Osoby, które stwarzają największe zagrożenie dla ludzkości

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ci ludzie są odpowiedzialni za polityczną korupcję. To oni stoją za niszczeniem naszej planety i to oni zrobili z nas ekonomicznych niewolników. Niczym w teatrze kukiełkowym, pociągają za wszystkie sznurki, a pacynki wykonują ich wszelkie, nawet najbardziej poniżające polecenia. Narzucają melodię, do której inni mają tańczyć. Nadszedł czas, by świat poznał ich nazwiska.

 

 

W związku z panującym obecnie zamieszaniem wokół kandydatów na prezydenta USA, łatwo jest przeoczyć, kto tak naprawdę jest odpowiedzialny za cały ten chaos. Duża część współczesnego krajobrazu politycznego, który kształtował się przez ostatnie 100 lat (albo i dłużej), jest kontrolowana przez niewielkie grupki, skupiające w sobie zamożne jednostki i ich rodziny, dla których jedyną ważną osobą w życiu, jest ta stojąca po drugiej stronie lustra. Dzięki politycznym i ekonomicznym machinacjom, udało się im w przeciągu lat, zbudować swoją fortunę, która niczym perpetum mobile stale przynosi kolejne, coraz większe zyski.

 

Zarządzają korporacjami, zanieczyszczającymi naszą planetę i wykorzystującymi nas wszystkich. Są właścicielami banków, które zrobią wszystko, abyśmy mieli u nich dług, dzięki czemu będą mogli na każdym kroku, okazywać nam swoją przewagę. Politycy i siły policyjne, rzekomo służące całemu społeczeństwu, na ich polecenie, obniżają komfort naszego życia i bezustannie osłabiają demokrację. 

 

Nie ma znaczenia to, gdzie żyjecie. Ci ludzie działają na szkodę wszystkich z nas. Jedyne, czego pragną, to jeszcze większa władza i wpływy, tak aby móc kontrolować każdy aspekt naszego życia. Nadszedł czas, aby rzucić trochę światła na te mroczne postacie.

Rockefellerowie

Rockefellerowie są prawdopodobnie jedną z najszkodliwszych rodzin w historii Ameryki. J.D. Rockefeller, pierwszy bilioner w historii USA, poprowadził kampanię, mającą na celu zdyskredytowanie naturalnych lekarstw i zastąpienie ich, sztucznie stworzonymi środkami farmaceutycznymi, których produkcję oczywiście sfinansował. Wspólnie ze swoimi potomkami, doprowadził do powstania instytutu Tavistock, na którym nauczano psychoanalizy Freuda, tak aby można było wywierać wpływ na opinię publiczną. Absolwenci uczelni mieli później zapewnioną pracę w mediach, polityce bądź dużych korporacjach, gdzie w praktyce wykorzystywali zdobytą wcześniej wiedzę. David Rockefeller, jedyny żyjący wnuk J.D. Rockefellera, kontynuuje obecnie mroczne dziedzictwo swojej rodziny. Jego plan to utworzenie rządu światowego, co w praktyce zapewniłoby elitom nieograniczoną władzę nad naszą planetą.

Henry Kissinger

Ciężko znaleźć zbrodniarza wojennego, mogącego dorównać dokonaniami Kissingerowi. Nie może być więc zaskoczeniem, że od 1954 roku jest jednym z najbliższych przyjaciół Davida Rockefellera. Kiedy za rządów Richarda Nixona, pełnił funkcję sekretarza stanu, był odpowiedzialny m.in. za krwawą jatkę w Chile, bombardowanie Kambodży czy miliony zabitych w Wietnamie. Jednakże, dzięki swoim licznym znajomościom i wpływom, zamiast trafić do więzienia, został nagrodzony Pokojową Nagrodą Nobla. Decyzja była tak skandaliczna, że kilku członków komisji Nobla zrezygnowało ze swojej funkcji. Kissinger do dziś aktywnie działa w polityce, jako że pełni funkcję doradcy dla Hillary Clinton oraz Baracka Obamy.

