Policja ustaliła, że historie o noworocznych molestowaniach popełnianych przez uchodźców we Frankfurcie zostały zmyślone

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemiecka policja prowadziła dochodzenie w sprawie masowych molestowań, do których miało dojść podczas Nowego Roku we Frankfurcie. Ostatecznie ustalono, że wbrew temu co opowiadają ludzie i wypisują niemieckie media, napaści dokonane przez przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu wcale nie miały miejsca. Czyżbyśmy znów mieli do czynienia z próbą wybielenia muzułmańskich uchodźców?

 

Gazeta Bild donosiła wcześniej, że we Frankfurcie ponad 900 tzw. uchodźców, pod wpływem alkoholu, zaczepiało lokalne kobiety. W jednym przypadku doszło nawet do pobicia, gdy ktoś zwrócił uwagę na agresywne zachowania grupy ludzi o egzotycznym pochodzeniu, zaś gdy policja przybyła na miejsce, tłum obcokrajowców zdążył przenieść się do innego lokalu. Policja prowadziła śledztwo w sprawie przestępstw na tle seksualnym. Przesłuchiwano świadków tych zdarzeń oraz właścicieli i pracowników lokalnych pubów.

 

Zgodnie z oświadczeniem, śledztwo miało wykazać, że informacje o masowych molestowaniach kobiet przez ludzi o zagranicznym pochodzeniu są nieprawdziwe. Stwierdzono między innymi, że jedna z ofiar kłamała a podczas Nowego Roku nawet nie przebywała we Frankfurcie. Co więcej, gazeta Bild, która poruszyła ten temat, wystosowała oficjalne przeprosiny za "nierzetelne dziennikarstwo".

 

Wyniki śledztwa powinniśmy przyjąć z dużą dozą sceptycyzmu. Pamiętajmy, że w Niemczech stosuje się cenzurę aby bronić uchodźców, nawet gdy faktycznie popełnią jakieś przestępstwo. Niewygodne komentarze na ich temat były usuwane z portali społecznościowych a Niemcom grożono nawet odebraniem praw rodzicielskich. Również w Szwecji, policja zataja informacje na temat przestępstw, które po wyjściu na światło dzienne mogłyby zepsuć wizerunek uchodźców.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Pao1

Mężczyzna jest człowiekiem...

Mężczyzna jest człowiekiem... ma męskość... siłę i agresję, które imponują kobiecie. Jeśli zaś nie potrafi lub nie chce nad tym zapanować... jest poniżej zwierzęcia i tak samo powinien zostać potraktowany, bez wyrozumiałości i jakiejkolwiek litości. Mężczyzna który krzywdzi kobietę, nie jest mężczyzną ale śmieciem. Kropka.

Kobieta jest człowiekiem... ma kobiecość i Jej czułość i bierność w oddaniu siebie prawdziwemu mężczyźnie, jest piękna, bo kobiety to czułe, kochane i słodkie stworzenia, którymi może, chce i potrafi się opiekować mężczyzna, bo to jest piękne... bo to jest naturalne, dla prawdziwych ludzi. Kropka

Przecież to jest jawna parodia... każdy kto krzywdzi kobietę w ten sposób, jest śmieciem i nie zasługuje na nic poza kosą w żołądek, żeby zdychał długo i boleśnie, by móc odpokutować za swoje czyny...

Kur**... raczej mam myślenie inkwizytora... ale miłosierdzie dla ducha przed sprawiedliwość ciała. Tak mi się wydaje...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6
-1
Portret użytkownika SurvivorMan

Masz sporo racji, ale muszę

Masz sporo racji, ale muszę się wdać z Tobą w polemikę pod jednym względem... Co to znaczy że "poniżej zwierzęcia" i że "tak samo powinien być traktowany"? Tak samo, czyli jak?
Takich zachowań, jakie wykazuje pasożyt, zwany potocznie "cywilizowanym człowiekiem", nie wykazuje ani szeroko pojęte ZWIERZĘ, ani niższe formy życia...
Ludzkich zwyrodnialców nie da się porównać z żadną formą życia, a samo takie porównanie, to obraza dla świata zwierząt.
 

4
0

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika drako_tr

Witka SurvivorMan, moim

Witka SurvivorMan, moim zdaniem takie zachowania wykazują chorobotwórcze wirusy i bakterie, i należy je traktować z taką samą bezwzględnością, jak one traktują swoje ofiary...innymi słowy należy je niszczyć, wszelkimi możliwymi metodami.

1
-1

Portret użytkownika fix

Ok. A tymczasem w Pol. tablet

Ok. A tymczasem w Pol. tablet.ant. na recepte, a wiagra bez recepty. Ja rozumiem niz demograficzny, ale dlaczego faceci do wiagry maja nieograniczony dostep hmmmmm????!

Za duzo kobiety oczekuja....od panstwa.

Ps. Jesli ktos nie szanuje siebie to jego sprawa, ale to jawna dyskrymin.

1
-1
Portret użytkownika Anioł Prawdy

Członki z nato ustaliły że

Członki z nato ustaliły że policja we Frankfurcie zmyśliła sobie zmyśloną historię o niby gwałtach które miały fizycznie miejsce w liczbie mnogiej nie zliczonej.Tak to leciało Biggrin

3
-2
Portret użytkownika Anioł Prawdy

...no bo to jest ten chyba

...no bo to jest ten chyba nowy sposób google fb, do walki w internecie z fake news. A mianowicie - walenie takich kolosalnych głupot odwróconym kotem na jakieś portale, które zostaną przepisane na takie portale które w większości zajmowały się ukazywaniem absurdalnej prawdy. Chcą niczym dezinformatorzy nakadzić w portalach zajmujących się pisaniem prawdziwych tematów i komentarzy uświadamiających. A ludzie wynajdując takie głupoty będą sami sobie kadzić do ulubionych portali. Tak to leci...

2
-1
Portret użytkownika Zenek ;)

Dowcip

Dowcip

-dlaczego taka nagonka na sorosa jest obecnie?

-bo zdechł w listopadzie zeszłego roku (patrz koment u monitora).... i "ściganie" to MEDIALNA SZOPKA dla gawiedzi.... by motłoch mógł się czymś dowartościować.

 

3
0

Skomentuj