.j z nim... niech zdechną wszelkie kanalie amen

1
-1
Portret użytkownika Cyklop

Nic się nie stało. Dla niego

Nic się nie stało. Dla niego umarło siedmiu ludzi, którym wyrwano serca i jakoś ich nie chwalą koczownicy. Niech syjonowe koszerstwo czeka na swoją kolej. Nikt z nich cało z życia nie wyjdzie i to jest PIĘKNE. Nie pomogą koczownikom zrabowane fortuny. Smile

2
-1
Portret użytkownika Andree

Nie chcę być tzw adwokatem

Nie chcę być tzw adwokatem tego gościa, jednak paradoksem jest, iż wszyscy życzą mu teraz źle, ale gdyby ludzkość nie była zła, nie przyjęłaby tego co on proponował i robił.

Najbardziej cierpią ludzie spokojni, cisi, którzy są ofiarami całej tej piramidy, zbudowanej przez większość, na rozkaz bogaczy.

To trochę jak z Piłatem. Pytał ukrzyżować? Ludzie odpowiedzieli.

Wszędzie problemem jest pieniądz, a ludzie w tym chrześcijanie nie czczą Jezusa ani jego nauk, tylko właśnie pieniądze i rozkazy. Oczywiście nie wszyscy.

Pewien czas temu była informacja o budowie tuneli podziemnych (sieci schronów) w Niemczech, wiadomo, też, że dla ekstremistycznie nastawionych muzułmanów. Co zrobili chrześcijańscy biali i wykształceni ludzie? Zbudowali to za dobrą płacę. Nagrania, które były w tych tunelach a dokładnie w meczetach, mówiły na okrągło jak mantrę "chrześcijanie to niskie zwierzęta i nie należy mieć dla nich litości". Coś w tym jest skoro to chrześcijanie doprowadzają do rozpadu swoich narodów i kultury dla pracy.

2
-1
Portret użytkownika Marek76

Nie do ońca mogę się zgodzić

Nie do ońca mogę się zgodzić z Tobą. Kto niby przyjął to co on prpoponował? Ludzie tacy jak on, tnz. ludzie z jego kręgów, którymi on i podobni do niego sterują a nie przeciętni obywatele. Co do Piłata to temat jest trochę bardziej skomplikowany. 

Pieniądz sam w sobie nie jest problemem, problemem jest ludzka chciwość a ta jest promowana, budowana i pompowana przez masonów takich jak ten człowiek.

Fajnie się krytykuje Chrześcijan, ale popatrz też na inne religie: tam ludzie wcale nie są lepsi. Islamiści tak jak ich bracia Żydzi wcale nie są lepsi, wielu z nich to ateiści, wielu nie ma innego Boga od pieniądza.

Co do budowania tuneli pod ziemią to mało kto wiedział co budują, po fakcie to można się wymądrzać i oskarżać o udział. Ale gdy jest coś robione po cichu to trzeba czasu i możliwości by zorientować się co jest grane. Sam wiem to po swoim doświadzeniu, potrzebowałem ponad roku by skapować się jakie przekręty robił były pracodawca wraz z kilkoma zaufanymi osobami. Ja miałem odwagę odejść ale nic więcej nie mogłem zrobić, bo ten miał przekupionych różnych urzędników i chcąc z nim "wojować" mogłem tylko polec. Do tej pory kantuje wielu ludzi, okrada i przetrzymuje należne pieniądze. I nikt mu nic nie może zrobić bo kupił sobie wysoko postawionych urzędników (patrz Sejm i Senat).

A kto siedzi w "naszym" rządzie?? Dziwnym trafem pewna grupa ludzi podających się za kogoś, kim nie są, przejęła władzę prawie na całym świecie. To oni stoją za tym całym burdelem jaki mamy na świecie. No a dokładniej to diabeł którego czczą od wieków. 

Nawet dla tych ludzi, choć tych na samym szczycie tej piramidy, jest jasne, że pieniądz to tylko narzędzie to osiągnięcia celu... 

2
-1
Portret użytkownika tosia

Wszędzie problemem jest

Wszędzie problemem jest człowiek, bo sam z siebie pieniądz się nie wziął. Stworzył go człowiek i za nim stoi. ..a i dobrze że jest wirtualny, bo ciężko by nam było Biggrin

Przepraszam , ale radosną nowinę odebrałam

0
-1
Portret użytkownika roskosmos

David Rockefeller swingował

David Rockefeller swingował swoją śmierć. Jest pewnie po operacji plastycznej albo na innej planecie nadającej się do życia.

0
-1
Portret użytkownika SurvivorMan

Z jednej strony chciałoby się

Z jednej strony chciałoby się lecieć po szampana, a z drugiej... Jest ta świadomość, że tacy jak on, mają następców... Ale co tam... LECĘ PO SZAMPANA Smile

7
-1

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Akamai

I tu Cię pocieszę.

I tu Cię pocieszę.

To wyjątkowe kanalie. I nie mają godnych następców Smile

2
-2

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Taki

Nareszcie ......nastepni

Nareszcie ......nastepni prosze sie przygotowac.....Soros,cala nie POLSKA Elita SPRZEDAWCZYKOW....zeby jak Najszybciej..?!?!

2
-1

Strony

Skomentuj