Media sugerują, że elity mogą wstrzykiwać sobie młodą krew aby żyć dłużej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Choć poszukiwania eliksiru młodości trwają, naukowcy najwyraźniej już wiedzą co należy zrobić aby zapewnić sobie zdrowie, dodatkowe siły witalne i spowolnić proces starzenia. Metoda jest skuteczna, co zostało potwierdzone podczas eksperymentów, przeprowadzonych przez firmę Alkahest. Wystarczy wstrzyknąć sobie do organizmu młodą krew.

 

W pierwszej kolejności warto zadać pytanie komu najbardziej zależałoby na długowieczności - młodym osobom, które dopiero co pojawiły się w tym chorym systemie i już muszą zaciągać pożyczki? Czy może starym bogaczom, którzy zajmują się jedynie powiększaniem swojego majątku i władzy, a naszą planetę traktują jedynie jak grę planszową?

 

Od lat dużo mówi się o badaniach nad wydłużeniem ludzkiego życia, lecz stosunkowo rzadko przedostają się informacje sugerujące, że niektóre metody są już tak naprawdę stosowane. Stwierdzenie takie padło ostatnio na kanale Tonic, który zajmuje się tematyką medycyny i zdrowia i należy do magazynu Vice. Zasugerowano, że starzejące się elity mogą wstrzykiwać sobie młodą krew aby wydłużyć sobie życie.

Podobne stwierdzenie padło kilka miesięcy temu z ust dziennikarza. Jeff Bercovici przeprowadził kilka wywiadów z osobami powiązanymi z Doliną Krzemową, znaną jako centrum amerykańskiego przemysłu tzw. nowych technologii. Wyraził wręcz obawy, że krew młodych ludzi może być sprzedawana na czarnym rynku.

"Rozpowszechniane są plotki, że w Dolinie Krzemowej, gdzie nauka zajmująca się wydłużaniem życia jest popularną obsesją, różne zamożne osoby ze świata technologii zaczęły już praktykować parabiozę, wydając dziesiątki tysięcy dolarów na procedury i młodą krew, oraz powtarzanie tych czynności kilka razy w roku" - powiedział Bercovici.

Choć może wydawać się to zaskakujące, lub wręcz szokujące, podobne praktyki były stosowane już w przeszłości. Wspomina o tym dr Richard Sugg z Durham University, który prowadził dogłębne badania w sprawie tzw. gnijącej medycyny (z ang. corpse medicine).

"Ludzkie ciało było powszechnie stosowane jako środek terapeutyczny - najbardziej popularne zabiegi dotyczyły mięsa, kości i krwi. Kanibalizm miał miejsce nie tylko w Nowym Świecie, jak powszechnie sądzono, lecz także w Europie. Jedną rzeczą, o której rzadko uczymy się w szkole, choć jest to udokumentowane w literaturze i tekstach historycznych z tamtych czasów, jest to, że Jakub I Stuart odrzucił gnijącą medycynę; Karol II Stuart stworzył własną gnijącą medycynę; a Karol I Stuart zaangażował się w gnijącą medycynę. Wraz z Karolem II, do wybitnych użytkowników lub lekarzy zalicza się Franciszka I Walezjusza, chirurga Elżbiety I Tudor - Johna Banistera, Elżbietę Grey - hrabinę Kent, chemika i fizyka Roberta Boyle'a, lekarza anatoma Thomasa Willisa, Wilhelma III Orańskiego oraz Marię Teck." - twierdzi Sugg.

Tak się składa, że Karol, książę Walii i następca tronu Wielkiej Brytanii wyznał w 2011 roku, że fakty genealogiczne wskazują na jego związki z Władem Palownikiem, Władcą Wołoszczyzny. Był okrutnym tyranem a według legend, miał gotować ludzi żywcem, nabijać kobiety na pal i pożywiać się krwią swoich ofiar. Otrzymał przydomek "Drakula", gdyż jego ojciec, Wład II Diabeł, był członkiem Zakonu Smoka. To taka ciekawostka.

