W tym roku, Niemcy mogą przyjąć ponad 1,5 miliona imigrantów

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się jak wielu imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu "szturmowało" Europę w tym roku. Okazuje się bowiem, że wszystkie poprzednie statystyki były bardzo mocno zaniżone. Według poufnego raportu, Niemcy mogą przyjąć w 2015 roku nawet 1,5 miliona uchodźców, czyli niemal dwa razy więcej niż wcześniej zakładano.

 

Jak donosi gazeta Bild, tylko w czwartym kwartale Niemcy mogą przyjąć około 900 tysięcy imigrantów - każdego dnia nawet 10 tysięcy ludzi może przekraczać granicę. Poprzednie szacunki zakładały "tylko" 800 tysięcy uchodźców w przeciągu całego roku. Liczba 1,5 miliona prawdopodobnie wciąż jest zbyt niska. Tymczasem według niedawnych szacunków ONZ, których absolutnie nie należy traktować poważnie, w całym 2015 roku do Europy ma przybyć pół miliona azylantów. 

 

Inwazja na Europę najwyraźniej odbywa się na znacznie większą skalę. Niemieckie władze źle oszacowały napływ imigrantów a jak podaje Bild, muszą teraz przygotować się na ewentualne "załamanie się systemu zaopatrzenia". Obecnych już w kraju uchodźców należy wyżywić i zapewnić im zakwaterowanie, a tymczasem do Niemiec przybywają kolejni ludzie.

 

Uchodźców którzy dotarli już w tym roku na nasz kontynent prawdopodobnie możemy liczyć w milionach, a skoro Niemcy tak chętnie przyjmują ich do siebie to można spodziewać się, że przyszły rok będzie pod tym względem jeszcze gorszy. Każdy z nich, który zdoła osiedlić się w tym kraju, z czasem będzie chciał ściągnąć do siebie również swoją rodzinę. Kanclerz Niemiec Angela Merkel zapowiadała, że nie zrezygnuje z pomocy dla imigrantów.

 

 

Źródło: http://www.reuters.com/article/2015/10/04/us-europe-migrants-germany-numbers-idUSKCN0RY0UY20151004

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Powodzenia  Niemcom  w

Powodzenia  Niemcom  w  przyjmowaniu  najeźdźców  na  swoim  terenie, a  co  na  to  zwykli niemieccy  obywatele ?  Będą  się  spokojnie  przyglądać  jak  niszczy  im  sie  panstwo ?

0
0
Portret użytkownika Alien1974

Hello Everyone! Chcecie

Hello Everyone! Chcecie szcześcia dla siebie i swoich dzieci? Proszę przeczytać to - "APOKALIPSA CZAS SPEŁNIENIA". Przeczytajcie i podajcie dalej. Do następnego poczytania.

0
0
Portret użytkownika Kimbur

Jeśli niemiecki rząd źle

Jeśli niemiecki rząd źle szacuje to albo jest rządem durniów (w co wątpię), albo jest rządem zabójców kultury Europy i państw narodowych.
Dla każdego trzeźwo myslącego wniosek z napływu młodych i silnych islamistów jest jeden - to wroga armia, która wywoła w Europie straszną wojnę!

0
0
Portret użytkownika G2M3

No właśnie to co napisałeś

No właśnie to co napisałeś jest moim zdaniem istotne. Gdyby oni to robili z głupoty to trudno, może z chaosu zrodzi się coś co to naprawi. Niestety też wątpię, że to durnie. Oni wiedzą jaki jest cel, a my nie.
Moim zdaniem migracja ludności (finansowana przez USA) oraz atak na VW to dwie poteżne rakiety wymierzone w Niemcy za ciepłe stosunki z Rosją. Chodzi mi o politykę energetyczną, w tym sprzedanie strategicznych magazynów gazu. To będzie miało olbrzymie znaczenie dla relacji pomiędzy Rosją, a EU (strefa wpływów USA).  Nie rozumiem natomiast czemu główną bronią USA w tym sporze jest kanclerz Merkel, w szczególności nie rozumiem dlaczego Niemcy się na nią godzą. W końcu ktoś wybiera... Trochę jak u nas. ale u nas też nie rozumiem...
 
