Dzięki nowej ustawie niemiecka policja będzie mogła wchodzić do domów aby ocenić, czy nadają się dla uchodźców

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Niemcy przekraczają kolejne granice absurdu. Władze tego wielokulturowego państwa nie zezwalają na krytykowanie uchodźców, za co grożą poważne kary - w tym między innymi możliwość odebrania dzieci rodzinom. Teraz dowiadujemy się o specjalnym projekcie ustawy, który umożliwi policji wkroczenie do czyjegoś mieszkania w celu dokonania oceny, czy będzie on nadawał się dla uchodźców.

 

Może się wydawać, że informacja o tej ustawie jest nieprawdziwa. Nic bardziej mylnego - została ona już zaproponowana Kancelarii Senatu a w mediach panuje typowa dla takich sytuacji cisza. W przypadku gdyby projekt został zatwierdzony, policja otrzyma możliwość wkroczenia do czyjegoś mieszkania aby sprawdzić jego "przydatność" dla uchodźców.

 

Oznacza to nic innego jak to, że władze będą mogły odbierać mieszkania Niemcom i oddawać je w ręce imigrantów. Nie dość, że dostają wszelkie możliwe zapomogi, między innymi finansowe, to jeszcze otrzymają mieszkania kosztem właścicieli.

 

Oficjalnie projekt ustawy ma zwalczać bezdomność, ale skoro imigranci przejmą cudze mieszkanie, dokąd pójdą jego właściciele? A może zostaną oni zmuszeni przyjąć uchodźców do siebie do domu? Jest to wręcz niesamowite do czego posuwają się władze Niemiec aby pomóc przyjezdnym z Bliskiego Wschodu.

 

 

Źródło: http://www.bz-berlin.de/berlin/kolumne/plante-mueller-das-eindringen-in-privatwohnungen

Na podstawie: http://ndie.pl/projekt-ustawy-w-niemczech-policja-wkroczy-do-domu-aby-sprawdzic-przydatnosc-dla-uchodzcow/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika acasde

PO PROSTU RUSKA MERKEL to

PO PROSTU RUSKA MERKEL to AGENT ROSJI  wszystko na to wskazuje są dowody na tą tezę.Po czynach ich poznacie.  1 .Rurociąg  2. Rozmowy w Mińsku .3 Atak na jabłka.4  Podsłuchy USA u Merkel 5.Nakaz likwidacji stoczni w Gdańsku. 6.Wyzywanie od ziemniaków.  & Brak obecności na pogrzebie Leszka 10.ciągła riposta do Polski  o nietolerancji najeźdzów z syrii. 12. ciągle miesza w Polkskiej polityce -trybunal.media, TO NIE SOJUSZNIK. 

0
0
Portret użytkownika MerkelGoTheHell

Powinniśmy szybko wyciągnąć

Powinniśmy szybko wyciągnąć odpowiednie wnioski z tej lekcji i nie dopuścić do podobnych sytuacji  w naszej POLSCE !!!  Proponuje żeby każdy powoli zaczął zdobywać broń i inne środki bezpieczeństwa.  Żarty się skończyły , policja to nie są nasi sprzymieżeńcy , na marszu niepodległości udowodnili już nie raz. 

0
0
Portret użytkownika Yarek

Nie zadna ustawa, tylko

Nie zadna ustawa, tylko projekt ustawy i nie zadne glosowanie w senacie, tylko propozycja zlozenia wnisku przez JEDNEGO (1) posla. No ale halo musi byc.
A czy wiecie, ze jesli na waszej posesji rosnie ubumarle drzewo, to aby je wyciac musicie miec zgode starosty?
Cudze chwalicie a swego nie znacie.

0
0
Portret użytkownika lukas2016

Część pierwsza odpowiedzi

Część pierwsza odpowiedzi słuszna! Część druga... no mogłeś podać lepszy przykład. Problem drzew na posesji z obcymi na posesji... No cóż powiedzmy, że szybko Ci się skojarzyło.

