Władze Niemiec będą pod przymusem zabierać nieruchomości, aby przeznaczyć je dla napływających uchodźców

Kategorie: 

Źródło: twitter

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce władze Niemiec rzeczywiście będą wywłaszczać własnych obywateli z ich domów celem osadzenia w nich nielegalnych imigrantów. Totalitarne pomysły są tłumaczone przepełnieniem w ośrodkach dla uchodźców oraz nadchodzącą zimą.

 

Gdyby jeszcze pół roku temu ktoś przewidywał, że na początku października Europę będzie zalewać islamska nawała, a Niemcom będą konfiskowane domy i budynki gospodarcze, aby ich tam umieszczać, nikt by nie uwierzył. Jednak właśnie taki scenariusz zarysował się u naszych zachodnich sąsiadów.

 

Każdego dnia na teren Niemiec przybywa kolejne 10 tysięcy uchodźców zwabionych wcześniej przez nierozsądne wypowiedzi Angeli Merkel. Zanim jednak Niemcy zorientowali się co się z nimi dzieje było już za późno. Teraz nie są w stanie nawet rozlokować tych wszystkich młodzieńców wykrzykujących żwawo w dowolnej sekwencji - Money, Money, Germany, Angela Merkel, Germany good i inne hasła. W związku z tym i zaordynowaną odgórnie miłością do tych młodych islamskich mężczyzn, teraz niemieckie władze pogwałcą prawo własności, aby ofiarować im obiecane darmowe mieszkania lub w ogóle darmowy dach nad głową.

 

Dotychczas takie potraktowanie prawa do dysponowania swoją własnością znane były jedynie z ustrojów komunistycznych i totalitarnych. Trzeba przyznać, że w świecie zachodu wywłaszczanie celowe jest czymś nowym. Mimo to nie widać specjalnych protestów. Wręcz przeciwnie padają stwierdzenia, że nowe złodziejskie przepisy dotykają mitycznych bogaczy.

 

Niemcy muszą jednak pamiętać, że święte prawo własności to podwalina wolności i jeśli jakiś rząd rozporządza już ich pieniędzmi z podatków, teraz wyciąga ręce po ich nieruchomościami, to następny etap jest taki, że władza będzie się radykalizowała i zacznie tępić wszystkich myślących inaczej. Widzieliśmy już w XX wieku takie dziwne ideologiczne zaślepienia, które niestety za każdym razem kończyły się hekatombą wojenną.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika oko-lica

Merkel jest pod presja partii

Merkel jest pod presja partii Zielonych, ktorzy maja wsparcie srodowisk muzulmanskich. . Napuscili na nia jakas muzulmanska dziewczynke, ktora sie rozplakala, gdy Merkel powiedziala, ze wiekszosc z nich bedzie musiala wrocic tam skad przyszla. Chcac wyciszyc ich ujadanie o prawa mniejszosci chlapnela "pomozemy wszystkim potrzebujacym" i po ptakach. Do granic rzucili sie wszyscy.
A w Polsce rozgrywajace partie tak nie robia?  Urobili ta babe na amen. Jedyna nadzieja w Bawarii, ktora jest bogata i chytra, a teraz to na nich spadla najwieksza ilosc emigrantow. Jeszcze troche i pogonia im kota.

0
0
Portret użytkownika achiles

JEŚLI TO JEST PRAWDZIWY

JEŚLI TO JEST PRAWDZIWY WYWIAD, TO GDZIE SĄ POLSKIE SŁUŻBY, GDZIE JEST WYWIAD I DLACZEGO TEN TYP, JESZCZE, PO WOLNOŚCI CHODZI, JA SIĘ PYTAM????

Rozmowa z polskim dżihadystą Adrianem. Zginiecie jak wszyscy niewierni .
https://youtu.be/cFrFLlnOY1c

 

0
0
Portret użytkownika ewd

znowu znalazlem link do

znowu znalazlem link do materialu typu jak radzic sobie z islamistami i znowu skasowane po paru dniach

0
0
Portret użytkownika zaduma

Pogłoski o sprawności i

Pogłoski o sprawności i potędze niemieckich firm budowlanych okazały się przesadzone, dlatego Niemcy zamieszkają w kontenerach a przybyszom oddadzą własne łóżka. Gościnnym trza być konsekwentnie a nie ino w gębie mocnym.