 

Oczywiście nikt nie wskazuje palcem na osoby, które miałyby dziś wstrzykiwać sobie krew młodych ludzi aby zapewnić sobie długowieczność. Jednak badania naukowe wskazują, że młoda krew faktycznie odmładza. Zaś z plotkami jest bardzo różnie - skoro niektórzy sami przyznają się do zażywania młodej krwi, widocznie coś jest na rzeczy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

żeby zachować długowieczność

żeby zachować długowieczność nie trzeba wcale przewalać sobie krwi. Wystarczy jeść dwa jajka na miękko dziennie i problem rozwiązany. Do tego dorzucić pomarańcze jedną dziennie i mamy dostarczone do organizmu duże ilości żywego białka i żywych witamin. Nie wiem o co takie halo? Szukanie dziury w całym? Wiecie, że przetaczani sobie krwi wiąże się z wielkim ryzykiem np. złapaniem jakiś chorób a nawet i raka więc nie wierzcie w cuda. Prędzej przetłaczana krew was zabije niż pomoże. Oglądałem kilka osób co na jajkach i pomarańczach dożywają do 120 lat a poza tym najnowsza medycyna daje nam kolejnego kopa w długowiecznoć. Poza tym jest jeszcze wiara, wiara w Boga żywego i modlitwa tak jak robią to buddyści i metodyści wtedy wszystko się domyka. Za 20 lat średnia wieku dużo się wydłuży i osiąganie wieku 120- 130 będzie standardem. Więc jeśli wierzycie w dlugowieczność wystarczy chcież żyć i nie poddawać się a czekać na kolejne sukcesy medycyny. Nikt nie chce być wampirem i sobie wstrzykiwać krew dzieci. to bzdura. /nie wierzcie w takie rzeczy. http://archekracja.blog.pl/ zapraszam tu poznaj ustrój który ci zapewni długowieczność, Chcę założyć partię BLUE Bardzo Lubię Unię Ekonomiczną by żyło się w Polsce lepiej i żebyście chcieli żyć. Bo żeby żyć długo najpierw trzeba chcieć żyć długo a dopiero później szukać rozwiązań, które pomogą. Przetaczanie krwi to złe rozwiązanie i tylko przez to płakać będą osoby co sobie to robią. 

5
-5
Portret użytkownika Medium

Odnoszę wrażenie, że

Odnoszę wrażenie, że podejrzewasz tutaj obecnych, potwierdzających zjawisko opisane w komentowanym artykule, za aspirujących do stosowania tej metody u siebie. Może i masz rację, że ktoś byłby chętny pokusić się na to. W końcu wszyscy jednak zgodnie piętnujemy te praktyki.

2
0
Portret użytkownika MiamiVibe

Mojeimię44, a ja z kolei nie

Mojeimię44, a ja z kolei nie ufam nowoczesnej medycynie i nigdy nie zaufam, bo to podwykonawca koncernów farmaceutycznych, z zasadą że wyleczony pacjent to stracony klient. Dlaczego sądzisz, że przetaczanie tej krwi jest takie niebezpieczne ? Przecież dla wyznawców diabła to się odbywa przy pomocy urządzeń, które zwykłemu człowiekowi nawet się nie śniły, więc ci kanibale niczym nie ryzykują...

5
0
Portret użytkownika Robaczkowa

Jakie 12 helis DNA?  Ludzie o

Jakie 12 helis DNA?  Ludzie o czym wy bredzicie! To tak samo jak gadać o płaskiej Ziemi . Liczba helis się nigdy nie zmienia. Pewne geny ,,mogą być uaktywnione" przez zmiany w środowisku. Czyli organizm może  nagle zacząć je wykorzystywać i tyle. Jestem biologiem i nie mogę tego czytać!

2
-1
Portret użytkownika Antychryst666

Twuj nie ty nie wirzysz w

Twój nie, ty nie wierzysz w teorie spiskowe .Więc ty nigdy tego nie uzyskasz za mała wyobraznia.Przykro mi bardzo.Fizyka Kwantowa jest przyszłoscią  Ludzi czy komus się to podoba czy nie!

0
0
Portret użytkownika Medium

Słyszałam doniesienia, że

Słyszałam doniesienia, że ongiś żyli ludzie posiadający 12 helis DNA, a ci którzy chcieli uczynić z Ziemi planetę wiezięnną zminimalizowali tę liczbę do niezbędnego minimum.

Oczywiście to są tylko przekazy, a nie jakieś aktualne badania.

2
-1
Portret użytkownika Nicco

I popijać sobie Yerbe Mate

I popijać sobie Yerbe Mate bogatą w Witaminy (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C), Makroelementy (Magnez, Potas, Wapń, Fosfor, Sód) czy Mikroelementy (Żelazo, Cynk). Przede wszystkim nie jest ona z USA, czy UE.

5
-1

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Portret użytkownika NEO 13

Za 20 lat to My bedziemy

Za 20 lat to My bedziemy forever young .... bo starości nie doczekamy 

no chyba że razem wszyscy , te kilka miliardów ludzi , wezniemy sprawy w swoje ręce a nie sie słuchali dziadków po przeszczepach ...

