Tajemniczy kosmiczny obiekt za miesiąc zbliży się do Ziemi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Tajemniczy obiekt będzie przelatywał nad Ziemią w następnym miesiącu. Jego charakterystyka jest tak niezwykła, że nawet najwspanialsze umysły z NASA nie potrafią dokładnie określić, z czym mamy do czynienia.

 

 

 

Obiekt, nazwany roboczo 2016 WF9, został dostrzeżony 27 listopada 2016 roku, dzięki prowadzonemu przez NASA projektowi NEOWISE. Naukowcy działający na rzecz tego projektu uważają, że obiekt może mieć nawet kilometr szerokości. Według przewidywań, najbliżej Ziemi znajdzie się 25 lutego. Dystans od naszej planety do przelatującego zjawiska wyniesie wtedy około 51 milionów kilometrów.

 

Obiekt powoduje niemałe zamieszanie wśród naukowców NASA, jako że nie potrafią oni określić, czy jest to kometa, czy może asteroida. Zgodnie z wiedzą powszechną, asteroidy są raczej skaliste i bardziej metaliczne, podczas gdy komety są pokryte lodem. Nasz obiekt wydaje się być ciemny, co powinno wskazywać, że jest to kometa. Jednakże brakuje mu charakterystycznego dla komet gwiezdnego pyłu oraz gazowych obłoków. Te niejasności wpływają także na to, że nie można ustalić źródła pochodzenia obiektu.

 

Nieznany przybysz będzie widoczny z półkuli północnej, podczas pierwszego tygodnia 2017 roku, w godzinach przed wschodem słońca. Dostrzeżenie go będzie możliwe za pomocą dobrego sprzętu oraz przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak zachmurzenia).

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika szaNata

Eeee to pikuś. Gorzej by było

Eeee to pikuś. Gorzej by było gdyby ziemię rozp... No bo trzeba bu ją pozlepiać, dom od nowa budować, płot, zasiać trawe ...  A tak to wystarczy szklarnie nad domem postawić i włączyć chłodzenie Biggrin

2
0
Portret użytkownika Au

A skąd wiesz byłes tam

A skąd wiesz byłes tam .Chlopaki nie Płaczą -"Mówiłes że nazywasz się Keller,Tak tak dużo mówiłem.Nie wszystko jest takie na jakie wygląda.A oczy czasami nas zwodzą fatamorgana,iluzja optyczna ,halo.

1
0
Portret użytkownika Antychryst666

Nie widziałem w sennym

Widziałem w sennym przekazie od Stwórcy na lini czasu potem zaprzestał ze mną komunikacji,bo co kurwa nic miał mi pokazać!Nie wiem kiedy wiem jedynie że od strony słonca nadleci a impakt był widzoczny na szerokosci 2000km od strony zachodniej.Dzień był słoneczny ładna pogoda lato chyba lipec-sierpień.Więcej nic nie wiem tyle pamiętam tylko.Wyglądalo to jakby Słońce wstawało tylko na całym horyzońcie.Mega widok a budowle ludzkie walily sie jak domki z kart ,fala uderzeniowa pedziła z zawrotną prędkoscią ale trudno mi oszacować z jaką.Jak się dowiem czegos więcej to nie omieszkam napisać.Dziękuje pozdrawiam a raczej żegnam.Nic nie przeżyje!!!

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ojatam, oj tam,,, to tylko

Ojatam, oj tam,,, to tylko wpływ uzaleznienia od ZnZ... Smile

 Jak starzy ludzie powiadają "sen mara, Bóg wiara"... A tak naprawdę ten sen pojawił Ci się jak napisałem w którymś poście, że nikt nie zobaczy impaktu bo zycie zginie od fali uderzeniowej...(podświadomość to łyknęła i miałeś sen..) Ale to tylko takie bajki... Nic nie uderzy.. spoko...poza nuką... Smile

 Niby dlaczego nasze pokolenie miłaoby być uprzywilejowane doświadczeniem konca cywilizacji? Zauważ, że pokolenia gnostyków, dekadentów, wciąż oczekiwało Końca świata... Nie będzie tak lekko... trzeba jeszcze trochę doświadczyć.... Smile

4
0
Portret użytkownika Anonimus

Witaj, przeczytalem Twoj

Witaj, przeczytalem Twoj komentarz! Szok, bo kilka minut po napisaniu Twoim. Piszesz serio czy jaja sobie robisz? 

2
0
Portret użytkownika keri

Widziałeś przeszłość a nie

Widziałeś przeszłość a nie przyszłość i na dodatek to nie chodziło o Ziemię.

Wielu przepowiadaczy tak teraz ma.

Ziemia ma się dobrze i nic jej nie grozi.

3
-1
Portret użytkownika Normin

Chodzi o rzeczywistości

Chodzi o rzeczywistości alternatywne > patrz światy równoległe... Każdy widzi co innego... bo zależy gdzie patrzy...i co akurat mu "podeślą" > Patrz również cząstki duszy > i sobowtóry... itd.

3
-1
Portret użytkownika keri

I wzajemnie

I wzajemnie Smile

Końca /Ziemi/ JESZCZE nie widać, więc na razie wszyscy zadowoleni Biggrin

3
-1
Portret użytkownika NanoRurka

Trafiłeś;) To fakt Jowisz

Trafiłeś;) To fakt Jowisz jest potężnym magnesem oraz nie udana gwiazdą gdy by nie on to by Ziemi w 2001 roku mogłoby nie być... Obiekt masą przekraczał naszą planetę , a Jukatan ? Proste i oczywiste by Nano rurka .

2
-1

Wake up people

Portret użytkownika legion

Przecież to jakiś bełkot

Przecież to jakiś bełkot wyznawców jehowy czy innych wierzących w bożki. Nie pierwszy raz przecież przewidują koniec świata.

1
-2
Portret użytkownika Mati91

Aniele Prawdy , oco biega

Aniele Prawdy , oco biega,patrze na ten piktogram,co wskazuja te daty.Jak mozesz odpisz

1
0
Portret użytkownika SBL_R322

O kurcze, w sobote jak będę w

O kurcze, w sobote jak będę w pracy przejedzie obok mnie samochód w Seulu. Nie wiem czy wytrzymam ciśnienie... 

2
-1

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika bob

magister , widze że Ci z

magister , widze że Ci z zazdrości gula chodzi...  no niestety chłopie czasami trzeba tez mieć jaja i umieć z nich korzystać

1
-8

Strony

Skomentuj