"Uchodźcy" masowo przemycają do Niemiec broń, narkotyki i dzieci

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Szokujące doniesienia wskazują, że fali imigrantów wcale nie możemy nazywać ludźmi którzy uciekają przed konfliktami zbrojnymi z Bliskiego Wschodu, ale właśnie wybierają się na wojnę. Mamy po prostu do czynienia z regularną inwazją muzułmanów, którzy przemycają do Niemiec, a być może nawet do całej Europy broń, narkotyki oraz nieswoje dzieci.

 

Udo Ulfkotte powiedział dla Epoch Times, że rozmawiał z czeskimi, niemieckimi, austriackimi i słoweńskimi służbami bezpieczeństwa, politykami oraz świadkami którzy potwierdzają iż "uchodźcy" przemycają broń oraz narkotyki. Jednocześnie nikt nawet nie odważa się by skontrolować i przeszukać "imigrantów", gdyż może się to wiązać z trudnymi do przewidzenia konsekwencjami (oskarżenie o rasizm, prowokacja itd.). Niemieckie służby szacują, że w przeciągu ostatnich miesięcy do kraju przemycono nawet milion sztuk broni.

 

Składy z bronią udało się również znaleźć w noclegowniach, gdzie przebywali "imigranci". W większości należała ona do osób, które po prostu zniknęły i prawdopodobnie opuściły Niemcy. Strach pomyśleć do czego przygotowują się przyjezdni, którzy mają pełne poparcie władz i polityków UE.

 

Media często pokazują zdjęcia "uchodźców" z dziećmi. Okazuje się, że te dzieci najwyraźniej nie należą do nich i również są przemycane, najprawdopodobniej w celu ich późniejszego wykorzystania seksualnego. Służby otrzymały te informacje od samych dzieci które zostały porzucone, a gdy zostały przesłuchane odpowiedziały, że podróżują z ludźmi których nawet nie znają.

 

"Uchodźcy" traktują je przedmiotowo i wykorzystują je do przekroczenia granicy a gdy nie są już im potrzebne lub gdy zachorują, są po prostu porzucane. Nie wiadomo nawet skąd pochodzą te dzieci. Przeprowadzenie otwartego śledztwa w tej sprawie będzie niezwykle trudne gdyż panuje totalna cisza medialna. Wiemy jednak, że kryzys imigracyjny jest w rzeczywistości inwazją na nasz kontynent a armia muzułmanów, określana w mediach jako "fala imigrantów", najwyraźniej przygotowuje się do wojny.

 

 

Źródło: http://www.epochtimes.de/politik/europa/unterdrueckte-wahrheit-fluechtlingsstroeme-waffen-und-kinderhandel-a1283953.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika 44.

oskarżenie o rasizm,

oskarżenie o rasizm, prowokacja... nosz kur...! Je.ana poprawność pejsolityczna. Jak są podejrzenia to o glebę dziada!
 

0
0
Portret użytkownika Akamai

Były doradca Nicolasa

Były doradca Nicolasa Sarkozy’ego, Maxime Tandonnet, na łamach francuskiego dziennika „Le Figaro”: Osiągnąłem już taki poziom obrzydzenia i odrazy, że najchętniej bym milczał. Ale sumienie mi na to nie pozwala. Ogromna fala imigrantów, głównie młodych mężczyzn, ucieka z Iraku i Syrii do Europy, pozostawiając za sobą garstkę kobiet, jazydek, które w ich miejscu walczą z Państwem Islamskim. Kobiety walczą, a mężczyźni uciekają. Fajnie, co? A Europa rozlewa łzy nad tymi mężczyznami i szeroko otwiera im swoje drzwi. Jazydki i chrześcijanki są więzione przez Państwo Islamskie, publicznie gwałcone i torturowane. Sprzedaje się je w niewolę. I gdzie są feministki? A gdzie obrońcy praw człowieka? Europa sączy obłudę, tchórzostwo, ślepotę, do tego stopnia, że robi się od tego niedobrze. To, że Europa na coś takiego pozwala, na takie barbarzyństwo, to hańba absolutna! Polityka, chęć do działania, do podejmowania decyzji, zdechła w Brukseli już dawno jak stara opona. Zastąpił ją tani moralizm propagowany przez najgorszych klaunów. Dziękujemy droga Komisjo, jesteś aż za dobra dla nas. Dziękujemy. Bruksela domaga się, by nasze (francuskie-red.) gminy przyjęły 36 tys. imigrantów, jakby nie miały ich już wystarczająco. Każdy poucza każdego. Papież Franciszek (i mówię to z największą przykrością) robi dokładnie to samo. Poucza nas, katolików, ilu muzułmanów powinniśmy przyjąć. Jednocześnie nie zająknął się słowem o mordowanych na Bliskim Wschodzie chrześcijanach. Jak to możliwe, że Watykan nie zamienił się jeszcze w obóz dla chrześcijańskich uchodźców? Co tu się dzieje, bo nie rozumiem? — pyta były doradca byłego prezydenta Francji. Jego zdaniem Europa, która „pozwala na mord chrześcijan o dwa kroki od siebie, z tchórzostwa i zaślepienia, jednocześnie chełpiąc się swoją własną dobrocią, rezygnując po drodze ze swoich granic, to Europa, która jest w trakcie poddania się najgorszemu rodzajowi totalitaryzmu i niewolnictwa, którym jest islam. To Europa u końca swojej drogi — dodaje Tandonnet. Najgorszymi hipokrytami, uważa politolog i historyk, są Niemcy