Co do wycinki drzew na posesji to jestem zdania, że wolno ci Tomku w swoim domku ale po ataku mediów na Szyszke stwierdzam, że chyba jestem w błędzie i drzew się nie wycina w ogóle... Pewnie atakujący mają meble ze słomy...

0
0
Portret użytkownika jozin z bazin

No i niemcy kaput.... se-puku

No i niemcy kaput.... se-puku zrobili, a tacy cacy byli. Opili sie "arabiki" a teraz zgaga. No i jeszcze ta przesolona "makrela".... fuj....

0
0
Portret użytkownika ajas

A mnie brakuje tutaj

A mnie brakuje tutaj komentarzy AMR. Są konkretne, treściwe, bez błędów ortograficznych. 

0
0
Portret użytkownika keri

Komentarze AMR są, oprócz

Komentarze AMR są, oprócz tego co napisałeś, soczyste, nieszlifowane, prosto z serca.
Żaden dziennikarz nie potrafi tak pisać, zresztą, gdyby tak pisał od razu wyleciałby z roboty Smile

0
0
Portret użytkownika oko-lica

Pierdoly jakies. Znam osobe,

Pierdoly jakies. Znam osobe, ktora chce wynajac caly dom dla uchodzcow, wydzwania do nich raz w tyg. i oni tego domu nie chca! Wyremontowany dom na wsi z wszelkimi wygodami i standartem, ktory moze pozazdroscic nie jeden Niemiec i Polak! To swierny bisnes dla niektorych i wcale nie jest tak, ze nie ma lokum. Cos musza pierdzielic zeby wilk byl syty i owca cala. Poprostu nie chca miec dla nich miejsca, a jak to przejdzie to bedzie to tzw. martwy przepis. No chyba ze beda ich umieszczac dalej w salach gimnastycznych.

0
0
Portret użytkownika coligamenoVerati

Przydałaby się jakaś

Przydałaby się jakaś weryfikacja zamieszczonej tutaj informacji. Bo jeżeli nie jest prawdziwa to powiadam gówno po trzykroć daje tego typu posiew. Zakładając prawdziwość newsu..: Powie mi kto jak to jest, że w kraju, który stara się być najbardziej opiniotwórczy odnośnie uchodźców, których zaprasza do niego jego "głowa", podejmuje się najwięcej głupich decyzji nakręcających na nich opinię jego społeczności paradoksalnie radykalizując ją? Droga wydaje się być prosta... Sprowokowani obywatele sprowokują coś niebezpiecznego czego pozornie właśnie w ten sposób próbuje uniknąć rząd - bo innego powodu takich działań nie dostrzegam. Z dystansem odnosząc się do rzekomych planów NWO dochodzę powoli do wniosku, że klaruje nam się tutaj właśnie coś w ten deseń. Wielka radykalizacja społeczeństw

0
0

Jutro zmienię wszystko

Portret użytkownika Arcanum

Ja jestem tylko ciekaw po

Ja jestem tylko ciekaw po kogo podlegają i czyje rozkazy wykonują takie kukły jak azyl mama, herr tusk czy choćby ministrowie spraw zagranicznych wielu państw EU. 

0
0
Portret użytkownika 777

Mamy kolejne cztery lata po

Mamy kolejne cztery lata po ostatnich oszukanych wyborach w 2015 roku gdzie TAJNIACKO przepchnięto PSL ledwo ponad próg i Nowoczesnych bankstetów, a także zrobiono coś by przepchnąć z zawyżonym wynikiem PO ! Cztery lata pracy na wszystkich fronatach by przywrócić Polakom rozum i by zagłosowali za cztery lata w taki sposób byśmy mieli w sejmie i senacie 70 albo 80% POLAKOW mogących zmienić konstytucję, należy tak zabezpieczyć ordynacje wyborczą by nikt nigdy nie mógł już oszukać wyborów ! jakieś 3 albo 4 zabezpieczenia których nie będzie można przejść oszustom wyborczym plus możliwość sprawdzenia swojego oddanego głosu już po wyborach, tak byśmy mieli wgląd w swoje głosowanie !!! choć to będzie trudne to jest do wykonania ! Należy stopniowo upublicznić wszelkie afery PO-PSL i SLD na przestrzeni ostatnich 20 lat ! Pokazać jak wiele zagrabili majątku jak wielkie mają posiadłości i skąd wzięli na to pieniądze oraz ile wyprowadzili do rajów podatkowych, należy zrobić takie prawo prasowe by nie mogli karać za ujawnianie afer i przekrętów polityków ! To na dobry początek !!!