[quote=Kimbur]
Jeśli niemiecki rząd źle szacuje to albo jest rządem durniów (w co wątpię), albo jest rządem zabójców kultury Europy i państw narodowych.
Dla każdego trzeźwo myslącego wniosek z napływu młodych i silnych islamistów jest jeden - to wroga armia, która wywoła w Europie straszną wojnę!
[/quote]
 

0
0
Portret użytkownika kolowrat

armia machdiego prawie w

armia machdiego prawie w komplecie teraz tylko pozostaje kwestia rozlokowania , zaopatrzenie logistyczne i do boju. prawdopodobnie  z europy jaką znamy nie pozostanie kamień na kamieniu

0
0
Portret użytkownika tomasz26

przyjdzie taki czas ze

przyjdzie taki czas ze rodowici Niemcy będą opuszczać swój kraj ratując swe życie ... i Polacy będą da nich wtedy jedynym ratunkiem

0
0
Portret użytkownika achiles

Są już pierwsze efekty

Są już pierwsze efekty lotniczych ataków rosyjskiego lotnictwa na pozycje terrorystów z tzw. "państwa islamskiego" w Syrii , którzy w panice i popłochu w obawie przed lądową ofensywą armii syryjskiej wspomaganej z powietrza rosyjskim lotnictwem uciekają do Jordanii , ZOBACZCIE JAK WYGLADA CENTRUM DOWODZENIA NALOTAMI, TO ROBI WRAŻENIE:

http://www.vesti.ru/doc.html?id=2671529
A TAK SĄ ZAKWATEROWANI LOTNICY I PERSONEL W SYRYJSKIEJ BAZIE, TU JUŻ, BEZ SZAŁU, ALE PRAWIDŁOWO I ZGODNIE Z ŻOŁNIERSKIM WYZWANIEM:
https://www.youtube.com/watch?v=gcKZ0_ALQO8

0
0
Portret użytkownika 777

W niedzielę mieszkańcy Calais

W niedzielę mieszkańcy Calais wyszli na ulice, by protestować przeciw imigrantom zalewającym ich miasto. Francuzi chcieli powiedzieć „dość” dzikim obozowiskom imigrantów ich roszczeniom.Sprzeciw Francuzów wywołał nie tylko sam kryzys imigracyjny i kolejne przypadki szturmowania Eurotunelu. Protestowali także przeciwko żądaniom socjalnym wysuwanym przez przybyszów i stowarzyszeniom wspierającym nielegalnych imigrantów.Manifestację zorganizował „Kolektyw zezłoszczonych mieszkańców Calais”. Doszło do niej, choć rada miasta chciała spacyfikować wszelkie przejawy niezadowolenia. A mer Calais – Natacha Bouchart – zakazała jej organizowania.Postawa władz lokalnych wpłynęła na część mieszkańców, ale w proteście udział wzięło i tak 500 osób. Manifestacja rozpoczęła się na plaży, mieszkańcy przeszli następnie ulicami miasta. Prezentowali m.in. hasła „SOS Calais w nieszczęściu” i „Stop nielegalnej imigracji”.: http://www.pch24.pl/mieszkancy-calais-protestowali-przeciwko-inwazji-imigrantow,38583,i.html#ixzz3nhTPf1Ht
 
u nas honoru bronią wspaniali Polacy z ONR !

Zbigniew Stonoga jebany żydowski TVN kłamie
https://www.youtube.com/watch?v=XdWNxoOB2Wk

0
0
Portret użytkownika achiles

NIEMCOM PRZESZKADZAJĄ, NASZE

NIEMCOM PRZESZKADZAJĄ, NASZE kopalnie i węglem opalanie i do energii pozyskiwania, WIĘC KAZALI JE POZAMYKAĆ , podobnie, jak wcześniej NASZE STOCZNIE, a nie przeszkadzają im ŚMIERDZIELE VOLKSWAGENY, które to tak ŚRODOWISKO NATURALNE TRUJĄ, poprzez ich fałszowane dane EMISJI SPALIN. GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ I GDZIE TU LOGIKA?. Pytam retorycznie. 

0
0
Portret użytkownika wsciekła

inaczej , niemcom nie

inaczej , niemcom nie przeszkadza smród własnych spalin , tylko to ze sie w tak głupi sposób wydało to ze sami ten smród tez produkuja tyle ze o wiele wiekszy...
teraz nie maja argumentu do tego by zmuszac innych do zaprzesatania czegokolwiek..i to ich boli ..bardzo boli...od wieków chcieli byc ta rasa superludzi...tyle ze wyłazi z nich zwykła ludzka niedoskonałosc...

0
0
Portret użytkownika Adax

Te 1,5 miliona nalezy

Te 1,5 miliona nalezy pomnożyć przez co najmniej 6, gdy po półrocznym pobycie będzie im przysługiwało prawo do łączenia rodzin. Tak więc mówimy o liczbie ok 9 milionów, i to tylko z puli tegorocznej!

0
0
Portret użytkownika pamiec

Kto głosuje na PO-PSL i SLD?

