Media na świecie negują udział Niemców w holokauście i przenoszą odpowiedzialność na Polaków

Kategorie: 

Źródło: Internet

W ostatnich dniach znowu w wielu zachodnich telewizjach i gazetach rozprawiano na temat holokaustu. Przy okazji masowo stosowano pojęcie "polskie obozy śmierci". Jest to tak zwane kłamstwo oświęcimskie objawiające się uprzedzeniami rasowymi względem Polaków. Przy okazji przenoszenie odpowiedzialności za holokaust na Polaków opłaca się kilku krajom.

Przede wszystkim oburzające jest to, że o "polskich obozach śmierci" mówią sami sprawcy ludobójstwa, czyli Niemcy. Nagle okazało się magicznie, że byli oni pod jakąś okupacją niewiadomego pochodzenia wielonarodowych Nazistów, którzy ze swoimi pomocnikami Polakami wymordowali kilka milionów mieszkających w Europie żydów. Kłamstwo to było sączone powoli, ale w ostatnich latach, gdy większość  pamiętających II wojnę światową umiera, oszczercza kampania nasiliła się.

 

Nazywanie Polaków sprawcami holokaustu jest też o dziwo na rękę niektórym organizacjom żydowskim, które poprzez przeniesienie win z Niemców na Polaków, ma im umożliwić realizację planu dochodzenia roszczeń po mienie pożydowskie. Wiadomo, że łatwiej uzasadnić takie roszczenia gdy ktoś ustawia się w charakterze ofiary żądającej zadośćuczynienia od rzekomego kata. W utrwalaniu takiego wizerunku są liczni zagraniczni publicyści, z których u nas najbardziej znanym jest historyk żydowskiego pochodzenia, Jan Tomasz Gross.

Sformułowanie "polskie obozy śmierci" podoba się też propagandystom rosyjskim, którzy z lubością go używają i promują w świecie. Przy okazji uwypuklają oni los setek tysięcy żołnierzy Armii Czerwonej, wziętych do niewoli po wygranej przez Polaków wojnie z 1920 roku. Jest to oczywiście kolejne nadużycie, będące elementem rosyjskiej polityki historycznej, czyli czegoś czego Polska w ogóle nie prowadzi. Biorąc pod uwagę wcześniejsze i obecne sojusze rosyjsko-niemieckie, nie można też wykluczyć, że Rosja w kontekście promocji hasła "polskie obozy śmierci", po prostu współpracuje z Niemcami.

Tym razem jednak doszło do szokującej ewolucji kłamstwa oświęcimskiego. W Kanadzie posłużono się sformułowaniem "polskie SS". To kolejny dowód na to, że przymiotnik "polskie" wcale nie dotyczy miejsca, ale konkretnego narodu i celem tych kłamliwych sformułowań jest szaklowanie nas Polaków. Przodują w tym niestety anglosascy historycy w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych. Określenie "polskie SS" jest o tyle haniebne, że Polska była jedynym krajem nie kolaborującym z Niemcami i nie utworzono żadnej dywizji SS składającej się z Polaków.

Co innego na Ukrainie, Litwie, Łotwie czy w Estonii. Tam powstały lokalne dywizje SS i do dzisiaj "kombatanci" w nazistowskich mundurach paradują po ulicach przez nikogo nie niepokojeni. Mimo to nikt nie mówi o ukraińskim SS Galizien czy o formacjach łotewskich. Nikt nie wypomina Węgrom czy Rumunom, walki w ramach koalicji z Niemcami - za to pojawiły się kłamliwe sformułowania w stylu "polskich obozów śmierci" czy "polskiego SS".

Trzeba być ślepcem, aby nie widzieć, że celem jest uczynienie z Polaków głównych sprawców i katów ostatniej wielkiej wojny. To też próba wmówienia światowej opinii publicznej, że w międzynarodowej grupie zwanej Nazistami czy Hitlerowcami, znajdowali się Polacy. Tylko tego brakuje w całej tej niegodnej układance.

