Szok i oburzenie spowodowane zachowaniem George'a W. Busha na pogrzebie zamordowanych policjantów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wielki skandal wybuchł w Ameryce. George W. Bush zszokował opinie publiczną swoim zachowaniem na pogrzebie zamordowanych kilka dni temu policjantów. Ex prezydent zatańczył podczas ceremonii żałobnej w Dallas, trzymając za rękę swoją żonę Laurę i Michelle Obamę.

 

 

Pierwsza dama Ameryki po raz pierwszy była wyraźnie zakłopotana, a następnie zaczęła się uśmiechać. W rezultacie, uśmiechnął się nawet sam Obama, który stał obok z powagą. 

 

Zachowanie Busha jest obecnie aktywnie krytykowane w mediach społecznościowych. Ludzie uważają, że było ono po prostu niewłaściwe.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Komentarze

Portret użytkownika N1KT

To jest właśnie prawdziwe

To jest właśnie prawdziwe oblicze takich ludzi - zero empatii, skruchy i szacunku dla zmarłych - te wszystkie wojny i wtc w NY i wiele innych brudnych krwawych zajść, - zeszło to po nich wszystkich właśnie w taki sposób - cieszyli się i naśmiewali, bo mieli cały świat i wszystkich zawsze za debili...

Portret użytkownika Syn

On chyba myślał ze jest na

On chyba myślał ze jest na nartach..
Tak czy siak ,zjeb kolejny...ta Obamy to też podobno przebieraniec..Ci ludzie mają korbe..

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika beka

nic tak nie wprawia w dobry

nic tak nie wprawia w dobry humor jak bydło wyrzynające się wzajemnie tuż przed hekatombą nowej wojny światowej, czas na drobne regulacje w porządku rzeczy.

Portret użytkownika Mojeimię44

Syjonisci, masoni i

Syjonisci, masoni i illuminaci sa opentani przez tego samego demona wiec czesto nie panuja nad swoim zachowaniem. Pewnie Bush podszedl do tego w taki sposob cyt. "Na na na ofiara zlozona"  wcale bym sie nie zdziwil. Ich wiara to kult szatana i moga go nazywac jak chca. Czasami mowia na niego Rain man czasami architekt wszechswiata czasami Horus a czasami szatan. To sa rozne nazwy ich Boga dzieki ktoremu rzadza do tej pory na ziemi od czasow starozytnych. To jest ciagle ta sama klika. Ta sama rodzina. Oni naprawde maja pokrewienstwo z faraonami i innymi krolami z przeszlosci. To jest udowodnione i sprawdzone. Wiec nigdy nie pozwola nam na wolnosc. Czy to bedzie nowy krol, nowa prezydent USA, nowy papiez to i tak bedzie po staremu bo oni mysla, ze sa wybrancami a reszta to goje. Niestety. Moj przodek Andrzej Frycz Modrzewski poprzez swoje dziela zostal znienawidziony przez tych psychopatow. Zostal potepiony, wyrzucony z kosciola, odrzucony przez krola i episkopat oraz papiestwo. Niezaprzeczalnie jednak jego dziela gdyby byly zrealizowane w jego okresie bylibysmy o 300 lat przed innymi. On byl prawdziwym patriota. Bohater. Ja wam daje kolejny ustroj i kolejne prawa jak moj przodek. Sa one dla niektorych z was ponadczasowe. Jednak czy wolicie byc do przodu przed innymi czy za ich plecami. Archekracja bedzie dyktowac warunki i tym razem przyniesie zmiane na swiecie Polska a dokladnie wy i ja. Wy bedziecie mowic coraz czesciej o archekracji a ja ja dokoncze. Kazda osoba ktora uslyszy o archekracji jest jak jeden punkt przyblizajacy nas do kolejnego poziomu. To jest efekt motyla. Pokojowe przejecie wladzy i zmiana ustroju. Nie ma nic prostrzego w swiecie szybkiego przebiegu informacji. Potrzebne sa tylko wasze checi. Wiec opowiadajcie o archekracji i stronie zmiany na ziemi. Im wiecej osob uslyszy tym wiecej zrozumie. Raj jest blizej niz myslicie. To jest cieniutka granica trzeba ja tylko przejsc a zeby przejsc trzeba zrobic pierwszy krok.

Portret użytkownika EL

Lucyfer-Rain , gdyz tam gdzie

Lucyfer-Rain , gdyz tam gdzie on jest pada deszcz i snieg nawet w lecie. 40 i 4 to znak potomkow krola Dawida! Obama i Bush sa wysoko a jednak za nisko  w tej bajce !

 

 

 

Portret użytkownika Pseudonick

Naćpał go tak samo jak Kwacha

Naćpał go tak samo jak Kwacha swego czasu, posła Gabriela J. na sejmowym posiedzeniu i wielu innych. 

 

Seryjny odurzacz x_X 

Strony

Skomentuj