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika zniesmaczony

Tu sie rozchodzi o

Tu sie rozchodzi o depopulacje !  o nowy czyli gorszy porzadek ,o zniewolenie jakie jest juz wprowadzone w chinach "miasta pracownikow firm" i innych krajach - korea .Ilosc niewolnikow na obecne potrzeby swiata jest zbyt wielka i dlatego trzeba ja zredukowac a przy okazji zaczipowac i zaszczepic chorobami by delikwent nie zyl dluzej niz 40 - 45 lat .Prblem rent nie bedzie istnial bo jej nikt nie doczeka,o prwach czlowieka zapomnijmy juz teraz !

0
0
Portret użytkownika Rodak

Jeżeli to prawda, to

Jeżeli to prawda, to  świadczy o celowym  działaniu władz i tolerowaniu  uzbrajaniu  porzybyszów, co ma  spowodowac  taki sam  stan  zniszczeń  jak na Bliskim Wschodzie, w  Libii i innych poaństwach, które  obdarzono  rewolucjami.'
Ma to spowodowac  uległośc  Obywateli  doi poczynań  władz  działającychj na szkodę  tych Obywateli.  To celowe  działanie  elit przeciwko ludzkości.

0
0
Portret użytkownika Nidzianka

Tak, tak wlasnie  jest to

Tak, tak wlasnie  jest to dawno zaplanowana exterminacja bialych /nie zydow/.Zaczyna sie.

0
0
Portret użytkownika Jan Taratajcio

Nagrałem o tym własnie

Nagrałem o tym własnie piosenkę, znajdziecie ja bez trudu na youtube wystarczy wpisac "Taratajcio śpiewa".

0
0
Portret użytkownika taght

To nie są fakty to jest

To nie są fakty to jest zwykła paranoja, wiekszość ludzi na tym portalu od 2008 roku żyje w wiecznym przekonaniu że to już koniec już tuż tuż i lata lecą dalej nic się nie dzieje, a oni dalej swoje, terroryści, końce świata wojna atmowa fukushima apokalipsa i tak w kółko macieju a jak jak żyłem tak żyje i jest raz lepiej raz gorzej czyli co? czyli nic.

0
0
Portret użytkownika <M>

Ja też traktowałem te

Ja też traktowałem te wszystkie informacje o "koncach swiata" w stylu wybuchach na Sloncu czy uderzeń meteorytow z przyslowiowym "przymruzeniem oka", lecz to jest cholernie realne - nie takie imperia jak UE upadały wlasnie nie broniąc swoich granic... To jest MASA ludzka... i ta MASA jest zagozeniem... Przybyszow z obcej nam kultury... 

0
0
Portret użytkownika tak jasne

typowe lewackie Paplanie !

typowe lewackie Paplanie ! mojemu znajomemu urodziło się dziecko pogratulował bym mu ale ? Pierwsze słowa to takie - moje dziecko bedzie walczyło z Prawicą , Pisem , itp - a ten pan to kiedyś zwolennik PO a dziś Nowoczesnej Tego Rumuna Ptetru - wiec jest problem - jaki wychwycił ten Brevick na Utoya - iż dzieci mają mieć swój wybór jak żyć a nie Prać im umysły LEWACKIM GÓWNEM !

0
0
Portret użytkownika black

Już wklejałem newsy na czacie

Już wklejałem newsy na czacie na temat poruszony w artykule.Uważam ,że takie wiadomości powinny byc nagłaśniane by można było sie dowiedzieć czym tak naprawdę jest ten exodus.Polecam również Opinie prof.Wolniewicza na ten temat.Nie możemy siedzieć cicho i przyglądać się jak na naszych oczach zmieniają Europę w śmietnik świata.