Trudno się dziwić, że w obliczu kłamstw kolportowanych przez takie media jak brytyjskie BBC, włoskie TG5, a przede wszystkim niemieckie ZDF, Polacy uznali, że tego już za wiele. Na skutek tego powstała internetowa akcja #GermanDeathCamps. Prowadzona w serwisach społecznościowych akcja ma za zadanie uświadomić ludziom na Zachodzie, że to Niemcy a nie Polacy odpowiadają za zbrodnie popełnione na okupowanym terytorium naszego kraju. Tak, tak, dożyliśmy czasów gdy trzeba to tłumaczyć. Jedyny kraj w Europie, w którym pomoc żydom była karana przez Niemców śmiercią nawet całej rodziny, teraz jest nazywany sprawcą holokaustu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)


Komentarze

Portret użytkownika TOR

 "Sformułowanie "polskie

 "Sformułowanie "polskie obozy śmierci" podoba się też propagandystom rosyjskim, którzy z lubością go używają i promują w świecie" .Proszę podaj o przykłady , bo jak na razie to tylko nasi tzw przyjaciele z Europy Zachodniej oraz "bracia" zza wielkiej wody prześcigają się w obrażaniu Polaków .

0
0
Portret użytkownika Ulvhedin

Polacy zostali ogłupieni

Polacy zostali ogłupieni przez tak zwany "zachodni dobrobyt" Zwykłego szarego człowieka nie interesuje polityka (tak oczyiście jest wielu krzykaczy którzy nic nie zrobią) i tak, aż do śmierci. Możecie się opluwać na wzajem i o to chodzi ludzią wprowadzający plan NWO. W TV widać piękne obrazki jak to amerykańscy żołnierze uczą się polskiego, ale nikt nie postawi pytania - czy to nie jest czasem koń trojański wprowadzony na nasze ziemie? Zchód od zawsze wykorzystywał naszą dobroć, pracowitość itd. oni nie mają przyjaciół tylko ich własny interes się liczy. Ja się pytam każdego z was czy macie odwage odzyskać swój kraj? czy nadal będziecie się opluwać i zastanawiać jak to było 70 lat temu. TU I TERAZ TWORZY SIĘ HISTORIA!! NIemieccki agresor poczyna sobie coraz śmielej, ale to od Nas zależy czy na to pozwolimy. - Jesteś obserwatorem czy wojownikiem? Chcesz zmian zacznij od siebie ! Ps. Największą tragedią Polaków jest to, że dali sobie wmówić, że są Niemcami (że na zachodzie jest lepiej) i wiecie co stwierdzam po latach poszukiwań, że to nie prawda.

0
0

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

Portret użytkownika 54767iru

Ze smutkiem przyglądam się

Ze smutkiem przyglądam się jak niegdyś wartościowy serwis Zmiany na Ziemi zamienia się w drugą Frondę Sad

0
-3
Portret użytkownika syriues

do dzisiejszego dnia

do dzisiejszego dnia narodniemiecki powinien i ma obowiazek splacac dlug zaciagniety krwia naszego madrego kraju.Wlasciwie to Unia jednak powstala.Mozna powiedziec ze polska przegrala.Sprzedali ja nasi politycy z sld aws po -kto wie czy nie pisu.Wyprzedaz trwa.Dlug nie jest splacany.

wedlug mnie nie musza oni nam mowic ,ze jestesmy zlodziejami,skoro ich narod sam kradl i w dodatku mordowal z przyzwoleniem mieszkancow ziem z zachodniej granicy.

Panowie i panie mogllyby spojrzec wstecz i pomyslec,ze trzeba oddac hold ludziom wymordowanym.

1
0
Portret użytkownika rochel57

Kto czym wojuje od tego ginie

Kto czym wojuje od tego ginie. Wychodzi więc na to, że poniemieckie obozy zagłady, administrowane obecnie przez polskich muzealników, nadal na Żydów czekają. I nie ma dla tych parchów innego, lepszego miejsca na Ziemi. I do tychże obozów, należy zaprosić Żydów z całego Świata. Oni się tam w genialny sposób sami zagospodarują.