Larry Summers

Summers pełnił kluczową rolę w administracji Billa Clintona, gdzie zajmował się polityką ekonomiczną oraz pełnił funkcję sekretarza skarbu. Poprzez uchylenie Glass-Steagall Act, był odpowiedzialny za deregulację amerykańskiego systemu finansowego, co w dłuższej perspektywie doprowadziło do kryzysu ekonomicznego w 2008 roku. Summers, wraz ze swoją świtą, zmusił większość państw na świecie do podpisania Porozumienia w Sprawie Usług Finansowych. Jedynym krajem, który odmówił była Brazylia, którą, co ciekawe, kryzys w 2008 roku oszczędził. Summersowi zależało na doprowadzeniu do kryzysu, ponieważ wiedział, że skorzystają na tym banki, z którymi współpracował.

George Soros

Soros wzbogacił się, dzięki manipulowaniu walutami i doprowadzaniem do kryzysów w Wielkiej Brytanii i Azji. Bardziej znany jest jednak z finansowania polityków oraz machinacji, które wpłynęły na problemy Europy z uchodźcami. Soros jest też podejrzewany o manipulacje przy wyborach, jako że znane są jego silne powiązania z kilkoma firmami, produkującymi maszynki do głosowania. W wielu z nich wykryto występowanie usterek, a nawet możliwość zmiany głosów. Podobnie jak Rockefellerowi, zależy mu na utworzeniu rządu światowego, nie licząc się z ewentualnym naruszaniem suwerenności poszczególnych państw.

Rothschildowie

Rothschildowie prawdopodobnie są najbogatszą rodziną na świecie, więc nie jest zaskoczeniem, ze ich oślizgłe macki sięgają do większości banków na świecie. Są odpowiedzialni za szerzenie syjonizmu, rasistowskiej ideologii, której sprzeciwia się wielu Żydów, co doprowadziło do licznych wojen na Bliskim Wschodzie. Rothschildowie posiadają tak ogromne wpływy w polityce, że nawet Hillary Clinton błagała ich o przebaczenie, w jednym z ujawnionych ostatnio maili. Nie ma wątpliwości, że ta rodzina jest w stanie zniszczyć ekonomicznie każdy kraj, który nie będzie postępował zgodnie z ich wytycznymi.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (11 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Zna ktoś z was imię demona

Zna ktoś z was imię demona jaki wygląda jak chrząszcz z duża ilością odnóży na pancerzu..... Znaczy nie rąk ale czegoś wyglądajacego jak one.

 

thx

1
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

A wiecie dlaczego te kurwy

A wiecie dlaczego te kurwy jeszcze żyją i nikt nie pokusił się na odstrzał tych kreatur?

Nie dlatego, że maja taką super ochronę, ale dlatego, że kundle się ich boją i czują szacunek do ich pozycji... Zasłużyliśmy sobie jako ludzie na to, że tak nas traktują!

5
-2
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Mylisz się okrutnie. Mają

Mylisz się okrutnie. Mają ochronę wyższego rzędu. Oglądnij zdjęcia albo filmki YT z spotkań Putina i Obamy. Pojawia się zawsze na tych filmach taki żałośnie wyglądający niechlujny koleś z wyłupiastymi oczami i przewieszoną przez rozpiętą marynarkę babską torebką. Wygląda jak cieć, a to wojskowy jasnowidz i telepata. (Jasnowidz to nie prorok z żydowskich bajeczek.) Prawdziwy widzący (jasno widzi rzeczy) widzi energię oraz to gdzie powadzą włókna (linie) niewidoczne z poziomu matrixa. Taki ochroniarz energetyczny. Tłumaczyć szczegółów nie chcę bo jak widać, zwykle kończy się to rzucaniem pereł wieprzom do chlewika.

3
-4
Portret użytkownika Antychryst666

No to chyba że sam siebie

No to chyba że sam siebie manipuluje za sprawą swojego umusłu.Życie przyszło z Nieba(Kosmosu)z tamtąd też nadejdzie Zagłada tegoż owego Życia.Dziekuję.Pozdrawiam.

0
0
Portret użytkownika Medium

Dokładnie ten film! Masz

Dokładnie ten film! Masz wyśmienitą pamięć, gratuluję!

Ten podział ludzi na "ciepłych" i "zimnych" ma jakieś praktyczne znaczenie? Czy on pozwala wyciągać jakieś głębsze wnioski?

Rozróżnisz, czy człowiek na zdjęciu jest żywy czy martwy i jaką ma naturę?