0
0
Portret użytkownika Wojox

Moje przemyślenia ostatnio

Moje przemyślenia ostatnio mnie zaskoczyły. Myślę że potok emigrantów ma jeden tylko cel. Trzeba patrzeć ich tokiem rozumowania. Mieli i mają plany rozwalenia bliskiego wschodu. Ale akceptacji na brutalne potraktowanie Iranu, Syrii czy Palestyny, to nie mają. Więc synagoga szatana posyła do Europy "kwiat młodzieży islamu", aby ci dali próbkę kultury swoich regionów. Jak już młodzież ta da popis, ludzie w Europie znienawidzą cały islam, wtedy nastąpi " oczyszczanie". I wszyscy będą klaskać w dłonie na eksterminację wrogów Izraela.

 

0
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika inzynier magister

Jeżeli ktoś twierdzi, że

Jeżeli ktoś twierdzi, że przybywający do nas imigranci się zintegrują, to lekceważy półtora tysiąca lat historycznych wzajemnych doświadczeń między naszą cywilizacją a cywilizacją islamu. Lekceważy też fatalne doświadczenia ostatnich dekad w Europie Zachodniej – mówi ks. prof. Waldemar Cisło, dyrektor polskiej sekcji Stowarzyszenia Papieskiego „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”, w rozmowie z „Gazetą Polską” Sposób załatwienia tej sprawy przez najbogatsze kraje Unii Europejskiej jest bulwersujący, podobnie jak zgoda polskiego rządu na ten dyktat. Postanowienia unijnego szczytu w sprawie uchodźców, któremu towarzyszyło grożenie karami finansowymi, straszenie siłą oraz opowieści o rzekomej polskiej ksenofobii i niewdzięczności, trudno zaakceptować. Co gorsza, zgodziliśmy się na niemieckie warunki, zachowując się nielojalnie wobec państw z Grupy Wyszehradzkiej. A wszystko w imię „solidarności europejskiej”, której najdoskonalszym symbolem stał się ostatnio zaplanowany przez Berlin i Moskwę gazociąg Nord Stream 2, umożliwiający w przyszłości dostarczanie gazu ziemnego z Rosji do Niemiec z pominięciem Polski i Ukrainy.
http://niezalezna.pl/71508-rzad-szykuje-nam-islamska-inwazje-rozmowa-z-ks-prof-waldemarem-cislo

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika wer

A ja się cieszę nie potrafimy

A ja się cieszę nie potrafimy zadbać o samych siebie to araby zrobią to za nas , przynajmniej nie bedzie parad homoseksualistów , europejskie kobiety wkońcu zaczną zachować sie porządnie a nie jak kur... Feministki dostaną ostrą lekcję ... JESTEM CAŁKOWICIE ZA ARABAMI ONI SWOIM PRAWEM SZARIATU ZROBIĄ PORZĄDEK NA TYM UPADŁYM MORALNIE KONTYNENCIE!!!
 

0
0
Portret użytkownika achiles

DŁUGO SIĘ ZASTANAWIAŁEM, CZY

DŁUGO SIĘ ZASTANAWIAŁEM, CZY PODAĆ TEN TEN LINK PONIŻSZY I SIĘ PRZED TYM WZBRANIAŁEM, ALE TWÓJ WPIS POWYŻSZY JEDNAK PRZEWAŻYŁ, NA TAK. Zanim jednak go zamieszczę, nadmienię jeszcze, że cały czas, jestem za pomocą ZWYKŁYM LUDZIOM, uciekającym, przed koszmarem WOJNY W TYCH KRAJACH, PRZEZ ZACHÓD I TYCH DZIKUSÓW, CO ODCINAJĄ GŁOWY LUDZIOM WYWOŁANEJ I NADAL TOCZONEJ. Uważam, że należy im udzielić wystarczającej pomocy, do przeżycia i poczucia wewnętrznego spokoju, czyli w OBOZACH PRZEJŚCIOWYCH, bez ich lokowania, na STAŁE, NA TERYTORIUM EUROPY. Pomoc w zaprowadzeniu porządku w ich KRAJACH, co obecnie podjęła Rosja i przeznaczenie ŚRODKÓW FINANSOWYCH, na odbudowę ich KRAJÓW, jako pomoc bezzwrotna, to i tak będzie kosztowało mniej, jak pozostawienie tych LUDZI W EUROPIE. Ale  wszystkich " wojowników islamu ", którzy pod osłona prawdziwych UCHODŹCÓW, też tu przybywają, należy jeszcze tu natychmiast wyłapać i ZLIKWIDOWAĆ BEZWZGLĘDNIE, nawet, bez sądzenia, bezczeszcząc  potem ich ŚMIERDZĄCE CIAŁA, tak by potem już nigdy, nikt nie chciał iść w ich ślady. Bo jak można pozwalać żyć nadal takim ZWIERZAKOM, KTÓRZY TO COŚ TAKIEGO ROBIĄ NA CO DZIEŃ W PODBIJANYCH, PRZEZ SIEBIE TERENACH, tylko dlatego, że ktoś wierzy w coś innego, jak oni.
OSTRZEGAM PRZED ZDJĘCIAMI W PONIŻSZYM LINKU I PYTAM SIĘ AUTORA WPISU POWYŻSZEGO, CZY O TAKIE PORZĄDKI, NA NASZYCH ULICACH CI CHODZI???:
ARTYKUŁ PRZEZNACZONY TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH (+18 LAT) I O MOCNYCH NERWACH. PROSIMY O PRZEMYŚLENIE CZY CHCĄ PAŃSTWO OGLĄDAĆ TAK DRASTYCZNE SCENY!!!
Szokujące:
http://tajemnice.robertbrzoza.pl/zbrodnie/isis-morderstwa-chrzescijan-tylko-dla-doroslych/