0
0

rochel57

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Nie dać się oszustom

Holokaust jak powedział

Holokaust jak powedział żydowski "papież" Mendel Scheenirson (nie wiem czy dokładnie napisałem nazwę tego stwora), był zabiegiem hirurgicznym, polegającym na amputacji nóg choremu, żeby ratować mu życie. Czyli: zeby żydstwo przetrwało, trzeba było zniszczyć jego gorszą część. Żydzi urządzili holokaust żydom!!!

Poza tym holokaust to zwykły żydowski geszeft, za który ściagają pieniądze. Przyjżyjcie się temu dobrze i niedajmy się ogłupić tradycyjnym oszustom bezpaństwowym.

Wiadomo, że HItlera finansowałi żydzi z USA i Stalina też oczywiście. Chodziło u ułożenie Europy pod racice żydowskich bangsterów - i jej rabunek i NWO.

6
0
Portret użytkownika Nie dać się oszustom

Holokaust jak powedział

Holokaust jak powedział żydowski "papież" Mendel Scheenirson (nie wiem czy dokładnie napisałem nazwę tego stwora), był zabiegiem hirurgicznym, polegającym na amputacji nóg choremu, żeby ratować mu życie. Czyli: zeby żydstwo przetrwało, trzeba było zniszczyć jego gorszą część. Żydzi urządzili holokaust żydom!!!

Poza tym holokaust to zwykły żydowski geszeft, za który ściagają pieniądze. Przyjżyjcie się temu dobrze i niedajmy się ogłupić tradycyjnym oszustom bezpaństwowym.

Wiadomo, że HItlera finansowałi żydzi z USA i Stalina też oczywiście. Chodziło u ułożenie Europy pod racice żydowskich bangsterów - i jej rabunek i NWO.

0
0
Portret użytkownika ACHILES

Powróćmy do rzeczywistości.

Powróćmy do rzeczywistości. Prawie każdy kto pracował w oddziale zagranicznej firmy spotkał się z pogardliwym zachowaniem zachodnich szefów wobec „miejscowych”. Pamiętam jak w firmie pośredniczącej pracę w Niemczech i Holandii, „trener” (powinno być treser) dzwoniąc do holenderskiego oddziału firmy, śmiał się w swoim języku z nas - polskich pracowników, twierdząc, że „ci ludzie maja tyle zapału, a robią za śmiesznie niskie pieniądze”. Nie wiedział, że jedna ze stałych pracownic trochę rozumiała po holendersku.

 

Rzecz działa się w Opolu, w firmie, której nazwa jest lustrzanie podobna do znanego polskiego kabaretu szczególnie popularnego na początku lat 90-tych.

 

Powtórzę to co pisałem już kiedyś, a co będzie trudne do zaakceptowania dla Polaków, dla których USA jest druga ojczyzną:

 

Amerykanie to nie nasi bracia

 

Amerykanie pogardzają Polakami, i wszystkimi Słowianami. Pisał już o tym Władysław Łysiak w jakiejś swojej podróżniczej książce z lat 70-tych. Nie pamiętam tytułu. Gdy przeczytałem o tym (prawie 20 lat temu), byłem w szoku. Mniej więcej brzmiało to tak, że dla Amerykanów (m.in. wymienionego w książce amerykańskiego generała) jesteśmy „najgorszym ścierwem jakie chodzi po ziemi”.

 

Jak to, my Polacy, którzy jako mesjasz narodów daliśmy taką daninę krwi, nie poruszyliśmy serc i dusz świata? Czyżby wysyłanie kwiatu polskiej młodzieży z kijami i siekierami zamiast broni przeciwko Niemcom podczas powstania w 1944 roku w Warszawie, poszło na marne?

 

Amerykanie, ojcowie europejskich totalitaryzmów

 

Ponad wszelka wątpliwość wiemy dziś jedno: Amerykanie (bankowcy, politycy) wspierali rozwój bolszewizmu i nazizmu. Z całą stanowczością można twierdzić, że bez nich nie byłoby komunistycznej rewolucji i II wojny światowej: holocaustu, palonych wsi na Kielecczyźnie, a w konsekwencji zrównania z ziemią Warszawy.