0
0
Portret użytkownika Akamai

Nie wiem co o tym sądzić.W

Nie wiem co o tym sądzić.W necie roi się od dezinformacji.Ktoś chce zasiać w naszych sercach strach.To pewne.Udo Ulfkotte 25 lat wiernie służył siłom zła i nagle się nawrócił,ryzykując życie swoje i swojej rodziny? Ludzie się tak łatwo nie zmieniają. Jak ktoś był sprzedajną gnidą przez tyle lat to raczej się nie zmieni. Ale trudno też zaprzeczyć faktom.Zalew Europy masą młodych i silnych muzułmanów w wieku poborowym trwa.Z dostępem do broni też chyba nie mają problemu,bo dary płyną z wielu państw, a w skrzyniach z darami czasem broń i amunicja.Zamieszki w Niemczech przybierają na sile.Ludzie mają już dosyć uchodźców.A każdy Imam powie,że ich celem jest wprowadzenie Islamu na całym świecie.Więc nie wygląda to dobrze.Teraz mamy spokój,ale na wiosnę szlak przerzutowy ma prowadzić przez Polskę.Pamiętajmy, że jesteśmy najczystszym etnicznie krajem w Europie.I komuś się to bardzo nie podoba.Nie dajmy się więc sprowokować.I z całej mocy popierajmy wszystkie siły przeciwne przyjmowaniu emigrantów.Niech Bóg ma nas w swojej opiece.

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Papaguinewa

Jestes ograniczony umysłowo.

Jestes ograniczony umysłowo. Wierzyć w Boga nie oznacza wiary w kościół katolicki czyli instytucje która była stworzona aby kontrolować rozkład sił w Europie. Kolejna granica to to ze myslisz ze skoro jest zlo na świecie to Bóg nie istnieje. Człowieku masz wolna wole i to skutkuje ze mozesz czynic dobro albo zlo. Zlo to nie jest twór Boga lecz ludzi. Jak nie wierzysz w to, że istnieje w nas cos takiego jak dusza to polecam ksiazke "podrozE poza cialem" Roberta A. Monroe. Czy jest coś takiego jak zimno ? Nie. Istnieje tylko ciepło i jego brak lub mniejszość. Termin zimno został wymyslony przez człowieka wyjasniajacy brak ciepła. Tak samo jak zło - nie ma czegoś takiego. Jest tylko brak dobra w działaniach człowieka! !!

0
0
Portret użytkownika Akamai

Ty ponumerowany. Zapisałeś

Ty ponumerowany. Zapisałeś sobie numer na pogotowie.To ja panuję nad swoim umysłem,a nie odwrotnie.Jak u ciebie jest inaczej to może jednak zadzwoń.I niech cię Bóg ma w swojej opiece.

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Mekty

Myślę, że to od dawna

Myślę, że to od dawna przewidziany krok, umożliwiający wprowadzenie NWO. Terroryści z ISIS, których w zasadzie nikt nie jest w stanie zidentyfikować wsród "przybyszów", już wkrótce wyjdą na ulice, aby mordować niewiernych. Po śmierci setek tysięcy, a w czasie zagrożenia życia milionów ludzi, takowa organizacja będzie mogła przejąć rząd, uzyskać dostęp do broni, technologii i wszelkich mozliwych militarnych działań włączając broń jądrową. Scenariusz naszego kontynetu jest bardzo czary, a włożenie głowy w piach nie uratuje Cię przed nadchodzącą burzą. 

0
0
Portret użytkownika iwona marek

Adminie, prosze przestac

Adminie, prosze przestac takie negatywne wiadomosci postowac.
Czyzby naprawde joz nic pozytywnego  nie bylo na swiecie?
Sami tym ludzi pojudzacie! to straszne!

0
0
Portret użytkownika niepoprawny

iwona marek napisał: Adminie,

[quote=iwona marek]
Adminie, prosze przestac takie negatywne wiadomosci postowac.
Czyzby naprawde joz nic pozytywnego  nie bylo na swiecie?
Sami tym ludzi pojudzacie! to straszne!
[/quote]
Proponuje PUDELEK tam będzie o cyckach, sylikonowych dupach, butach Rozenek za 7600 na które nie stać nawet pani tramwajarki co " zorganozowała strajk w 80 roku w Gdańsku. "
 

0
0
Portret użytkownika John Moll

Tu nie chodzi o to, czy

Tu nie chodzi o to, czy informacja jest pozytywna czy negatywna. Ludzie mają prawo wiedzieć co dzieje się w Europie, mimo że są to straszne wiadomości.

0
0

Strony

Skomentuj