0
0
Portret użytkownika keri

Gacie wyłążące spod spodni

Gacie wyłążące spod spodni zawsze robiły na mnie odpychające wrażenie :)  A tak właśnie wyglada większość studentek, gdy spojrzy się z tyłu sali ... Poza gatunek moralny uliczny standardowo wystawia gacie na widok publiczny.
Faktycznie, pewne modyfikacje obyczajów by się przydały.
Dla mnie najprzyjemniejsza jest neutralność płciowa w kontaktach publicznych, jak np. w Japonii.

0
0
Portret użytkownika gość 111

według mnie niemcy jako kraj

według mnie niemcy jako kraj upadną w ciągu jednego roku! ta fala islmistów  się nie skończy a naród śpi! więc albo z tego będzie wojna domowa albo ich wypiepszą z niemiec w co wątpię. druga sprawa że widząc to powinniśmy my Polcy nie przyjmować żadnych uchodźców, nie płacić im żadnych zasiłków, nie dawać mieszkań. trzeba się przygotować na updek unii europejskiej co też niedługo nastąpi.

0
0
Portret użytkownika Dr Piotr

Tak, jak mówiłem to już kilka

Tak, jak mówiłem to już kilka razy...czas dyplomacji i polityki się skończył dla zwykłych ludzi, jedyne co mogą zrobić niemieccy obywatele, to wziąć za mordę rząd i powiesić przed ich bundestagiem, a potem poprosić wojsko o zrobienie czystki w ich kraju i wyplenienie tego islamskigo dziadostwa, podobnie powinni zrobić obywatele innych krajów. Zapakować na statki i samoloty i won z kraju do swoich śmierdzących bliskowschodnich nor.
Tak naprawdę to żaden problem, przecieżto zwykły prymitywny islamski motłoch, a wszyscy tak się trzęsą i boją, oni potrafią tylko krzyczeć, demolować i palić samochody, a kilka serii z broni mzynowej zrobiłoby porządek. Wybiliby kila setek tego śmiecia i potem poszłoby gładko, brudasy same pakowałyby się na statki do domu. Ważne, żby nie okazywać litości i strzelać bez ostrzeżenia w każdej sytuacji i zaraz byłby porządek.
Pozazdrościć amerykańcom, że mają dostęp do broni, oni kiedyś też dojdą do granicy wytrzymałości i wtedy pokażą tym na górze jak się robi porządek.