 

Jeśli ktoś nie wierzy w amerykańskie finansowanie totalitaryzmów, niech zainteresuje się filmem Grzegorza Brauna „Transformacja”, gdzie te konszachty są wprost nagrane i zaprezentowane. Niech zapyta prezydentów Bushów, co robił ich ojciec i dziadek Prescott Bush przed i w czasie II wojny światowej – komu, kiedy i na co jako bankier udzielał kredytów. Źródeł jest wiele. Jak ktoś chce, niech sobie poszuka.

 

Książki Antonego C. Suttona: „Wall Street and the Rise of Hitler”, „Wall Street and the Bolshevik Revolution”- chyba jeszcze wciąż nie przetłumaczona na język polski (może ktoś to przetłumaczy społecznie, bo książka jest dostępna za darmo w Internecie), ale przetłumaczono „Źródła finansowe nazimu i komuznizmu” – autor: Pierre de Villemarest.

 

Amerykanie, banderowcy i nazistowscy mordercy

 

Ochrona i wykorzystywanie banderowców w operacji „Aerodynamic” – morderców Polaków, Żydów, ale i wielu prawych Ukraińców, zdrada Polski w Teheranie, Jałcie i Poczdamie, a później zdrada ekonomiczna w 1989 roku, (o której mówili prof. Witold Kieżun czy Stanisław Tymiński (i nie tylko oni, ale świetnie to pokazali „od środka”) poprzez „nasłanie” na Polskę międzynarodowych spekulantów – wszystko jest dziełem Stanów Zjednoczonych.

 

Amerykanie wykorzystywali nazistów i ich badania (na Żydach, Polakach i Rosjanach) przeprowadzane w Auschwitz przez dewianta Mengele. W polskim Internecie można kupić maszyny marki „Mengele” należącej do rodziny doktora. Firma zmieniła nazwę na „Lelly”. W Polsce sprzedaje się sporo ich produktów.

 

Jak nisko upadli Polacy, skoro firma Hugo Boss, projektująca mundury SS, ma swoje siedziby w Polsce. Tak samo Siemens (wykorzystujący pracę pracowników przymusowych w obozach), czy Deutsche Bank, który finansował budowę obozów koncentracyjnych.

 

Zbrodniarz Werner Von Braun, członek SS, twórca rakiet atakujących Londyn i współtwórca amerykańskiego programu kosmicznego, do dziś jest bohaterem Ameryki, choć własnymi rękami zabił ponad 200 osób!

 

Podobno oficerowi SS wystarczyło kilka kg złotych zębów zrabowanych w obozach, by wykupić się z rąk Anglików lub Amerykanów. Tymczasem sowieci od razu dawali takiemu kulę w łeb, choć złoto i tak zabierali. Jednakże Moskwa również korzystała z badań nazistowskich zbrodniarzy. Obóz Auschwitz pod nadzorem NKWD działał do 1948 roku!

 

Tyle dla amerykanów znaczy polskie cierpienie. Nie mają, i nie będą mieli do nasz szacunku. Nasze życie się dla nich nie liczy. Tymczasem Polacy negocjują umowę TTIP, która pozwali na sterowanie naszą gospodarką, prawem, żywnością genetycznie modyfikowaną...

 

Tym samym pozwalamy na powolne zabijanie polskich dzieci.

czytaj więcej, bo warto, na : 

http://romualdkalwa.neon24.pl/post/136612,amerykanie-to-nie-nasi-bracia

 

JUŻ POLAKÓW WYKAŃCZAJĄ I JESZCZE BEZ WYSTRZAŁÓW :