2
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Pisałem o tym. W UE znikło,

Pisałem o tym. W UE znikło, przepadło, wyparowało 10.000 tyś dzieci uchodźców w samym 2016. TO BYŁY ZAREJESTROWANE DZIECI TAKIE Z PAPIERAMI NA LEGALU. Do tego w samej szwabii brakuje znikło lub gdzieś przepadło 300.000 tyś dorosłych uchodźców w 2016 roku. Cały ten cyrk z uchodźcami zaczął się kilka miesięcy po tym jak najbardziej zbrodniczy koncern chamiczno-farmaceutyczny na tej planecie czyli IG-FARBEN (obecnie chyba BASF) ogłosił że wynaleźli i opatentowali tanią metodę zezwalającą rozpuścić człowieka do formy brei białkowej użytecznej w przemyśle farmaceutycznym lub w hodowli trzody. Trzeba pamiętać że ten specjalny wybrany gatunek nie piecze przenigdy 1 pieczeni na 1 ogniu. Prawdopodobnie eksploatacja ofiar jest 3 stopniowa.

PS

Przy okazji wspomnę o ''drobnostce'' proszę to zauważyć i przynajmniej spróbować zrozumieć. ''Oni'' (elity) nie są zainteresowani zdrowym trybem życia, czyli wydłużeniem życia poprzez wyrzeczenie spraw ziemskich, post i ascezę. To pasożytniczy obcy gatunek przywleczony z kosmosu, oni potrzebują dowalić sobie kolejne ''lekarstwo'' Podam przykład. Michnik był umierający, rak płuc w 2015, szybko pojechał do szwabii olał chemioterapię i poddał się tzw ''terapii genowej.'' Wiecie co to takiego? W terapii genowej używa się wyciągu z wyskrobanych płodów ludzkich. To dlatego skrobanki są tak potrzebne żydo-lewactwu, to jest świetny biznes dla koncernów farmaceutycznych. Przypatrzcie się w tym świetle tym lewackim kobietom tzw obrończyniom godności... one chcą być za darmo wyskrobane. To dopiero heca. Myślę, że obrońcy aborcji biorą sporą kasę za swoje poświęcenie w szerzeniu zła, głupoty i nieludzkich praktyk.

8
0
Portret użytkownika keri

Na stronie  http://www

Na stronie  http://www.poltransplant.org.pl

z której bierze się formularz, aby zastrzec kradzież swoich narządów,

jest napis:

CENTRALNY REJESTR NIESPOKREWNIONYCH POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU I KRWI PĘPOWINOWEJ.

Kto może być dawcą krwi pępowinowej? Matka, która straciła krew przy porodzie? Raczej by się nie zdecydowała.

1
-1
Portret użytkownika fix

To straszne co piszesz.

To straszne co piszesz. Przypomina mi to o tzw. Chorobie wscieklych krow ( zwierzeta dokarmiano swinstwem cos w stylu kani...). 

Temat aborcji to ciezki temat, jednak kazda kobieta powinna miec prawo do decyzji. 

Drakulom mowimy stanowcze NIE

 

 

3
0
Portret użytkownika inzynier magister

Może to mieć też związek z

Może to mieć też związek z tymi działaniami ! Po nich można się spodziewać wszystkiego !

http://3obieg.pl/komorki-macierzyste-czy-wyksztalcone-organy#comment-1073215

To jest wysoce prawdopodobne biorąc pod uwagę to co robię elity NWO z ludzmi i z ich planami usmiercenia większej części ludzkości ! To wszystko jest przez nich robione, nawet jak wielu ludzi w to nie chce wierzyć ! Jezus, Duch Święty i Maryja Dziewica to nasza nadzieja i szansa na wolność przed złem z ich strony ! Pan Krajski mówi o nich w tym filmie, że oni są chorzy na umyśle i bardzo niebezpieczni bo kłamią w każdej sprawie !

https://www.youtube.com/watch?v=9L1k4qfOGVo&t=186s

To co wyprawiają w sejmie to jest jakiś skandal, oni chcą nas okraść do końca ! nie mają żadnych zachamowań, są nieobliczalni, są zagrożeniem dla nas wszystkich !

8
-5

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika NEO 13

Ostatnie zdanie tego ,,

Ostatnie zdanie tego ,, kretyny'' powinno brzmieć ;

Nie pozwolimy aby Polscy żydzi polską rządzili 

- niestety , Kalkstein ( kaczyński ) pis inny obóz ,ale ten sam szef ( na jajach;-))

PIS PO - takie same zło ... a myslałem że ....... nie ;-P

3
-1

Strony

Skomentuj