0
0
Portret użytkownika achiles

Pamiętajcie, żeby starać się

Pamiętajcie, żeby starać się zawsze trafnie zdefiniować, tego prawdziwego ( ZAKULISOWEGO ) sprawcę, który za tym wszystkim, co jest obecnie ZŁEM, NA PLANECIE ZIEMIA, SIĘ UKRYWA. Merkel, Holand, Obama, Tusk, Szulc, Junker, Baroso, Van Rumpey i wielu wielu innych są jedynie sługusami swoich PANÓW PRAWDZIWYCH, SZMACĄ SIĘ NA MASOWĄ SKALĘ ZA OLBRZYMIE SUMY SREBRNIKÓW, iluzoryczną władzę i zaszczyty, ale to są nadal tylko i wyłącznie KUKIEŁKI TYCH, KTÓRZY NAPRAWDĘ LUDZKOŚCI STRASZNIE ZAGRAŻAJĄ i w każdej chwili, mogą zostać wymienieni . A tymi prawdziwymi ZŁA WCIELENIAMI SĄ CI CO OPISANI, SĄ PONIŻEJ, NO I JESZCZE PARU, W tym i Soroz :
"Programista" skupia się w dyskusji na takich szczegółach, jak wartość procentowa majątku Rotszyldów, odniesiona do zasobów reszty świata, co jest z gruntu fałszywym podejściem do sprawy.
Mają na tyle majątku, aby zapewnić sobie kontrolę nad procesami zachodzącymi w świecie, a ich udział w tym aspekcie nie maleje, lecz wrasta.
Łączny majątek tej rodziny szacowany jest na 500 bilionów dolarów i to w polskim znaczeniu tej liczby - 10 do potęgi 12. 
Taki majątek zapewnia kontrolę nad dowolnym aspektem światowej gospodarki. 
Obecnie obserwujemy odejście od demokratycznych metod zarządzania społeczeństwami i przechodzenie w stronę dyktatur, stosujących - jak na razie - metodę "miękkiej" kontroli. 
Jeżeli @Programista jest rzeczywiście programistą, zdaje sobie sprawę, że na serwerach kilku amerykańskich firm - Microsoft, Google, Facebook, Apple, znajdują się bardzo szczegółowe dane osobowe większości światowej populacji - szczegóły antroposkopijne (zdjęcia), stan majątkowy, zainteresowania, krąg socjalny, najbliższa rodzina i preferencje seksualne. 
Te dane na razie nie są wykorzystywane do bezpośredniego krzywdzenia ludzi, ale potencjalnie mogą być i to jest niepokojące.
JKM kiedyś powiedział - spisy powszechne były zawsze przeprowadzane przez władców, którzy chcieli nałożyć nowe podatki. 

Społeczeństwom podsuwa się bzdety, w rodzaju sfingowanego ataku na WTC, aby jeszcze bardziej zaostrzyć kontrolę.
Prezenter radiowy, Bill Cooper w audycji z 28.IV.2001 roku przewidział, że dojdzie do ataku i zostanie o niego oskarżony Osama bin Laden. 
https://www.youtube.com/watch?v=4vSM_7LP6sk

Jaki jest w tym udział Rotszyldów? 
Niewątpliwie kluczowy. Trzeba pamiętać, że po zrealizowaniu celu majątkowego, w psychice ludzkiej pojawia się kolejny etap - władza. 
I o nią tu chodzi.

0
0
Portret użytkownika danielov

dopóki ludzie siedzą cicho to

dopóki ludzie siedzą cicho to władza sobie pozwoli na wszystko. Tu trzeba wyjść na ulice i zrobić rozpier*** !!! i tę grande w rządach pogonić pałami i poszczuć owczarkami niemieckimi. 
 
inaczej tego nie da sie załatwić. 

0
0
Portret użytkownika 777

Stopniowo dla wszystkich

Stopniowo dla wszystkich staje się widoczne, jaki los zgotowali sobie Niemcy, przyjmując bezmyślnie setki tysięcy imigrantów. Tam, gdzie uciekinierzy się masowo pojawiają, tam natychmiast wzrasta przestępczość, grunty i domy tracą wartość, a obywatele - cierpliwość. Notowania rządu spadają, a niezniszczalna do tej pory Angela Merkel zaczyna się obawiać o swoją polityczną przyszłość.

Musimy się modlić za wybory żeby wygrał ONR i inne narodowe partie i ugrupowania ! Modlitwa do Maryi Dziewicy i Jezusa Miłosiernego może nas uratować przed fałszerstwami i przed najezdzcami islamskimi przebranymi za uchodzców ! Do tego jest teraz bardzo ciężka sytuacja na synodzie biskupów w Rzymie ! Przeczytajcie sobie bardzo interesujący artykuł w internecie o synodzie, szok jak nic ! tytuł tego artykułu to "Gdy ujrzycie chmurę podnoszącą się na zachodzie" No po prostu dzieją sięrzeczy niebywałe w Europie !!! zobaczcie tego mema

0
0
Portret użytkownika cezary

tu nie ma co komentować tam

tu nie ma co komentować tam powinno wejś uzbrojeni policjanci zabrac telefony i sprawdzic nagrania . osrodek powinien byc natychmiast otoczony a liczba tam przebywających osób zredukowana o 1/4  / i to powinna być max liczba ocób muzułmiańskich reszta ze 150 nie muzułmanie / wprowadzic restrykcyjne prawo . burda - zbiorowa odpowiedzialnoś c  i odstawienia do kraju pochodzenia . 

0
0

Strony

Skomentuj