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wypadek-ciezarowki-amerykanskiej-armii-na-drodze-pociski-do-czolgow,709019.html

http://www.gazetawroclawska.pl/dolny-slask/a/smiertelny-wypadek-na-a18-ford-wjechal-w-ciezarowke-wojsk-amerykanskich,10085173/

http://malydziennik.pl/kolejny-wypadek-z-wojskowej-amerykanskiej-ciezarowki-w-polsce,2069.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21284800,polciezarowka-armii-usa-zderzyla-sie-z-busem-pod-zaganiem-dwie.html

http://kontakt24.tvn24.pl/polskie-drogi-sa-naprawde-dobre-ale-odrobine-za-waskie-amerykanski-zolnierz-o-kraksie,222756.html

5
-2
Portret użytkownika Kimbur

Zajęcia szkolne nie powinny

Zajęcia szkolne nie powinny rozpoczynać się 1 września lecz 2 września! 1 września powinien być dniem pamięci narodowej przypominającym o agresji Niemiec na Polskę; z tej agresji wziął i początek holocaust Żydów wykonany przez Niemców. 

2
0
Portret użytkownika Eva11

oczywiscie ,ale Polacy maja

oczywiscie ,ale Polacy maja gdzies swietowanie w imie uczczenia czegokolwiek  ..trza zarabiac mamone !

w gronie moich znajomych ,nie wszystkich ..... ,ale wielu Polakow w Dzien Niepodleglosci bralo sobie wolne i irole nie protestowali ...ale wielu Polakow nie potrzebolwala stracic dnowki ....

ludzie teraz swietuja to co ,,rzad,, im ustali ,reszte maja gdzies ...przestali walczyc i tak jest niemal wszedzie ...

choc w irlandzkich i szkodzkich pubach nadal swpiewaja - anglicy do domu ...

 

1
-1

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika ACHILES

 

 

A CZEMU TU SIĘ DZIWIĆ, ŻE Z NAS ZWIERZAKÓW ROBIĄ NA SIŁĘ, skoro niby Nasze władze sami się, nie szanują, poprzez się KUMANIE z banderowcami, którzy rzęzi dokonali niegdyś, na Naszych współobywatelach,

A MY POLACY  W WIĘKSZOŚCI, BO NIE WSZYSCY, ALE WIĘKSZOŚĆ pozwala na to tym niby Naszym pajacom u sterów władzy, zarówno tym obecnym, jak i poPRZEDNIM poWALEŃCOM, z których jeden główny powiedział nawet publicznie, JAKO HISTORYK, BĄDŹ, CO BĄDŹ, BO MA TYTUŁ PROFESORSKI Z TEJ DZIEDZINY NAUKI, że, to 

 

przecież banderowcy wyzwalali auszwitsz, więc skoro to banderowcy dokonywali, to od kogo mieli go wyzwalać, bo przecież chyba, nie od swoich esesmańskich sprzymierzeńców, podczas II Wojny Światowej, a spod okupacji Polaków, w oczach ogłupionej OPINNI MASOWEJ SPOŁECZEŃSTW ZACHODU.  

p.s Jak ktoś ma się z Nami liczyć i Nas szanować w świecie, skoro MY SIĘ SAMI, NIE SZANUJEMY, skoro na takie bluźnienie pozwalamy, plując, na mogiły bestialsko pomordowanych NASZYCH WSPÓŁBRACI, na Wołyniu ?!!!

3
-3
Portret użytkownika Ogo Pogo

Proponuję umieścic przed

Proponuję umieścic przed wejściem na teren z każdego z byłych niemieckich obozów koncentracyjnych napis NIEMIECKI OBÓZ KONCENTRACYJNY.Obok równiez tablice ze zdjęciami policji żydowskiej i informacjami  o udziale żydów w jatce swoich ziomali zwanej holokaustem.Dalej tablice z kolaborującymi Żydami.Informacje o udziale tzw.mischlingów w niemieckich siłach zbronych ,politycznych itd.Informacje o zarządzaniu w Reichsbanku skradzionym majątkiem Żydów przez Żydów Oppenheimów.Informację o odmowie pomocy dla Żydów pozostających w krajach okupowanych w tym szczególnie w Polsce przez Żydów amerykańskich.O finasowaniu przez Żydów budowy wszystkich autonomii żydowskich zwanych gettami i to bynajmniej nie z przymusu.Nazwiska  wszystkich żydowskich szmalcowników i kapusi.Nazwiska wszystkich żydowskich zbrodniarzy kierujących terrorem bolszewickim po 1945 roku.....

