Polska zdradziła partnerów z reaktywowanej Grupy Wyszehradzkiej V4

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Niestety politycy rządzącej w Polsce partii Platforma Obywatelska, zdecydowali dzisiaj o zdradzeniu sojuszników z Grupy Wyszehradzkiej. Podczas głosowania na spotkaniu Ministrów Spraw Wewnętrznych państw członkowskich, Polska zgodziła się na określoną kwotę imigrantów. Jedynie Słowacja, Czechy, Rumunia i Węgry, zagłosowały przeciwko. Media w tych krajach pełne są gorzkich słów pod adresem Polaków, kórzy "jak zwykle zdradzilii".

 

Niestety dzisiejszymi decyzjami dobitnie jakim partnerem wspólnej polityki w Europie Wschodniej stała się Polska. Dla krajów, które mieliśmy ambcję prowadzić w ramach mozolnie formowanego Międzymorza. Co więcej kraje te chętnie zobaczyłyby polskie przywództwo, bo jesteśmy krajem o podobnym potencjale do Hiszpanii i powinnśmy być lokalną potęgą jeśli chcemy się liczyć.

 

Jednak najwyraźniej polska racja stanu jest obecnie zdefiniowana jako powtarzanie stanowiska Niemiec. Być może idzie o jakieś unijne posady dla polityków. Widzieliśmy już takie przypadki w niedawnej historii Polski. Wygląda na to, że lukratywne posady dla polskojęzycznych polityków w Brukseli są elementem determinującym to co jest dobre dla polityki zagranicznej Polski. Szkoda, że ceną tej kolaboracji jest też wstyd dla całego narodu przed zdradzonymi sojusznikami.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika Infor

Na naszych polityków i całej

Na naszych polityków i całej tej szajki jedyny sposób to zastosowanie BODŹCA WITALNEGO...  ale kto się odważy...   To musiałby być akt najwyższego poświęcenia.... 

Portret użytkownika Funky Koval

Grzegorz Braun: „Obyśmy

Grzegorz Braun: „Obyśmy Komorowskiego, Tuska, Kopacz i innych zdrajców stanu jak najszybciej zobaczyli w więzieniu” To sprawa marginalna, nie zajmujmy takimi głupstwami cennego czasu tego programu, do którego mnie tutaj państwo z obowiązku zaprosili. (…) Tutaj w telewizji kłamiecie, że to może 2 miliony Polaków wyjechały. W gruncie rzeczy wyjechało może nawet i osiem milionów i to są problemy, o których warto rozmawiać"

Telewizja Polska S.A., telewizja reżimowa zwana dla zmylenia przeciwnika telewizją „publiczną” specjalizuje się w tematach zastępczych, to typowe na tej antenie. Unia Europejska, którą ja nazywam raczej „eurokołchozem” jest narzędziem realizacji niemieckiej racji stanu. Niemcy zagwarantowali sobie prawo kontrasygnaty dla wszystkich praw stanowionych w „eurokołchozie”, my takiej gwarancji sobie nie stworzyliśmy. Niemcy wpływając na prawo „eurokołchozu” bezpośrednio wpływają na naszą politykę wewnętrzną. Nieobecność to właśnie teraz mamy, kiedy Komorowski, Tusk, Kopacz, Sikorski i inni zdrajcy stanu decydują o polskiej polityce zagranicznej.
http://wpolityce.pl/polityka/242385-grzegorz-braun-obysmy-komorowskiego-tuska-kopacz-i-innych-zdrajcow-stanu-jak-najszybciej-zobaczyli-w-wiezieniu

Portret użytkownika Xerxes

Kopacz wie, że jest stracona

Kopacz wie, że jest stracona i dlatego rujnuje stosunki z naszymi są siadami oraz chce nas wkopać w bagno z którego się nie podniesiemy.

Portret użytkownika Dr Piotr

Spoko, wybory się ustawi,

Spoko, wybory się ustawi, wyniki odpowiednio "policzy" i będzie git...czyli PO znowu na szczycie, skoro przechodzą takie rzeczy jak dziś i inne z ostatnich kilku lat, to wybory, to będzie pikuś. Sad
A wystarczy wyłapać ich wszystkich podczas obrad sejmu i powiesić bez sądu, nie trzeba rozwalać zamieszkami całego kraju, wystarczy porządek w stolicy zrobić.

Portret użytkownika manieknwo

Rozsadne podejscie. Nie

Rozsadne podejscie.
Nie niszczmy infrastruktury.
Ale ludzie powinni miec mozliwosc wyrazenia swojego gniewu na ulicach.

Portret użytkownika Rodak

Niemcy  są  narzędziem  USA

Niemcy  są  narzędziem  USA  w  polityce  USA w  Europie i  stąd  Schetyna  nie  jest  porzeciwny  polityce  niemieckiej.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika AMR1

Raczej posadę Dyrektora

Raczej posadę Dyrektora Kliniki Globalnej Eutanazji w Brukseli...
( obiecaną miejscówkę w "Arce Noego")

Portret użytkownika tubylec

Politycy zdradzają naród

Politycy zdradzają naród każdą swoją decyzją, każda ich ustawa to sabotaż, jawny lub skryty .. szkoda że większość tego nie widzi, może właśnie dlatego potrzebne nam takie sqrwysyny w polityce żeby większość otwarła oczy. Dotąd żaby powoli podgrzewały się w garnku ale teraz ktoś podkręcił płomień na większy .. zobaczymy co na to żaby .. sam jestem ciekaw.

Portret użytkownika achiles

Polacy zostaną pozbawieni

Polacy zostaną pozbawieni mieszkań socjalnych na rzecz imigrantów
Polska nie dostanie pieniędzy z Unii Europejskiej na zakwaterowanie i utrzymanie imigrantów – poinformował Zbigniew Ziobro podczas wtorkowej konferencji prasowej w Sejmie. Co więcej imigranci będą najprawdopodobniej umieszczani w mieszkaniach socjalnych, zabranych polskim rodzinom.

Samorządowcy otrzymali polecenie, aby znaleźć w swoich gminach miejsca do zakwaterowania dla uchodźców. - Wiele wskazuje na to, że polskie samorządy, na polecenie...

-> http://bit.ly/1iLDLM8
TO JUŻ OFICJALNA JEST WIADOMOŚĆ I SPRAWDZONA, ŻE POSZUKIWANIEM TYCH MIESZKAŃ W POSZCZEGÓLNYCH GMINACH, AGENCI ABW OBECNIE SIĘ ZAJMUJĄ !!!

Strony

Skomentuj