0
0
Portret użytkownika tata

Dziwne, Korwinowi znów

Dziwne, Korwinowi znów wróciło w sondażach 6%.
W wyborach tylko 4,9% i nawet Londyn tego nie zmienił

0
0
Portret użytkownika Takitam

No to już nie ma Niemiec,

No to już nie ma Niemiec, zaczyna się Islamaland. Władzom niemieckim mózgi odjęło - zresztą nie tylko niemieckim. Robią się baaaardzo ciekawe czasy.

0
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Jacoo1

kilka miesięcy temu miałem

kilka miesięcy temu miałem wizję/sen jak do mojego domu przyjmuję uchodźców i mieszkają z nami pod jednym dachem :/

0
0
Portret użytkownika Medium

Ja w dzieciństwie miałam

Ja w dzieciństwie miałam kilka snów, które do dziś pamiętam.
Jeden z nich powtarzał się w czasie, gdy chorowałam na anginę.
Był to sen o trójce psów idących na tylnych łapach, po ludzku ubranych. Jeden z nich był pudlem, modna wtedy była ta rasa. Uciekałam przed nimi, kryłam się jakiejś bramie.
Drugi sen, późniejszy, to sen, gdzie na podwórku nocą lądują ufoludki, a później po drabinach próbują dostać się do ludzkich mieszkań.
Ten pasuje do Twego snu.
Był jeszcze sen o księżycu, który na moich oczach rozpłynął się na trzy świetliste obiekty tworzące trójkąt równoboczny.
 
 

0
0
Portret użytkownika keri

Mnie się śniła międzynarodowa

Mnie się śniła międzynarodowa konferencja naukowa dotycząca języków.
Na konferecji przywitałam się z prezydentem Putinem, rozmawiałam z Miedwiediewem.
W czasie konferencji jeden Rosjanin wyszedł na środek z tygrysem, który wykonywał jego polecenia. Potem wziął tygrysa na ramię i zaczął iść po ścianie, doszedł do sufitu, a sufity w tej sali konferencyjnej były wysokie.
 
Piękny sen, może oznaczać przywództwo Rosji w działaniach narodów, które dojdą do rzeczy obecnie wydających się niemożliwymi.
Być może ten Rosjanin z tygrysem, to też wyobrażenie prezydenta Putina, gdyż przecież to ten przywódca otrzymał jakiś czas temu w prezencie tygrysa.

0
0
Portret użytkownika danielov

ciekawe jak bedzie

ciekawe jak bedzie przebiegala pasterka w Watykanie w tym roku, szykują się wyyyybuchowe święta albo wystrzałowe ...jak kto woli. Allach srakbar ! 

0
0
Portret użytkownika 85r

Jeszcze rok i te niemcy

Jeszcze rok i te niemcy francuzi brytyjczycy będą uciekać do europy wschodniej przed muslimami i chorą władzą masońską.

0
0
Portret użytkownika UPAdlina

po prostu ku..wa trudno w to

po prostu ku..wa trudno w to uwierzyć! To brzmi jak jakaś bajka. Co tu się do pyty dzieje? Albo Niemcy obalą siłą makrele i jej pomagierów, albo niedługo będą dymani we wszystkie otwory przez muslimów i jeszcze będą im za to płacić w podzięce za ten zaszczyt

0
0

Strony

Skomentuj