4
0
Portret użytkownika sceptyyk

Wniosek z tego jest tylko

Wniosek z tego jest tylko jeden: zlikwidować pozostałości po obozach koncentrcyjnych lub ogłosić takowy projekt. A wtedy, żydostwo które z tzw holokaustu, uczyniło sobie kolejną religię, posra się w gacie i odpuści.

8
0
Portret użytkownika janina

Ludzieee czy wy

Ludzieee czy wy zapomnieliscie na jakiej zasadzie Polska weszła do UE.???? Na kolanach, z zawiązanymi oczami i zakneblowanymi ustami, zgodziła sie robic laske każdemu, zgodziła sie zniszczyć własny przemysł,gospodarke,banki, media,zgodziła sie wypędzić z Polski 6 milionów młodych zdolnych Polaków i Polek........ co i teraz macie pretensje do okupantów ,że robią co chcą?????????? Dali Polakom jałmużnę,żeby nie zdechli z głodu, żeby byli niewolnikami we własnym kraju, żeby zapierda...li na właśnie niemców,amerykanów, francuzów i innych okupantów.Teraz to juz klamka zapadła,Polacy  nic,ale to  nic nie moga zrobić, bo nawet gdyby byli waleczni to PIS sprowadził żandarma -wojska amerykańskie ,które szybko zrobia porządek, oni są bezwzględni, nie cackali sie  z nikim mordując kilka milionów kobiet ,mężczyzn ,dzieci   na swoich wojnach stabilizacyjnych.  I jak będziemy podskakiwać to z nami zrobią to samo.!!!!!!!!!!!!!!!!

4
-1
Portret użytkownika  kuba9131

Najbardziej na oczernianiu

Najbardziej na oczernianiu Polaków zależy Niemcom, ponieważ tracą swoje wpływy w Polsce. Drugim krajem któremu zależy na oczernianiu Polaków jest Rosja, ponieważ chcą żeby Polska była kojarzona za zbrodnie których nie popełniła co Rosji będzie na ręke, jest to swoista zemsta Rosji po prostu. Wiele krajów zachodnich niestety kupuje tą propagande.

1
-1
Portret użytkownika FOL

Zaczać walić pozwy o

Zaczać walić pozwy o odszkodowania po 100 mln $ od takich  gazetek i zaraz oducza sie propagandy. Poza tym należy zacząć mowić " Nazistowskie Niemcy" czy "Hitlerowskie Niemcy" , przy każdej nadarzającej się okazji.

3
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Dokładnie. Jeżeli nie pomaga

Dokładnie. Jeżeli nie pomaga retoryka międzynarodowa jest jeszcze międzynarodowy sąd w Strasburgu. Mamy tyle niezbitych dowodów, że były to niemieckie obozy. Jednak jeszcze jedno. Za zagładę żydów odpowiedzialność ponoszą wszystkie narody Europy i nie ma tu niewinnych. Transporty organizowane były przez obywateli różnych krajów. Transporty szły z całej Europy ze wschodu, z zachód, z północy, z południa a  największą odpowiedzialność za swój los jednak ponoszą sami żydzi. Jest w bibli napisane tylko nie pamiętam gdzie. Jezus mówi do narodu żydowskiego. Jeżeli nie będziecie postępować zgodnie z wolą Boga ani jedno nasienie z ludu Abrachama nie doczeka mojego ponownego przyjścia. Była to wyrocznia, która niestety spełniła się na oczach naszych dziadków. Ile złego musiał naród żydowski w tamtym czasie wyczyniać, że aż tak został znienawidzony? Przecież gdyby błogosławili innych, byli dla innych ludzcy karma by do nich nie wróciła. Musieli wiele złego naczynić w okresie międzywo-wojennym a nawet w czasie pierwszej wojny światowej, że taka aż karma do nich wróciła. Gdyby postępowali słusznie to przecież byli by wywyższeni a nie poniżeni. Ciekawe dlaczego dziś właśnie nie mówi się, że to egoizm i skąpość żydów doprowadziła do kryzysów ekonomicznych przed pierwszą i drugą wojną światową a zwłaszcza skąpość niektórych rodzin. Możemy tak sobie wypunktowywać i pogłębiać podziały albo poprostu skończyć z tym wytykaniem. Wolałbym by ludzie sobie wybaczali. Hitler nie potrafił wybaczyć pierwszej wojny światowej i wybuchła druga. Jeśli nie zapomimy o drugiej i będziemy dalej robić podziały wybuchnie trzecia.