2
-1
Portret użytkownika Akamai

Droga koleżanko,

Droga koleżanko,

określając Gilada przymiotnikiem "ciepły" miałem na myśli jego orientację seksualną Smile

A co do pozostałych pytań, to tak.

3
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Kimbur

Według mediów i prasy

Według mediów i prasy niemieckiej, w tym polskojęzycznej, największe zagrożenie stwarza Jarosław Kaczyński. Na miejscu drugim są grupowo Polacy.

1
-3
Portret użytkownika Akamai

Słuszna inicjatywa. 

Słuszna inicjatywa. 

Trzeba ujawniać i publicznie piętnować te kanalie. Niewielu ludzi wie, że to właśnie oni, a nie politycy, stoją za cierpieniem i śmiercią milionów osób. Że to oni kreują wojny, choroby i niedostatek. 

Nie pozwólmy by pozostali anonimowi. Bo na tym właśnie najbardziej im zależy.

6
-1

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Cyryl

Światem rządzą upadli

Światem rządzą upadli aniołowie na czele z Lucyferem. Najpotężniejszym człowiekiem na naszej planecie, któremu poglegają Rothschildowie, Rockefellerowie i inni..... to papież obecnie jezuita Franciszek. Jezuici to najpotęzniejsza organizacja która trzęsie państwami.

Ale prawda jest taka, że władza papieża i ludzi w powyższym artykule opiera się na poparciu upadłych aniołów.

Szef UE Jean-Claude Juncker opowiada o UFO w parlamencie europejskim

https://www.youtube.com/watch?v=YPuwWZKmdQc

Oto cała prawda prosta brutalna i banalna. Pomyślmy zakon templariuszy, piewsi bankierzy którzy trzęśli państwami szybko zostali zlikwidowani przez papieża i króla Francji przy pomocy armii.

Gdyby tych ludzi nie chronili upadli aniołowie i demony to szybko by oni gryźli piach a ich majątki szybko by zostały przez państwo skonfiskowane tak jak to miało miejsce w przypadku Templariuszy.

 

 

4
-2
Portret użytkownika Alien1974

Zgadza się, trafiłeś w punkt.

Zgadza się, trafiłeś w punkt. Tylko szefem upadłych aniołów nie jest Lucyfer a Szatan, nazywany przez JEZUSA CHRYSTUSA "księciem tego świata'. Wszystko jest w Biblii, a że wiekszość ludzi nie rozumie Biblii, PAN BÓG zesłał ludziom Pocieszyciela - Piotr Pocieszyciel, Mesjasz naszych czasów. 

2
-1
Portret użytkownika Antychryst666

Jestes nienormalny to żydzi

Jestes nienormalny to żydzi szukają frajera jedną istotę najlepiej Bogu Ducha winną żeby odpowiedziała za całe ZŁO to nie przejdzie .Bo każdy za siebie odpowiada i indywidualnie zostanie rozliczony.Własnie ci najgorsi przychodzą pod płaszczykiem Aniola Swiatłosci i mówią o pokoju, końcu wojen ,poszanowaniu życia,wolnosci.A potem nagle nadchodzi Zagłada.Dlatego nie wierze w nic związanego z żydami bo wszystko z nimi związane jest nieczyste.I pod końec tej wędrówki zwanej życiem drogi Polaka i żyda się rozchodzą.My Polacy idziemy do Raju a oni na zatracenie(smierć wiecznom).Dlatego wpadli w kurwice zobaczyli co się stalo i że przegrali zanim zaczeli .Iluzja została rozbita i już nie działa.Dlatego teraz w rozpaczy i żeby zabrać wszystkich ze sobą mogą nawet wywołać Wojnę i zniszczyć Ziemię.Ignorwaći ich i olewać ciepłym moczem a że cos tam sobie robią to niech robią już niedługo.A potem Sajonara,Vaya Condios Amigos.

"Do zobaczenia panie Kowalski a pana panie Ichtenbaum Żegnam"

3
0
Portret użytkownika Alien1974

Tak, zgadza się tylko, że

Tak, zgadza się tylko, że Żydzi są w każdym narodzie, choć wyznają inną religie. Franciszek też jest Żydem, choć może nie wie o tym, bo urodził się jako Chrześcijanin. 

2
0

Strony

Skomentuj