Kto głosuje na PO-PSL i SLD? Skoro nikt nie chce imigrantów, nawet w Niemczech, a w miediach mainstreamu czytamy, że ludzie witają imigrantów chlebem i solą oraz prezentami? Kto kupuje Gazetę Wyborczą? Dlaczego Gazeta Wyborcza w Urzędach Miast dla urzędników za nasze pieniadze jest głównym dziennikiem? Piętnujcie urzędników, którzy zamawiają Gazetę Wyborczą! Rozprawmy się raz na zawsze z takimi mediami lewackimi jak RMFFM (niemieckie), Gazeta Wyborcza, TVN, Radio Zet (francuskie), Antyradio (francuskie), Interia (niemieckie), WP (francuskie), Onet (niemieckie), Newsweek, Eska, TOK FM itp. po prostu przestaqńcie na nie wchodzić, bo zyskują na reklamie, przestańcie je wspierać. Czytamy tylko prawicowe media. Takie jak: "W sieci", "Niezależna", "Gazeta Polska", "Nasz Dziennik".

0
0
Portret użytkownika keri

"Niezależna" eliminowała

"Niezależna" eliminowała wszystkie moje komentarze niezgodne z ich linią programową. Ma klapki na prawdę, tylko w inna stronę.

0
0
Portret użytkownika achiles

TAK, TAK, niezależna, w

TAK, TAK, niezależna, w sieci, tv republika, to takie same śmiecie antypolskie, jak wyborcza, czy tvn, TYLKO OD INNEGO PANA DOSTAJĄ SREBRNIKI I DLA INNEGO PANA, CZYLI SZATANA ZZA OCEANU I Z BANDEROSTANU SŁUŻĄ. Manipulując NASZĄ OPINIĄ PUBLICZNĄ i poruszając niewygodne tematy, dla tej strony SZMATŁAWEJ. ZŁO JUŻ TAK MA, ŻE UDAJE ZŁEGO I DOBREGO POLICJANTA, a w rzeczywistości, obie strony robią, dla JEDNEGO I TEGO SAMEGO SZERYFA. 

0
0
Portret użytkownika Adax

Zgadza się. Szczególnie w

Zgadza się. Szczególnie w temacie konfliktu ukraińskiego oni są tak niezależni jak GW. Wołyń, prześladowanie Polaków na Litwie u nich w tych tematach występują klapki smoleńskie na oczach.

0
0
Portret użytkownika logiczny

Za klapki smoleńskie to też

Za klapki smoleńskie to też bym cię skasował. Wszyscy wiedzą, że tam był zamach, że były eksplozje w powietrzu, nawet Cezary Gmyz wygrał sprawę w tej sprawie z Rzeczpsopolitą, która to gazeta wpisała sie w propagandę Platformy Oszustów i Laska za nasze pieniądze wciskając nam kity z MAKu. Już PO się wycofuje z propagandy Laska, bo jest semiszna z tym rozbiciem samolotu o spróchniałą brzozę, i teksty w stylu "ląduj dziadu", czy "tak lądują debeściaki". Coś takiego mółg wymyślić chory z nienawiści, lewacki umysł Palikociarni. 

0
0
Portret użytkownika prawicowy liberalny

Niezależna nigdy nie

Niezależna nigdy nie ocenzurowała mojego komentarza. Musisz być jakimś komuchem keri. Moje komenty porzechodziły na niezależna zawsze i wypowiadałem się za takimi sprawami jak:
1) Zlikwidowanie ustawy o broni i amunicji oraz art. 263  kodeksu karnego.
2) Zlikwidowanie lewackich mediów.
3) Twierdziłem, że Żydzi stracili okazję siedzieć cicho, gdy chcieli naszego złotego pociągu.
Keri musi być z tobą coś nie tak skoro cię cenzurują. Może wyczuli, że jesteś rosyjską V kolumną w Polsce? Tez bym takie ocenzurował bez podanai przyczyny i dał wręcz bana na wieki wieków amen. 

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Najważniejsze to zorganizować

Najważniejsze to zorganizować komitet uczciwych wyborów i nadzorować serwery i komisje wyborcze bo bedą oszukiwać albo będą coś kombinować z wyborami !!!

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika keri

W każdej komisji wyborczej

W każdej komisji wyborczej musi być zrobione zdjęcie wyników wyborów przez członka komisji lub osobę, która będzie miała do tego uprawnienia. Potem będzie mozna podliczyć wyniki z wszystkich komisji niezaleznie od podawanych oficjalnych wyników.

0
0
Portret użytkownika achiles

TEGO W NIBY NASZYCH MEDIACH

TEGO W NIBY NASZYCH MEDIACH SZMATŁAWYCH NIKT NIE POWIE I NIE POKAŻE, JAK PONIŻSZE ZDJĘCIA I ANIMACJE ZAMIESZCZONE: 

0
0

Strony

Skomentuj