2
0
Portret użytkownika NS69

Widać że posłuchałeś dobrej

Widać że posłuchałeś dobrej rady i zaczołeś leczenie, bo da się jakoś to przeczytać co napisałeś...ale biblią lepiej się nie podpieraj w komentach...albo przygotuj się lepiej, żeby nie narażać się krytkę..

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Wiele osób powtarza to samo,

Wiele osób powtarza to samo, że to jest jakaś nagla zorganizowana akcja z różnych panstw ! Ktoś sypnął kasą i Niemcy mają być wybielani a Polacy oczerniani ! To kara za to że w Polsce nie rządzi partia folksdojcza ! Pewne grupu szwabów dostają szału że będą musieli płacić podatek od supermarkietów którego nie płacili od 20 lat oraz za to że Polska zablokowała rurociąg energetycznego ribentropa i mołotowa !!!! Podatek od markietów to są grube miliardy euro ! Szkoda tylko że rząd nie naciska na szybszy wynik sądu UE o tym by podatki od supermarkietów wkońcu można było pobierać bo haken junkers bezczelnie zablokował ten podatek ! Ten atak czarnych magików od szwabskiego NWO jest niebezpieczny ! Musimy zawsze się modlić do miłosierdzia Jezusa super Zbawiciela Polski i Świata o łaskę byśmy się nie dali szwabom i innym eNWOwcom ! "Mahomet był przywódcą politycznym i wojownikiem. Na zdobytych terenach założył własne państwo, w którym wprowadzał islam jako religię państwową. […] Celem wyznawców islamu jest stworzenie globalnej wspólnoty, w której obowiązuje szariat, czyli prawo koraniczne. Pytany o cywilizacyjne przyczyny radykalizacji islamskich przybyszów ks. Mazurkiewicz zauważył, iż „muzułmanie odbierają Europę prościej niż my. Dla nich Europa jest chrześcijańska, przynajmniej w swych korzeniach. Jednocześnie widzą Europę, w której legalizowane są: aborcja, eutanazja, związki jednopłciowe i adopcje dzieci przez takie pary, wynajmowanie surogatek itp".Zdaniem duchownego „oni czują do niej niechęć i raczej – z pewnym poczuciem wyższości moralnej – myślą: kiedyś przyjdzie tutaj islam i zrobi porządek”.Także kryzys demograficzny jaki przeżywa Stary Kontynent muzułmanie, w opinii ks. Mazurkiewicza, postrzegają jako szansę dla siebie, gdyż „oto zwalnia się dla nich miejsce”„Połączenie poczucia cywilizacyjnej niższości z poczuciem moralnej wyższości stanowi mieszankę wybuchową. Powoduje otwartość na radykalizację, która często przychodzi z zewnątrz. [ …] Trzeba patrzeć na to, czyjemu wpływowi podlega wspólnota muzułmańska. Jest tzw. Państwo Islamskie, są wojny, Arabia Saudyjska – to czynniki zewnętrzne” – mówi duchowny.": http://www.pch24.pl/muzulmanski-apetyt-na-europe--kiedys-przyjdzie-tutaj-islam-i-zrobi-porzadek,49114,i.html#ixzz4XFQAEUPI

4
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika FOL

Zamiast się modlić do Jezusa,

Zamiast się modlić do Jezusa, może lepiej warto zaczać postępować według jego nauk, bo jka narazie wiekszość ludzi "modli się słowami" zamiast czynem

0
0

Skomentuj