Zmarł David Rockefeller - jego siódme przeszczepione serce nie wytrzymało

Kategorie: 

Źródło: Internet

Dzisiaj zmarł David Rockefeller, miliarder i "filantrop", uważany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W tym roku 12 czerwca obchodziłby swoje 102 urodziny. Był on jedynym człowiekiem na Ziemi, która regularnie przeszczepiał sobie serce. Przeszedł aż siedem operacji przeszczepu tego organu. 

 

 

David Rockefeller, urodził się w 1915 roku, był najstarszym członkiem rodziny Rockefellerów. We wrześniu 2015 roku, jego majątek oszacowano oficjalnie na 3 miliardy dolarów, ale był on uważany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi świata.

 

Jego pierwsza operacja przeszczepu serca miała miejsce w 1976 roku po wypadku samochodowym. Doszło wówczas do zawału serca i pilnej potrzeby transplantacji, którą przeprowadzono w ciągu zaledwie 24 godzin. Podobno już w tydzień po operacji David uprawiał jogging. Podczas gdy Rockefeller bez większego problemu otrzymał nowe serce, obecnie w samych Stanach Zjednoczonych ponad 122 tysiące ludzi znajduje się na liście oczekujących na przeszczep, a średnio 22 osoby dziennie umierają ze względu na brak dawców organu.

 

Jednak on zrobił to siedem razy!!! Gdy w 2015 roku 99 letni David Rockefeller obudził się po otrzymaniu szóstego serca, powiedział dziennikarzom, że "za każdym razem gdy dostaje nowe serce, czuje się aktywny i żywy". Siódmy i jak się okazało ostatni przeszczep serca miliarder otrzymał w zeszłym roku w sierpniu. 

 

Poza tym w 1988 i 2004 roku przeszedł też transplantacje nerek. Krążyły opowieści, że na podratowanie swojego zdrowia nestor rodu Rockefellerów wydaje miliardy dolarów. Bywał przez to nazywany prawdziwym "wampirem". Dzisiaj jego bezprecedensowa walka o przetrwanie się zakończyła. David Rockefeller zmarł w swoim domu w Pocantio Hills w stanie Nowy Jork.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)


Komentarze

Portret użytkownika SN69ll

CHWD wszystkim wielkim

CHWD wszystkim wielkim rodzinom...ostatecznie wszyscy oni wylądują w piachu i niczego z sobą nie zabiorą...a nie wiedzą co dostaną po śmierci...w "nagrodę"...

Portret użytkownika Kimbur

Niestety, ale takich istot

Niestety, ale takich istot jak ten jest jeszcze zbyt wiele na Ziemi. I szkodzą na potęgę! W imię rozwoju gospodarczego czyli zniewalania ludzi. 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

no nareszcie jakaś dobra

no nareszcie jakaś dobra nowina na tym portalu, pan ładny się zepsuł , a taki prawie że nowy , po generalnym remoncie był.  teraz czas na sorosa, brzezińskiego i kilku innych sk..wieli. mam jednak przeczucie, że w jego miejsce jak głowy hydry wskoczą trzy kolejne takie (o ile nie gorsze) "indywidua"

 

Niszcz religie mesjanistyczne, zanim one zniszczą Ciebie!

Portret użytkownika Wiitek

.. i tak powstał SkyNet

.. i tak powstał SkyNet Biggrin
albo kosiarz umysłow 2 w realu bo w koncu wszystkie filmy sci-fi maja podstawy ze swiata realnego

Portret użytkownika Stefans777

Dobrze prawisz, h.jowi

Dobrze prawisz, h.jowi zabrakło napędu to pokazało że możesz mieć kasy jak lodu ale zycia nie kupisz i każda szuja i k.rwa pęknie jak balon i h.j z nim... niech zdechną wszelkie kanalie amen

Portret użytkownika Cyklop

Nic się nie stało. Dla niego

Nic się nie stało. Dla niego umarło siedmiu ludzi, którym wyrwano serca i jakoś ich nie chwalą koczownicy. Niech syjonowe koszerstwo czeka na swoją kolej. Nikt z nich cało z życia nie wyjdzie i to jest PIĘKNE. Nie pomogą koczownikom zrabowane fortuny. Smile

Strony

Skomentuj